Autor Wątek: Battle Angel Alita  (Przeczytany 20748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Battle Angel Alita
« dnia: Śr, 06 Luty 2019, 13:55:31 »
Paczka właśnie dotarła.


Midar

  • Gość
Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 01:53:04 »
A, ja przegapiłem drugi tom Ality w twardej  :(

Offline Szekak

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 07:43:39 »
Ja przegapilem pierwszy. Odsprzedaj mnie! ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline KubciO

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 08:13:08 »
Na żywo fajnie się prezentuje. O wiele bardziej mi się podoba grafika na okładce 2. tomu. No i te plakaciki, co to je dodawali - miodzio. Zwłaszcza te:
Spoiler: PokażUkryj

Offline Boro

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 09:34:24 »
A, ja przegapiłem drugi tom Ality w twardej  :(
Midar, priv

Midar

  • Gość
Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:24:47 »
Midar, priv
Wielkie dzięki. Plakaciki dopiero teraz zobaczyłem. Rzeczywiście piękne. Fajny avatar 😀.

Offline KubciO

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 12:37:16 »
JPF na Fb w komentarzu poinformowało, że 3. tom HC Ality w preorderze będzie można kupować "wstępnie, do końca kwietnia".

Midar

  • Gość
Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 16:57:07 »
JPF na Fb w komentarzu poinformowało, że 3. tom HC Ality w preorderze będzie można kupować "wstępnie, do końca kwietnia".
Na wszelki wypadek dziś zamówiłem, żeby nie przegapić HC. Jest obniżka cen w ich sklepie.

Offline robbirob

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:33:49 »
Ja przegapilem pierwszy. Odsprzedaj mnie! ;D
Też przegapiłem i nie wszedłem finalnie w te wydanie.
Ale teraz zastanawiam się nad miękką oprawą.
Ma ktoś? Jak to się sprawdza przy tej objętości i formacie? Nie znam zbyt dobrze wydawń JPFu.

Offline MLeKSk

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:59:36 »
Też przegapiłem i nie wszedłem finalnie w te wydanie.
Ale teraz zastanawiam się nad miękką oprawą.
Ma ktoś? Jak to się sprawdza przy tej objętości i formacie? Nie znam zbyt dobrze wydawń JPFu.


Teraz jeszcze nie jest źle, bo tomy mają po około 450 stron. Ja wprawdzie kupuję wydanie w twardej oprawie, ale kilka grubasów od JPF miałem w rękach. Jest dobrze. Schody mogą się zacząć przy "Last Order", kiedy to tomy będą miały około 700 stron, a ostatni, najgrubszy, prawie 900 stron. Wtedy nie wyobrażam sobie kupować tego na miękko :-) I jakby nie było wydania te w przyszłości mogą ładnie zyskać na cenie. "BLAME!" już teraz chodzi po około 800-900zł za komplet w twardej oprawie. No i kapitalnie wyglądają na półce :-P

Offline robbirob

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:02:06 »

Teraz jeszcze nie jest źle, bo tomy mają po około 450 stron. Ja wprawdzie kupuję wydanie w twardej oprawie, ale kilka grubasów od JPF miałem w rękach. Jest dobrze. Schody mogą się zacząć przy "Last Order", kiedy to tomy będą miały około 700 stron, a ostatni, najgrubszy, prawie 900 stron. Wtedy nie wyobrażam sobie kupować tego na miękko :-) I jakby nie było wydania te w przyszłości mogą ładnie zyskać na cenie. "BLAME!" już teraz chodzi po około 800-900zł za komplet w twardej oprawie. No i kapitalnie wyglądają na półce :-P
Dzięki.
Tym bardziej żałuję że nie kupiłem twardej...

Offline MLeKSk

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:08:47 »
Dzięki.
Tym bardziej żałuję że nie kupiłem twardej...


Szukaj na grupach mangowych, albo na Allegro. Fakt, że cena wyższa, ale 100zł jeszcze nie widziałem, żeby przekroczyło.

Offline robbirob

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 21:10:47 »

Szukaj na grupach mangowych, albo na Allegro. Fakt, że cena wyższa, ale 100zł jeszcze nie widziałem, żeby przekroczyło.
Znając życie pewnie odpuszczę już i tyle.

Offline nori

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 11:44:20 »
Co do Ality, kiedyś wyszło wydanie 9 tomowe, jak ono ma się do obecnie wydawanego wznowienia? Ile to będzie teraz tomów? Podobno ma być dalszy ciąg historii? Mam stare wydanie, nowe sobie odpuściłem, ale na kontynuację chętnie bym się skusił.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline KubciO

Odp: Battle Angel Alita
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 19 Luty 2019, 11:57:28 »
Nori, proszę:
Spoiler: PokażUkryj

Trochę tych tomów będzie. O ile wydadzą wszystko.