Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 486111 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #240 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:04:57 »

Offline qprime

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #241 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:10:03 »
Już tylko 15 - szybko znika

Offline szuwarek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #242 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:12:06 »
Uff. Zdążyłem  ;) jeszcze tylko 9... Za minutę nie będzie.

Offline Przemek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #243 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:19:06 »
15min i po dostępnych 40szt. Jeśli ktoś wątpił w popyt na to wydanie to chyba ma już odpowiedź.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #244 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:23:11 »
Ciekawe w jakich nakładach i cenach będą wychodziły kolejne tomy... i czy też będą wałki na numerach.


Czyli na chwilę obecną jest sprzedane około 190 sztuk - 140 w sklepie Planety + około 50 "po swoich" z najlepszymi numerkami, tak zwane "egzemplarze autorskie" o których wspominało wydawnictwo. xD Pozostaje jeszcze teoretycznie około 160 sztuk.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 12:26:30 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #245 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:26:35 »
Ciekawe w jakich nakładach i cenach będą wychodziły kolejne tomy... i czy też będą wałki na numerach.
Z tego co było wspomniane, to nakład ma być taki sam, aby każdy kto nabył tom pierwszy mógł zakupić drugi. Co ciekawe osoby kupujące pierwszy tom mają dostać informację odnośnie zakupu kolejnych tomów w pierwszej kolejności i jeśli się nie zdecydują to wtedy taka sztuka zostanie zwolniona do sprzedaży ogólnej.

Offline Przemek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #246 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:27:00 »
Ciekawe w jakich nakładach i cenach będą wychodziły kolejne tomy... i czy też będą wałki na numerach.

Będą. Jeśli ktoś kto bierze udział w realizacji tego projektu, ma egzemplarz z numerem jeden to zgodnie z informacją od planety będzie miał pierwszeństwo w zakupie kolejnych tomów z tym samym numerem. Mnie to nie boli jakoś szczególnie jeśli mam być szczery. I tak cieszę się z tego wydania.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #247 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:28:48 »
Gdzie Planeta podawała taką informację? Pierwsze słyszę. I to nie jest wałek, wałkiem nazywam zgarnianie przez wydawnictwo najlepszych numerów mimo obiecanej losowości z nakładu numerowanego do 350 sztuk. W drugim tomie jeszcze nikt nie obiecywał losowości, tym bardziej ze sklepu Planety. :)

majkelus81, wydawałoby się, że z każdym tomem nakład powinien być mniejszy np. o 10 sztuk, bo teoretycznie wydaje się, że część "prenumeratorów" będzie odpływać z każdym tomem, a nowi nabywcy mogą nie chcieć zbierania nie mając wcześniejszych tomów.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 12:31:51 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Przemek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #248 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:31:13 »
Szekak była gdzieś taka informacja na Fejsie bodajże. Nie chce mi się teraz tego szukać chyba, że bardzo Ci zależy ;)

Edit. Mówię oczywiście o zachowaniu praw do kolejnych tomów z tym samym numerem.

Offline KubciO

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #249 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:31:50 »
A była możliwość nabycia większej liczby egzemplarzy czy było ograniczenie do jednego?

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #250 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:35:08 »
Szekak była gdzieś taka informacja na Fejsie bodajże. Nie chce mi się teraz tego szukać chyba, że bardzo Ci zależy ;)
Zależy mi, staram się być na bierząco i nic takiego mi się o uszy nie obiło oprócz sugestii klientów. Po za tym planeta nie może tego zagwarantować, ponieważ nie ma wpływu na to jakie numery otrzyma od wydawcy.
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #251 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:42:10 »
Gdzie Planeta podawała taką informację? Pierwsze słyszę.
Nie Planeta, masz to tu w tym wątku (to jest oficjalne info z fb)
Info z FB od Polishcomicart.pl :


Dzień dobry,
 W związku z ogromną ilością pytań jakie otrzymujemy w temacie naszego nowego przedsięwzięcia, chcielibyśmy udzielić Państwu kilku odpowiedzi.

1. W planach jest wydanie serii Thorgala w wersji Delux.
 2. Jeszcze w tym roku ukaże się kolejny album.
 3. Ponieważ album jest pozycją limitowaną, nie trafi on do szerokiej dystrybucji.
 4. Zaplanowana jest jeszcze jedna niewielka pula komiksów dla Panety komiksów. Gildia również otrzyma cześć albumów do dystrybucji.
 5. Numery albumów wysyłane będą losowo.
 6. W sprawie kolejnych albumów: klienci którzy zakupili album, będą informowani mailowo przed ukazaniem się kolejnego tomu. Będą mieli określony czas na odpowiedź. Jeśli się nie zdecydują to tom przeznaczony dla nich trafi do ogólnej puli sprzedaży. Nam też zależy aby klienci, którzy zaczynali z nami przygodę wersji Delux, mogli wraz z nami dobrnąć do jej końca.
 7. Na chwilę obecną Galeria Polishcomicart.pl nie dysponuje już wolnymi albumami, wszystkie albumy nakładu zostały zarezerwowane przez dystrybutorów.




Zależy mi, staram się być na bierząco i nic takiego mi się o uszy nie obiło oprócz sugestii klientów.
Bo za dużo się interesujesz dyskusjami pomiędzy mną i JanemT ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 12:45:08 wysłana przez majkelus81 »

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #252 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:45:05 »
I gdzie tu jest gwarancja tego samego numeru?
Piękno jest w oczach patrzącego.

majkelus81

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #253 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:46:09 »
I gdzie tu jest gwarancja numeru?
Tego nie ma, to ma być cały czas losowo. Masz tylko gwarancję co do pierwszeństwa zakupu.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #254 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:48:41 »
No właśnie, a o gwearancji do numeru rozmawiamy, a nie pierszeństwa zakupu.

Będą. Jeśli ktoś kto bierze udział w realizacji tego projektu, ma egzemplarz z numerem jeden to zgodnie z informacją od planety będzie miał pierwszeństwo w zakupie kolejnych tomów z tym samym numerem. Mnie to nie boli jakoś szczególnie jeśli mam być szczery. I tak cieszę się z tego wydania.

Mówisz, że za bardzo interesuję się waszym spamowaniem, a to Ty za bardzo się interesujesz napinką i nie ogarniasz innych tematów. xD

Choć akurat przykład z numerem jeden zły, bo numer jeden bierze wydawca i jestem pewien, że i pierwszeństwo do kolejnych egzemplarzy z numerem jeden sobie zapewni. xDDD
Piękno jest w oczach patrzącego.