Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 39073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 11:22:59 »
A ja dalej nie wiem, czy to chcę. Przykładowe plansze mnie nie zachęciły - w końcu to kadry z anime. Natomiast z niecierpliwością wyczekuję "Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha". :D

Offline R~Q

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 07:35:13 »
Po wyczerpaniu zapasów dodruk może pojawiać w odstępach kilkuletnich.
Kupujcie, kupujcie jak jak najszybciej!!!!!!!!!!!

Itachi

  • Gość
Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 18:40:29 »
Kupujcie, kupujcie jak jak najszybciej!!!!!!!!!!!

?

Itachi

  • Gość
Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #33 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 18:31:38 »

Offline wonap

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 14:51:43 »
jak po 6 tomach Dragon Ball Super?;)

Offline Burizleif

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 14:58:09 »
Też jestem ciekaw, bo ciągle odkładam zakup.

Offline JonasCrow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 15:15:30 »
ja odpadłem po 3... wolę znowu poczytać klasyki, bo nowy DB jest chyba kierowany już do innego odbiorcy

Offline Szekak

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 15:19:57 »
Co masz na myśli? Jaki to odbiorca rzekomo?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline JonasCrow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 16:43:17 »
taki, który nie będzie czekał za długo na rozwinięcie wydarzeń i chce w teledyskowej formie dostać wszystko dużo szybciej

ja się nie potrafiłem w tym zahaczyć,  a jestem dużym fanem Dragonballa + twórczości Toriyamy

Offline R~Q

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:20:54 »
DB Super to żenada, nie ma nic wspólnego ze starym Dragon Ballem, nie trzyma jego poziomu ani klimatu.

Lepiej kup sobie komplet Dr Slumpów albo ten spin-off o Yamchy - tam masz starego dobrego Toriyamę.

Offline Crono

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 09:17:38 »
Ale wiesz że spin off o Yamchy nie napisał/rysował Toriyama? Chyba że miałeś na myśli mangę Jaco, to ok.

Bender

  • Gość
Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 09:44:28 »
Poradźcie. Z Dragon Ballem mijaliśmy się w TV i w mandze. Ale chciałbym jednak spróbować. Czy pierwszy tom (Son Goku i jego przyjaciele) to jest coś po czym wyczuję wystarczająco klimat zanim właduje się w set 42 tomów?

Offline Murazor

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 09:54:02 »
Ja bym sprawdzil ze 3 tomiki. I sam poczatek jest mocno mlodziezowy. Glowni bohaterowie maja po nascie lat. I to blizej 9tki, niz 20tki. Dla mnie ten tytul jest super, bo z nim dorastalem. Goku rosl i ja roslem. Cos jak z Harrym Potterem. Pierwsze czesci sa dla dzieci, mlodej mlodziezy itp a pozniej robi sie troche powazniej. No i seria ma jednak 42 tomy, jest duzo rozwoju postaci przez ten czas.

Tak mysle, ze 3-4 tomiki spoko. Pierwsze poszukiwanie kul, szkolenie i pierwszy turniej. Chyba w 4 sie konczy turniej, nie mam pod reka zeby sprawdzic.

Offline Crono

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 10:34:18 »
Turniej chyba się kończy w połowie 5 tomu, więc na pewno do tego warto doczytać. Niemniej, seria na początku ma zupełnie inny klimat niż później. Z początku więcej jest elementów humorystycznych, które później zastępują miejsca epickim walkom. Ja ten właśnie początek uwielbiam, pomimo że serię anime zacząłem oglądać lata temu na rtl7 od sagi z Vegetą (a więc bodajże okolice 17-18 tomu) i teoretycznie do tych historii powinienem mieć największy sentyment.
Co do serii Super, to pomijając pierwszy tom mangi, który jest nieporozumieniem, to zarówno anime jak i manga są ok. Wiadomo, wiele rzeczy zostało złagodzonych (np. brak krwi) ale fabuła daje radę.

Bender

  • Gość
Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 11:28:21 »
No ale jak rozumiem później to nie będą wyłącznie nawalanki?