Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 486713 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1080 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 13:47:49 »
Dzięki Midar. Widzę, że zestaw dodatków dość standardowy. Na pewno na plus jest lekko przerobiona grafika na okładce, która teraz wygląda znacznie lepiej w porównaniu do poprzedniej wersji.

A jak tam druga część wstępu? ;)

Online freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1081 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 13:48:48 »
możecie podlinkować poprzednią wersję?

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1082 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 14:02:54 »
Dzięki Midar. Widzę, że zestaw dodatków dość standardowy. Na pewno na plus jest lekko przerobiona grafika na okładce, która teraz wygląda znacznie lepiej w porównaniu do poprzedniej wersji.

A jak tam druga część wstępu? ;)
Wybrałem tylko losowe grafiki, jest jeszcze kilka + okładki. Wstępu brak 😥

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1083 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 14:05:05 »
Na zdjęciach wygląda bardzo dobrze, wydanie trzyma standard zobaczymy jak jest w realu. Trochę szkoda mi tej podpisanej litografii bo rzeczywiście szału nie ma i są lepsze do wyboru. No trudno - kwestia gustu. Poczekam aż przyślą sam ocenię.
Póki co zaczynam podejrzewać że ta cisza z przesyłką ma związek z tą nieszczęsną brakującą grafiką (może kurier paczkę z grafikami zgubił).

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1084 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:01:19 »
A mnie się ta litografia zarąbiście podoba.  8)
Ale boję się o stan mojego albumu, bo wiecie...ta jakość obsługi...
Pamiętacie jak mieli mi dosłać osobno litografie, które wcześniej miałem w super stanie, ale miałem odesłać razem z albumem do wymiany? Wysłano je do mnie w takiej mega cienkiej kopercie kurierskiej i doszły pogniecione. Już mi ręce opadły i się załamałem.

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1085 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:05:00 »
HAHA...jednak miałem rację że kurier odwalił coś z grafikami! Idę zagrać w Lotto może włączył mi się tryb jasnowidza:

Za FB:

"Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że drugi tom ekskluzywnego komiksu z serii Thorgal jest już w magazynie.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zobowiązaliśmy się do dodawania do niego dodatkowej litografii w ramach prezentu dla kupujących. Paczka z grafikami uległa jednak uszkodzeniu w trakcie transportu w stopniu niepozwalającym na ich dystrybucję.
Ponieważ dbamy o wysoki standard obsługi naszych klientów, zamówiliśmy ekspresową usługę dodatkowego wydruku litografii, które już w poniedziałek będą dla Państwa dostępne.
Przepraszamy za tą niedogodność.
Zespół
PolishComicArt.pl"

Tylko skoro wiedzieli o takiej sytuacji to Ci Midar niezłego wałka wykręcili przy tym odbiorze osobistym.
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Październik 2019, 15:12:13 wysłana przez Teli »

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1086 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:08:07 »
Szanowni Państwo,
z przyczyn od nas niezależnych, litografie dodatkowe będą dostępne dopiero w poniedziałek.
Przepraszamy za zaistniały kłopot i mamy nadzieję, że specjalnie wybrana grafika przypadnie Państwu do gustu.
Pozdrawiamy
Zespół PolishComicArt.pl

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1087 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:09:34 »
Powinni dorzucić kolejną grafikę za kolejne opóźnienie ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Październik 2019, 15:13:22 wysłana przez janjedlikowski »

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1088 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:12:16 »
Jak dla mnie to album może dojść nawet za dwa tygodnie, byleby tylko wszystkie elementy były w idealnym stanie. To jest najważniejsze. :) Jeśli jeszcze macie te trzy czarno-białe litografie, to ja bym bardzo prosił, żeby też mi je dodano do tego drugiego Thorgala, bo reklamując album musiałem odesłać moje litografie w super stanie, a otrzymałem pogniecione.
Powinni dorzucić kolejną grafikę za kolejne opóźnienie.
Ja już nie chcę nic dodatkowego, opóźnienie mnie nie rusza. Niech to co ma być dojdzie po prostu w stanie nowym. I będzie gitara.

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1089 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:15:49 »
Powinni dorzucić kolejną grafikę za kolejne opóźnienie.
Jest nam niezwykle przykro, że nie jesteśmy w stanie sprostać Pana wysokim oczekiwaniom, ale obiecujemy podjąć starania i dostosowywać się do nich w przyszłości.
Z przyjemnością czytamy wszelkie sugestie.
Panie Death- przekażemy Pana wiadomość do dystrybutora i oczywiście otrzyma Pan nienaruszony komplet grafik.
Pozdrawiamy
Zespół PolishComicArt.pl

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1090 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:32:05 »
@PolishComicArt.pl: Najważniejsze żeby przesyłka dotarła kompletna i nieuszkodzona, a czy stanie się to w poniedziałek czy w piątek to przy takim wydawnictwie bez większej różnicy. Lepiej dzień później a dobrze :) Dziękujemy za informacje i czekamy na kolejne odnośnie następnych wydań.


Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1091 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 15:57:29 »
Ja polecam francuskie integrale on Niffle. Powiększony format i czarno-białe wydanie pokazuje prawdziwy kunszt Rosińskiego. Niektóre plansze zostały wręcz na nowo oczyszczone, żeby jeszcze lepiej się prezntowały.
Chodzi o te najnowsze wydania z czarno-białymi okładkami? Bo z gugla z niffle wyskakuje też jakieś wcześniejsze w integralach.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Hans

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1092 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 16:03:28 »
Właśnie to kupiłem, wygląda świetnie.

Nieprawidłowy link vimeo

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1093 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 16:21:03 »
Chodzi o te najnowsze wydania z czarno-białymi okładkami? Bo z gugla z niffle wyskakuje też jakieś wcześniejsze w integralach.

Niffle kiedyś już wydało integrale, ale tak, chodzi o to co pokazał Hans powyżej.

Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1094 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 18:46:07 »
Czyli to najnowsze. Wygląda zacnie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.