Komiksy > Komiksy japońskie

Dragon Ball

(1/49) > >>

wonap:
Co tutaj dużo więcej dodawać jak tytuł;)
Niby, że popularne to sam dopiero mangę Dragon Ball skompletowałem i przeczytałem 42 tomy w zeszłym roku w ramach startu kolejnej części mangi Dragon Ball Super której obecnie mamy 4 tomy na rynku i czekam na więcej;)
Jak Wasze wrażenia?

R~Q:
Dragon Balla skompletowałem w dniu skończenia podstawówki, tj. w 2004 roku.

Dragon Balla Super mam te 4 tomy i to jest ogromne barachło. Naprawdę jestem zniesmaczony i raczej nie będę kupował do końca.

Za to chętnie zobaczę ten tomik z Yamchą.

Poecam też Dr Slumpa. Wysokich lotów, wysmakowany humor.

Crono:
Z Superki pierwszy tom to faktycznie tragedia. Jakby jakiś folder reklamowy anime, a nie pełnoprawna manga. Drugi tom czytało jednak mi się lepiej, więc mam nadzieję że z kolejnymi nie będzie już tak źle jak z jedynką.

wonap:
Tak, ja po przeczytaniu zwykłego Dragon Ball zaczałem oglądać Dragon Ball Super a następnie kupiłem mangę i rzeczywiście pierwszy tom był bardzo słaby. Pominięte wiele wątków aby szybciej. Nie wiem może celem właśnie było dogonienie anime;)
W każdym razie od 2 tomu przez 3 i 4 dużo lepiej i stąd dalsze zainteresowanie zostało;)

Itachi:
Nie ma co porównywać Dragon Ball Super do chociażby Zetki. W anime strona techniczna prezentuje się większymi momentami gorzej jak w latach 90, a manga jest próbą ponownego odcięcia kuponu i jechania na emocjach fanów. Sam kupiłem pierwszy tomik, raczej następne kiedyś uzupełnię jednak czuć w powietrzu że to nie jest ta saga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej