Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 39723 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #165 dnia: Cz, 09 Grudzień 2021, 16:17:39 »
Trójeczka Dragon Ball w twardej otrzymana i niezwłocznie przeczytana. Super sprawa dla czytającego pierwszy raz. Cieszy mnie tempo wydawania.

Offline adamarluk

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #166 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 14:18:38 »
W którym momencie warto zakończyć bo jakość leci w dół?  Ktoś wrzucał rozsądny moment wyjścia, nie potrafię jednak znaleźć.
O dziwo wsiąknąłem w mangę po przeczytaniu pierwszych trzech tomów. Zabawnie, nieszablonowo.

Online Cringer

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #167 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 14:35:01 »
Dobrym momentem wyjścia jest pokonanie Friezera, albo Komórczaka. Tylko z drugiej strony są fani dla których Dragon Ball wtedy właśnie jest najlepszy. Więc nie wiem czy bez wcześniejszego przekonania się samemu czy to się podoba warto z Dragon Balla rezygnować.

Offline Midar

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #168 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 14:42:33 »
W którym momencie warto zakończyć bo jakość leci w dół?  Ktoś wrzucał rozsądny moment wyjścia, nie potrafię jednak znaleźć.
O dziwo wsiąknąłem w mangę po przeczytaniu pierwszych trzech tomów. Zabawnie, nieszablonowo.
Najlepsze dopiero przed nami, więc prędko nie wyjdziesz😀 (aktualna saga o młodym Goku ma 8 tomów). Saga Frezera (5 tomów) oraz Komórczak (6 tomów) są bardzo dobre. Oprócz tego są jeszcze 3 sagi, dające kolejne 13 tomów i naprawdę nie widzę dobrego momentu, żeby z DB zrezygnować.

Online Rodrigues

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #169 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 15:34:17 »
Mangę Dragon Ball najlepiej odpuścić od serii GT  ;) ;) ;)

Online Cringer

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #170 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 15:58:38 »
Nie ma czegoś takiego jak GT  :)

Online Rodrigues

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #171 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 16:17:26 »
No, dlatego napisałem, że to najlepszy moment  ;D.

W ramach ciekawostki dopowiem, że GT wychodzi w ramach fanowskiej mangi (na tą chwilę w planach jest dokończenie 2 sagi z GT)

Offline adamarluk

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #172 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 16:18:35 »
Nie pomagacie  :P

Online Castiglione

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #173 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 16:22:40 »
Ale po co w ogóle zakładać wyjście z jakiejś serii przed czasem, jeżeli do tej pory tomy się podobają?

Bender

  • Gość
Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #174 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 16:23:38 »
Nie pomagacie  :P

Przeczytałem jednym rzutem wszytsko od Toriyamy. Moze później było troszkę powtarzalnie, ale nadal świetnie mi sie to czytało. I nie widzę żadnego powodu żeby odpuszczać. Jak będę wracał do DB to z pewnością w całości.

O DB Super się nie wypowiadam, bo raczej nie wejdę, bo rysunki mi odpowiadają.

EDIT: Eguaroc mnie wyprzedził. Niemniej dokładnie o to.

Offline adamarluk

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #175 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 17:03:31 »
Przeczytałem jednym rzutem wszytsko od Toriyamy. Moze później było troszkę powtarzalnie, ale nadal świetnie mi sie to czytało. I nie widzę żadnego powodu żeby odpuszczać. Jak będę wracał do DB to z pewnością w całości.
Ale po co w ogóle zakładać wyjście z jakiejś serii przed czasem, jeżeli do tej pory tomy się podobają?
Zakładam na podstawie postów sugerujących, że po którymś tam tomie/sadze scenariusz obniża loty. Jeśli wciąż będzie fajowo :D będę czytał do końca.

Online Castiglione

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #176 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 17:14:35 »
Jak dla mnie trochę słabsza była saga Buu, aczkolwiek bardzo dawno nie powtarzałem sobie DB w całości, więc ciężko mi powiedzieć, czy po ponownej lekturze/obejrzeniu anime podtrzymałbym zdanie. No i tak naprawdę to tylko 6 ostatnich tomów tej edycji. Za to później historię kontynuuje bardzo fajny film "Battle of Gods", według mnie najlepsza kinówka DB.

Offline Alexandrus888

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #177 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 20:34:13 »
Warto dodać, że BoG ma swoją adaptację na animebook (taka manga w kolorze sklecona z kadrów anime) wydany po polsku ;)

Offline Krilan

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #178 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 20:15:08 »
Hej
Mam pytanie ma już ktoś 5 tom full color?
Mam pytanie o to jak się kończy komiks i czy są jakieś dodatki jak w poprzednich tomach?

Offline KubciO

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #179 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 20:17:24 »
W moim egzemplarzu 5. tomu DBFC nie ma dodatków. Pewnie tak ma być.