Autor Wątek: Hanami  (Przeczytany 65986 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tom17

Odp: Hanami
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 09:46:24 »
Tak właśnie Hanami wydaje Samotnego wilka począwszy od maja w odstępach dwumiesięcznych;) Ich wejście wejście w tak długą serię to jest kompletny absurd. Dalej czekam aż się Dark Horse z deluxem zlituje...
niestety ich tempo wydawania mang jest żałosne. Ich szczytem możliwości to wydanie po 1 tomie z każdej serii w roku choć patrząc jak odpowiadają na Facebooku to zapewne w tym roku nowych chłopaków nie będzie

Offline overseer

Odp: Hanami
« Odpowiedź #196 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 10:37:18 »
Aż sprawdziłem dokładnie z ciekawości i...

Chłopaki - 1 tom wyszedł w 2018 roku i jak dotąd przez 4 lata wydali 6 tomów a przed nami drugie tyle licząc sequel
Poranek - 1 tom  wyszedł w 2020, mamy 4 tomy w 2 lata

Czyli licząc na podstawie Poranka który ma "lepszą" prędkość wydawania - na 20 tomów Samotnego wilka będziemy czekać 10 lat

Offline Tom17

Odp: Hanami
« Odpowiedź #197 dnia: Cz, 14 Lipiec 2022, 10:47:00 »
Strasznie żałuję, że akurat hanami wzięło sie za wydawanie samotnego wilka a nie np. Kotori. Z tego co pamiętam to w ogólu pierwszy tom samotnego juz powinien wyjść lub zapowiedziany a chwilowo jak zwykle cisza

Offline cinemaman

Odp: Hanami
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 19:22:33 »
Hanami słabo sie spisuje z częstotliwością wydawania komiksów

Offline Kvothe

Odp: Hanami
« Odpowiedź #199 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 16:58:57 »
Przynajmniej co jakiś czas dają znać, że żyją.

Cytuj
Nowy raport:
- skończył się nakład komiksów MONSTER 2 i PLUTO 2 - planowane są dodruki, MONSTER 2 jest już nawet w drukarni.
- będziemy na Rumia Comic Con, gdzie odbędzie się spotkanie z okazji piętnastolecia wydawnictwa.
- na RCC powinny być dostępna dodruki: MONSTER 3, Saga winlandzka 4.
- dostaliśmy kolejną porcję uwag do okładek Chłopaków z XX wieku, odesłaliśmy tego samego dnia, czekamy.
- wysłaliśmy do akceptacji Samotnego wilka i szczenię 1.
- pracujemy także nad Szczytem Bogów 1.
- Saga winladnzka 11 w tym roku (w przyszłym zapewne również dwa tomy, wtedy zrównanamy się z Japonią).
- z Porankiem ściętych głów jesteśmy w połowie, będzie on wychodził niezależnie od Samotnego wilka i szczenięcia.

Offline Castiglione

Odp: Hanami
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 17:13:57 »
Tego "Samotnego wilka" to chyba nie dożyjemy...

Offline Komediant

Odp: Hanami
« Odpowiedź #201 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 17:23:01 »
Ci którzy nie czytali wcale to jeszcze pół biedy, dla tych którzy czytali od Mandragory to ładnych pare lat czekania na nowy materiał.

Offline Interloper

Odp: Hanami
« Odpowiedź #202 dnia: Pn, 29 Sierpień 2022, 23:05:37 »
Paręnaście :D

Offline Comzilla!

Odp: Hanami
« Odpowiedź #203 dnia: Pn, 19 Wrzesień 2022, 17:02:08 »
Dodruczki

Cytuj
Garść informacji.
Wjechały dodruki:
- Suppli 1
- MONSTER 3
- IKIGAMI 1
- Saga winlandzka 4
W tym tygodniu (już wyjechał z drukarni, powinien być u nas do środy) pojawi się jeszcze dodruk MONSTER

2.
W planach są dodruki:
Saga winlandzka 5
PLUTO 2, 6, 7
Mushishi 1
Balsamista 1, 2, 4

W przyszłym tygodniu premiera kolejnego tomu Chłopaków z XX wieku.
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Takesh

Odp: Hanami
« Odpowiedź #204 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 13:10:45 »
W Gliwicach wydawca potwierdził, że w tym miesiącu Samotny wilk idzie do drukarni. Jak nie będzie opóźnień to do końca października powinien być w sprzedaży.

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #205 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 13:42:50 »
W Gliwicach wydawca potwierdził, że w tym miesiącu Samotny wilk idzie do drukarni. Jak nie będzie opóźnień to do końca października powinien być w sprzedaży.
Super wiadomość. Potem będą wydawać trzy tomy na dwa lata jak poranek ściętych głów i za jakieś 5-10 lat będzie można przeczytać (już nie pamiętam, ale to chyba miały być podwójne tomy?).
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Październik 2022, 13:56:52 wysłana przez chch »

Offline arczi_ancymon

Odp: Hanami
« Odpowiedź #206 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 20:01:33 »
W Gliwicach wydawca potwierdził, że w tym miesiącu Samotny wilk idzie do drukarni. Jak nie będzie opóźnień to do końca października powinien być w sprzedaży.

Jeszcze tylko 12 lat i będę miał całość na półce :)

Offline PabloWu

Odp: Hanami
« Odpowiedź #207 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 20:36:41 »
Chcę przeczytać całość więc wracam do zdrowego trybu życia, dzięki Hanami!   ;) 

Online Warpath

Odp: Hanami
« Odpowiedź #208 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 21:13:19 »
No nie wiem czy chcę w to wchodzić widząc tempo pojawiania się kolejnych Poranków. Skompletowałbym, a jakże, ale nie w takim przedziale czasowym. A jeszcze może przerwą po 4 tomie i trzeba będzie od nowa z innego wydawnictwa..

Offline rzodkiew

Odp: Hanami
« Odpowiedź #209 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 22:00:40 »
Byłem nakręcony na te serię po Poranku, ale tempo wydawania Poranka ostudziło mój zapał. Nie mówię definitywnie nie, ale póki co nie będę się rzucał na pierwszy tom. Wolę nie przeczytać w ogóle niż żeby mnie skręcało z powodu niedokończonej historii.