Autor Wątek: Hanami  (Przeczytany 64658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Hanami
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 13:55:09 »
Jeszcze jak by to wyszło w HC
Będzie na miękko ze skrzydełkami po ~400 stron w 8 tomach.

Offline Murazor

Odp: Hanami
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 12:39:45 »
Poranek ściętych głów:
Cytat: Hanami
Już oficjalnie. Dostępna również przedsprzedaż na stronie. Mamy nadzieję, że nic się nie posypie. W sprzedaży pod koniec marca. Trzymajcie kciuki.

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 21:57:06 »
W przyszłym tygodniu (mamy nadzieję, że będzie to wtorek, nie piątek) otrzymamy "Poranek ściętych głów 1" oraz "MONSTER 1" (dodruk). Będzie to dla nas dość mocną próbą, czy w obecnych czasach nowości się sprzedają. Jeśli wszystko pójdzie OK, to kolejny tom "Chłopaków z XX wieku" będzie w przyszłym miesiącu (jak zwykle nie jest zależne od nas, ale również od akceptacji).

Offline rzodkiew

Odp: Hanami
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 14 Kwiecień 2020, 21:37:20 »
No dobra, jestem po lekturze 1. tomu "Poranka..". Zdecydowanie wchodzę w serię. Wciągnęło mnie mocarnie.

Tysonek

  • Gość
Odp: Hanami
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 14 Kwiecień 2020, 21:46:32 »
Wziąłem dziś "Poranek" na manada.pl, mam nadzieję że będzie chociaż w połowie tak dobre jak mówią ci którzy mieli przyjemność już przeczytać.

Offline Eduardo

Odp: Hanami
« Odpowiedź #35 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 22:04:57 »
Będzie na miękko ze skrzydełkami po ~400 stron w 8 tomach.
Biorę "Poranek..." w ciemno i liczę na to, że w podobnym formacie wydadzą "Samotnego Wilka..."

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:00:30 »
Ja wiem, że nie ma na to szans, i pewnie w ogóle nie na temat. Jednak tymi rozmowami obudziliście panowie we mnie nostalgiczną tęsknotę za serią Samotny Wilk i Szczenię (może też przyczyniła się do tego niedawna lektura Usagiego). Pan TK zapowiadał, że żadnych mang i nic z tego, jednak jak patrzę na wydanie DH (2,5 tomu w jednym, całość zamiast w 28, mieści się w 12 tomach, każdy tom to ok. 700 stron)...


Online michał81

Odp: Hanami
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:03:01 »
Jednak tymi rozmowami obudziliście panowie we mnie nostalgiczną tęsknotę za serią Samotny Wilk i Szczenię (może też przyczyniła się do tego niedawna lektura Usagiego).
Inny wydawca jest zainteresowany tym tytułem. Poszukaj w dziale mangi ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Hanami
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:06:28 »
A konkretnie: kupuj inną samurajską serię autorów Samotnego Wilka, Poranek ściętych głów - to przy dobrej sprzedaży, Hanami wyda po niej Samotnego Wilka :)


https://www.gildia.pl/manga/425799-poranek-scietych-glow-1

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:09:06 »
Inny wydawca jest zainteresowany tym tytułem. Poszukaj w dziale mangi ;)
Ok, znalazłem, zrobiłeś mi dzień.
Dziękuję i miłego dnia życzę. :)

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:10:06 »
A konkretnie: kupuj inną samurajską serię autorów Samotnego Wilka, Poranek ściętych głów - to przy dobrej sprzedaży, Hanami wyda po niej Samotnego Wilka :)


https://www.gildia.pl/manga/425799-poranek-scietych-glow-1

Tak zrobię, to jest, jak dobrze poznaję "Samurai Executioner"?

Offline arczi_ancymon

Odp: Hanami
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:21:42 »
Myślę też, że jest spora szansa, iż Dark Horse wyda w 2021 takiego ślicznego Deluxe'a jak z Blade of the Immortal" i "Berserka", to może chociaż na to się załapię.

Niestety kupiłem tego jednego omnibusa w SC (jest to średnio wydane), a później zrobiło się sito i nie raczyli dodrukować, więc odpuściłem.

Bo wiecie, nawet jak Hanami wyda to zapewne w 20+ tomach i na miękko. Oczywiście będę brał jak zacznie wychodzić, ale mówimy tutaj pewnie (w najlepszym wypadku) o latach 2021-2026 :P

Edit: Tak, Hanami wydaje "Samurai Executionera" (ma być chyba w 8 tomach).
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Maj 2020, 11:23:31 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Murazor

Odp: Hanami
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:51:27 »
Bo wiecie, nawet jak Hanami wyda to zapewne w 20+ tomach i na miękko.
Całość ma 28 tomików, a Hanami pewnie wydałoby 2w1 (jak Chłopaków, Sagę Winlandzką, Monster, czy Samuraja), wiec 14 tomów.

Offline Cyber

Odp: Hanami
« Odpowiedź #43 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 11:57:05 »
Bardzo zainteresował mnie Poranek ściętych głów po waszych postach, tym bardziej, że mam bzika na temat samurajów (czyt. MANIAK). Chcę sobie zamówić ten komiks, ale mam kilka pytań do znawców tematu. Ile będzie tomów powyższego tytułu? I czy są jeszcze jakieś inne komiksy podobne tematycznie?

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #44 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 12:04:43 »
Bardzo zainteresował mnie Poranek ściętych głów po waszych postach, tym bardziej, że mam bzika na temat samurajów (czyt. MANIAK). Chcę sobie zamówić ten komiks, ale mam kilka pytań do znawców tematu. Ile będzie tomów powyższego tytułu? I czy są jeszcze jakieś inne komiksy podobne tematycznie?

W wydaniu amerykańskim było 10 tomów, z tego co pisali koledzy powyżej, w wersji polskeij ma być 8 tomów.
Jeśli to się przyjmie i wydadzą Samotnego Wilka to może potem Path of the Assasin albo Vagabond? :)