Komiksy > Komiksy japońskie

Berserk

(1/14) > >>

KubciO:
Jedną z fajniejszych, według mnie oczywiście, serii JPFu, jest wydawany obecnie Berserk. Dark fantasy jakich mało. Podoba mi się w nim wszystko - kreska, postaci (Puck rządzi!), ciężka atmosfera i sama historia. Początek nie oddaje w pełni klimatu/uroku serii. Trzeba przebrnąć przez pierwsze 3/4 tomy (także są dobre), bo to wtedy zaczyna się prawdziwy Berserk. Jest to początek Golden Age arc.

Zastanawiam się nad wydaniem Deluxe od DH. Nie wiem jeszcze, czy będę kupował. Jestem na bieżąco z polskim wydaniem (no i cena dla mnie lekko zaporowa), ale kusi posiadanie takich cegiełek 3w1. 8)

KubciO:
Tak trochę nieładnie post pod postem, ale co tam. Prezentacja pierwszego tomu Berserka w wydaniu Deluxe.
Wygląda ładnie. Mam zagwozdkę teraz. :P

sad_drone:
Wygląda rewelacyjnie, gdybym nie był biednym studentem to bym się skusił, ale tak to zostanę przy wydaniu budżetowym :P. Berserka uwielbiam, to moja druga zakupiona manga w życiu (po również dobrej vinalnd sadze) i przez jego przeczytanie zaczęło się moje mangowe szaleństwo :D (od tego czasu kupiłem komplety blame, monstera, pluto, lone wolf and cub w oryginale, ikigami, naussice w wypasionym boxie i zaczynam kompletować alitę). Coś byś jeszcze polecił z wartych przeczytania podobnych poziomem do berserka ?

roble:

--- Cytat: sad_drone w Pt, 15 Luty 2019, 23:03:41 ---Wygląda rewelacyjnie, gdybym nie był biednym studentem to bym się skusił, ale tak to zostanę przy wydaniu budżetowym :P. Berserka uwielbiam, to moja druga zakupiona manga w życiu (po również dobrej vinalnd sadze) i przez jego przeczytanie zaczęło się moje mangowe szaleństwo :D (od tego czasu kupiłem komplety blame, monstera, pluto, lone wolf and cub w oryginale, ikigami, naussice w wypasionym boxie i zaczynam kompletować alitę). Coś byś jeszcze polecił z wartych przeczytania podobnych poziomem do berserka ?

--- Koniec cytatu ---

a kolega czytal ghost in the shell?

Bender:

--- Cytat: KubciO w Pt, 15 Luty 2019, 11:02:31 ---Tak trochę nieładnie post pod postem, ale co tam. Prezentacja pierwszego tomu Berserka w wydaniu Deluxe.
Wygląda ładnie. Mam zagwozdkę teraz. :P

--- Koniec cytatu ---

Co ważne, szyte. Bo trochę się bałem, że będzie klejone.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej