Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481211 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #930 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:33:12 »
Równie średnio. Jak dla mnie mega przesłodzona i nudna.

Lepsze to niż prezentacja pięknego obrazu na okładce na około 50% jej powierzchni :)

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #931 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:41:54 »
Wiesz, opcji są setki, a tylko nie dwie :)

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #932 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:45:56 »
Ślepi aniołowie latający w Niflheimie, warcaby krasnoluda i Nidhogga oraz 46 jesienno-horrorowych plansz Alinoe w 4K. Jaram się jak drakkary pod Brek Zarith. Jak sobie teraz o tym myślę...poznałem już tyle historii w życiu, lata mijają, a pierwsze kilkanaście Thorgali to nadal jedne z najlepszych komiksów jakie czytałem. One są wszystkie bezbłędne. Rosiński za najlepszych lat to graficzna maestria, a Van Hamme na zaledwie 40-kilku planszach zawsze potrafił napisać świetną historię, po której przeczytaniu miało się wrażenie obcowania z czymś przemyślanym i kompletnym.
Mam ogromną nadzieję na Yansa 1-5 w takim formacie. To komiksy z najlepszego okresu Rosińskiego i ja po prostu muszę mieć w tym formacie płonący las, miasto przyszłości jakby wyjęte z Blade Runnera i mutanów w błocie.
Rosiński kończy dzisiaj 78 lat. Wybrali dobry moment na tę zapowiedź.

Offline roble

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #933 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:50:14 »
Thorgal i Aaricia wygladaja jak Hobbici, stopy większe od ud i ramion..


Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #934 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 12:02:20 »
Thorgal i Aaricia wygladaja jak Hobbici, stopy większe od ud i ramion..
Chyba jak Szninkle. ;)

Offline freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #935 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 13:33:12 »
okładka i design świetne wg mnie. teoria kolorowego płóciennego grzbietu potwierdzona. w rzeczywistości te komiks będzie wyglądał jeszcze lepiej niż na tej grafice vide pierwszy tom.

Offline Przemek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #936 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 15:15:14 »
Bardzo podoba mi się ta okładka!

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #937 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 15:22:09 »
Nie znacie się. Syn Grzegorza Rosińskiego (Piotr?) to dobry designer, z ogromnym polotem i zna się na rzeczy.
I kropka!
 ;)

No ten projekt to tak nie do końca jego wina. Może jedynie w tym sensie, że się zainspirował taką jaką chyba nie powinien. 


Offline freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #938 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 16:49:06 »
to tez jego design

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #939 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 16:51:35 »
Ahaha serio? No to już nie ma żadnego usprawiedliwienia :D

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #940 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 16:53:05 »
Ta okladka tragiczna, ale te nasze okladki w moje gusta trafiaja.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #941 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 20:04:05 »
Okładki nie ma już co maglować, bo wiadomo, że po pierwszym tomie druga i kolejne będą w takim sanny układzie. Dziwi mnie natomiast, że na Facebooku (Planeta i Polishcomicart), jest taki bezkrytyczny zachwyt dla tej okładki.

Offline Hans

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #942 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 20:43:34 »
Jak dla mnie okładka wygląda świetnie.
Wszystko jest sprawą gustu, na wielu fanpage jaki dziś odwiedziłem, sporo ludzi wypowiada się o niej pozytywnie, więc nie ma sensu szukać dziury w całym.
Najbardziej martwi mnie jednak wysyp komiksów na wrzesień. Nie wiem jak mój domowy budżet to wytrzyma, a jeszcze trzeba przygotować wyprawkę dla synka. Masakra.

Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #943 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 22:45:12 »
[...] Dziwi mnie natomiast, że na Facebooku (Planeta i Polishcomicart), jest taki bezkrytyczny zachwyt dla tej okładki.
Syndrom sztokholmski. Wywalają furmankę pieniędzy, to MUSI się podobać. ;-)
Oczywiście o magicznym sposobie zachowania numeru, ani widu ani słychu?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #944 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 23:17:47 »
Ktoś podawał na forum, że ma być wysyłany meil ze sklepu w którym został kupiony komiks z prośbą o wysłanie zdjęcia z widocznym numerem, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Piękno jest w oczach patrzącego.