Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481104 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #915 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 21:11:50 »
Death- liczę na relację z dalszego ciągu, wciągnąłem się jakoś ;)


I po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nie tak powinny wyglądać te ekskluzywy oraz ich rozpowszechnianie...
,, - Eeeeech.''

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #916 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 21:15:15 »
Ja tam właśnie unikam ostrych wymian zdań, najlepiej jest zawsze wszystko załatwić w zgodzie. Mnie nawet ta sytuacja nie denerwuje, za dużo już podobnych miałem, żeby się przejmować. Ale skoro minęły dwa miesiące, to musiałem jakoś interweniować. Jeszcze by się okazało, że faktycznie o mnie zapomnieli, wszystkie przeznaczone do reklamacji egzemplarze się rozeszły i bym został bez zimowych rysunków Rosińskiego z lododowych mórz w powiększonym formacie. Co to, to nie. Tego bym nie przeżył.

Offline Krzysztof

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #917 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 23:34:40 »
Szanowny Panie,
Jak pisałem wcześniej, nasza Galeria nie zajmuje się dystrybucją.
Wszystkie tematy załatwiamy przez dystrybutorów.
Pana sprawa również została tam przekazana.
Osoba zajmująca się FB przekazała do dystrybutora pełną informację oraz Pana kolejne zapytanie i byliśmy pewni że wszystko już jest zakończone.
Tak jak wspomniałem w prywatnej wiadomości, jutro zajmę się sprawą i do Pana odpiszę, a ze strony Galerii mogę tylko Pana przeprosić za niedogodności.
Z poważaniem
Krzysztof Garula

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #918 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 14:53:51 »
Niestety tak to już w Polsce jest, że jak chce się coś załatwić efektywnie, to trzeba być niemiłym, traktować sprzedawcę z buta i straszyć eskalowaniem do stosownych organów. Niemal wszystkie moje doświadczenia z problematycznymi sprawami sprowadzają się do podobnego scenariusza - zaczynam grzecznie, miło i kulturalnie, to jestem olewany, a sprawa jest przedłużana. W którymś momencie tracę cierpliwość i jadę na ostro, z przypomnieniem wszystkich dostępnych konsumentowi narzędzi i groźbą eskalacji - wtedy sprawa załatwiana jest momentalnie. Smutne to, ale niestety prawdziwe.


Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #919 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:33:10 »
Death- liczę na relację z dalszego ciągu, wciągnąłem się jakoś ;)
Służę uprzejmie. Odebrałem Thorgala. Dziś mam wolny dzień i generalnie jestem cały czas w domu. Ale wyskoczyłem na chwilę do sklepu. I tak sobie przechodzę obok skrzynki na listy i tam przez taką dziurkę widzę coś białego. Pewnie Jehowi zostawili Strażnicę jak zwykle, bo ich widziałem jak szedłem do sklepu. No ale otworzyłem skrzynkę, a tam mała kartka ze strzałką: Jaka czerwona skrzynia? Patrzę, a z drugiej strony domu ktoś zostawił starą czerwoną skrzynię na pranie do wyrzucenia, bo dziś śmieciarze biorą wyjątkowo takie rzeczy. Otwieram i w środku oczywiście pudło z Thorgalem. Pomysłowy kurier. Dobrze, że wyczailem tę karteczkę, bo za 2 godziny Thorgal by mi odjechał na wysypisko. Ale uratowałem pudło. Nie wiem czemu nie to fajne dopasowane, w którym wysyłali za pierwszym razem, no ale w końcu mam. Otwieram, ściągam folijkę (nie wiem czy to ten sam numer albumu, bo mieli go przepisać, ale to nie aż tak ważne, może da się to jakoś sprawdzić, może mam jakieś fotki tamtego ) , przeglądam i chyba jest ok. Ale...nie ma tych trzech litografii. Kazano mi wysłać komplet, włożyć do środka wszystkie litografie, numery miały być przepisane itd. Jest ta kolorowa ale trzech czarno - białych nie. No gdybym wiedział, to bym ich nie wysyłał.

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #920 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 15:39:22 »
Bareja patrzy z góry i z uznaniem kiwa głową.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #921 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:04:19 »
A kto wysłał? Galeria, czy Planeta?

A kurier pewnie InPost?

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #922 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 16:07:05 »
Planeta. Kurier? Już patrzę. Tak, InPost :)

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #923 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:25:01 »
Kurier? Już patrzę. Tak, InPost :)
Taki offtop z mojej strony, bo oni są tragiczni. Przyszedł mi box z Nausicaa z BD, kurier zostawił awizo z 3 cyframi numeru przesyłki ( cały ma 16 albo 24 cyfry) i adnotacją napisaną ręcznie: proszę dzwonić na numer: XXX-XXX-XXX. Telefon 3 dni wyłączony oczywiście. Dzwonie do BOKu, że chciałbym jakoś odebrać paczkę, już kij, że pewnie jest w magazynie 20km za Krakowem, bo nie ma punktów odbioru jak kurier nie dostarczy paczki. A tam ściana: proszę podać numer paczki, mówię, że nie mam, bo ich debilny pracownik nie zapisał całego. Nie możemy nic zrobić. I paczka wróciła i wysłali nową >:(

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #924 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 18:28:01 »
Galeria i Planeta powinny mieć wspólne biuro przy Alternatywy 4.

Online Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #925 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 09:16:41 »

Prezentujemy Państwu projekt okładki drugiego albumu ekskluzywnego wydania komiksu Thorgal.
Specjalnie dla czytelników z Polski oraz na potrzeby naszego wydania, Mistrz Grzegorz Rosiński dokonał kilku zmian i po raz pierwszy obraz w tej odsłonie pojawi się w naszej edycji. Wiecie jakie to zmiany?
Trwają zaawansowane prace nad komiksem, a jego premiera planowana jest na wrzesień.
Wszelkie szczegóły dotyczące premiery ujawnimy już wkrótce.




Piękna! <3

I kolejny komiks w drodze!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #926 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 09:51:55 »
Ja to będę pisał do oporu, konstrukcja okładki to gwałt na moich oczach. Te biały pasy z góry, z dołu, z lewej strony, te numerki 5 6 7 8 opadające w dolne rejony...

Wyobraźcie sobie teraz jakby wyglądała okładka z samą grafiką bez tych zbędnych dyrdymałów...

Zamiast napisać na grzbiecie Thorgal tomy V VI VII VIII Grzegorz Rosiński to niestety w najpiękniejszym polskim wydaniu mamy projekt jak z painta...

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #927 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:02:55 »
Wyobraźcie sobie teraz jakby wyglądała okładka z samą grafiką bez tych zbędnych dyrdymałów...

Równie średnio. Jak dla mnie mega przesłodzona i nudna.

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #928 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:03:21 »
Widzę, że Rosiński przemalował głowę Thorgala, która szczerze mówiąc w pierwszej wersji była lekko nieudana. Dodatkowo lekko skadrowali dół obrazu co też jest raczej na plus.

Ja najbardziej czekam na drugą część wstępu od wydawcy :)

Offline vision2001

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #929 dnia: So, 03 Sierpień 2019, 11:18:57 »
Nie znacie się. Syn Grzegorza Rosińskiego (Piotr?) to dobry designer, z ogromnym polotem i zna się na rzeczy.
I kropka!
 ;)
« Ostatnia zmiana: So, 03 Sierpień 2019, 11:23:16 wysłana przez vision2001 »