Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481139 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #945 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 08:57:55 »
Oczywiście o magicznym sposobie zachowania numeru, ani widu ani słychu?



Zastanawiam się tylko, czy jak zamawiałem pierwszy tom u Planety, to kolejne w razie zdecydowanie się na zakup będę także musiał brać u nich (aby podtrzymać ten sam numer)? Nie mam za bardzo ochoty płacić za każdym razem za wysyłkę 35 zł, gdzie realnie taka usługa zamyka się w kwocie 15-16 zł z cennikiem w ręce danego przewoźnika ( w tym wypadku chyba inposta). Nie wspominając o tym, że to jedyny "dystrybutor" który dodatkowo kasuje jeszcze % od łaskawie wysłanej paczki.

Wszystko jest sprawą gustu, na wielu fanpage jaki dziś odwiedziłem, sporo ludzi wypowiada się o niej pozytywnie, więc nie ma sensu szukać dziury w całym.

To ja chętnie zobaczę te posty uwielbienia. Bo z tego co widzę to tych komentarzy jest wszędzie co kot napłakał. Naliczyłem dosłownie kilka na palcach jednej ręki te które skupiają się na okładce. Obok komentarza Pana Andrzeja Włudeckiego, te pozostałe skupiają się imo na samej grafice, która także moim zdaniem jest piękna i wspaniale komponuje się z błękitem.

A tutaj:



zaczyna się już pompowanie balonika. Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądała sytuacja z drugim tomem, a le już szykujemy niespodzianki na tom oznaczony numerkiem 3!!

Z chęcią przygarnąłbym w końcu autograf scenarzysty, w końcu 400 podpisów to nie 800 (tryb żart off).

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #946 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 09:21:35 »
A tutaj:



zaczyna się już pompowanie balonika. Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądała sytuacja z drugim tomem, a le już szykujemy niespodzianki na tom oznaczony numerkiem 3!!

Z chęcią przygarnąłbym w końcu autograf scenarzysty, w końcu 400 podpisów to nie 800 (tryb żart off).
Slipcase!? :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Hans

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #947 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 09:25:49 »
To tylko kilka z kilkudziesięciu komentarzy na wielu stronach jakie widziałem.






Co do numerków to tez czekam z niecierpliwością na info, zwłaszcza że mam album z rynku wtórnego.

A z tym pompowaniem balonika to bym nie przesadzał, bo za normalne uważam planowanie kolejnych tomów. Jeżeli będzie do nich jakaś niespodzianka to tylko wzmocni to moją chęć dalszego kolekcjonowania. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Offline GoNzO

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #948 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 11:37:46 »
Jak wygląda brzeg okładki tego ekskluzywnego thorgala? Nigdzie nie potrafię znaleźć zdjęcia. Czy ma jakiś tekst?

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #949 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 11:40:01 »
Grzbiet bez żadnych napisów. Każdy kolejny tom chyba ma mieć inny kolor.

Offline GoNzO

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #950 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 12:22:04 »
Szkoda, że nie dali tekstu.


Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #951 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 12:49:42 »
Zastanawiam się tylko, czy jak zamawiałem pierwszy tom u Planety, to kolejne w razie zdecydowanie się na zakup będę także musiał brać u nich (aby podtrzymać ten sam numer)? Nie mam za bardzo ochoty płacić za każdym razem za wysyłkę 35 zł
No ja właśnie też żałowałem, kiedy okazało się, że zwrot ,, oficjalny dystrybutor,, nie oznacza jedyny i okazało się, że gildia ma i wysyła za darmo, a ja już miałem Thorgala zamówionego i będę płacił za każdym razem 35 zł. Już pomijam fakt, że w sumie za wysyłkę jedynki dałem 54 zł. ;)

Okładka dwójki mi nie przeszkadza i fajnie, że plocienne grzbiety będą różnokolorowe.
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Sierpień 2019, 12:51:24 wysłana przez Death »

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #952 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 14:00:32 »
Od razu mowilem, ze grzbiety beda roznokolorowe i nawiazywaly do przewodniego koloru z okladki. Natomiast jak ma byc niespodzianka przy trzecim tomie to serio jest calkiem prawdopodpbne, ze bedzie slipcase. Trzy slipcasey po trzy tomy bylyby piekna wisienka na torcoe tej wspanialej kolekcji. Bez znaczenia czy bedzie bezplatny, czy za np. 100zl, bedzie wygladac cudnie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #953 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 15:23:17 »
Jeśli dodadzą slipcase  będzie oczywiście fajnie. Dałbym go za darmo do pierwszego tomu, taka dziura do wypełnienia na półce zawsze bardziej prowokuje do zakupu, zwłaszcza takich OCD typów jak my :D
Zwłaszcza, że im dalej w las tym więcej wątpliwości będą mieli niektórzy czy kupować czy nie.

Offline VooDoo-79

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #954 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 17:40:55 »
Trzy slipcasey po trzy tomy bylyby piekna wisienka na torcoe tej wspanialej kolekcji. Bez znaczenia czy bedzie bezplatny, czy za np. 100zl, bedzie wygladac cudnie.

I tego właśnie tobie, sobie i innym życzę  ;) W innym wypadku to będzie lipa tyle tomów w różnych kolorach bez żadnego opisu, nie nie nie nawet o tym nie myslę  >:(

Co do dziedziczenia numerów to już widzę jaka to komedia będzie ;D Szykować aparaty, przerabiać numery i wio do sklepu ;D Nie no od początku jakoś tego nie widziałem i dalej nie widzę, aż ciekaw jestem jak to rozwiążą ale co by nie wymyślili to będą jajca coś czuję ;)


Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #955 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 17:46:24 »
A ja mam nadzieje, ze nie trafi sie zaden oszust i wszystlo pojdzie ladnie i skladnie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #956 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 17:59:35 »
Panowie nie dajcie się zwariować z tymi numerkami.Ten balon to dużej części sami nadmuchaliście. Oczywiście wydawca nie pomógł chlapiąc coś o kontynuacji numerków, ale jak widać to nie było przemyślane zbytnio. Cieszcie się, że jesteście jednymi z 500 i styka. Egzemplarz numer 228 naprawdę niczym się nie różni od 499 :D 

Offline VooDoo-79

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #957 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 18:03:17 »
Ależ ja jestem tego samego zdania, mi tam nie zależy żeby każdy kolejny tom miał ten sam numer (no chyba że był by to np. 100 czy 500 itp.  ;)) i już dawno temu pisałem że to się wydawcy nie uda i zdania nie zmienię, a ten pomysł z robieniem zdjęć i wysyłania do sklepów traktuję jako komedię bo to nie przejdzie :)
Dużym sukcesem będzie jeśli chociaż ci co kupili 1 Tom będą mieli pierwszeństwo przy kupowaniu kolejnych jeśli będą chcieli zebrać całość.
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Sierpień 2019, 18:05:20 wysłana przez VooDoo-79 »

Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #958 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 21:48:05 »
Wszyscy z forum powinni wysłać nr 1 i czekać na reakcję sklepu. Bo przecież wszystkie numery trafiły do dystrybucji, więc ktoś go kupił?  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline nocny

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #959 dnia: Pn, 05 Sierpień 2019, 14:42:24 »
Tak rysuje Thorgala Fred Vignaux. Plansza z listopadowego albumu.