Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481207 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #435 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 23:08:29 »
Nie chcę być tu jakoś specjalnie złośliwym, gdyż Thorgal zdecydowanie zasługuje na wypaśne wydanie - ale czy aby nie za dużo tego białego marginesu?

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #436 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 23:27:55 »
Nie chcę być tu jakoś specjalnie złośliwym, gdyż Thorgal zdecydowanie zasługuje na wypaśne wydanie - ale czy aby nie za dużo tego białego marginesu?
I do tego ta miękka okładka 😀

Offline Gazza

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #437 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 08:05:15 »
Meh.....

PS: Piotr Rosinski mógłby grać młodego Grzegorza w jakieś biograficznej produkcji .... ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #438 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:13:35 »
I do tego ta miękka okładka 😀

Ma być twarda w ramach tego co było napisane wcześniej.

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #439 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:27:19 »
Myślę, że to był żart, bo na zdjęciu okładka jest na próbnym wydruku

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #440 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:30:18 »
To prawdopodobne, ale nie zmienia to faktu że wszedłem na stronę Planety Komiksów i sprawdziłem :)

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #441 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:43:58 »
Heh :)

Nie patrzyłem jakie to ma mieć dokładnie wymiary, bo odbiłem się od ceny, ale na tle Rosińskiego wydaję się na dość pokaźne. Szkoda, że nie ma jeszcze jednej edycji - taki deluxe, ale w uboższej wersji i trochę mniejszej i większym nakładzie i mniejszej cenie :D

Egmoncie wznów chociaż na miękko albumy!

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #442 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 20:48:43 »
Z racji ceny to bardzo oczekiwany przeze mnie komiks. Aktualnie zastanawiam się na ile data po 10 kwietnia jest aktulna ;) bo to równie dobrze może być 12 albo 24

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #443 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:16:19 »
Z racji ceny to bardzo oczekiwany przeze mnie komiks.
A dlaczego cena ma takie znaczenie? Bez żadnej zaczepki, po prostu odebrałem to tak, że kupiłeś go tylko dlatego, że jest drogi :) chyba, że w domyślę miałeś bardzo drogi -> bardzo mocno limitowany. Chęć posiadania czegoś unikatowego rozumiem, chęć posiadania czegoś, po prostu, drogiego już niezbyt

Po 10 kwietnia to też grudzień :P

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #444 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:34:05 »
Miałem na myśli to, że wywalając 5 stów na komiks chciałbym móc jak najszybciej go otrzymać i samemu zweryfikować czy było warto. Wiesz Thorgale mam na półce do dwudziestego któregoś numeru, także sama treść mnie nie zaskoczy. Chyba że pojawia się jakieś dodatki. Więc samo wydanie tutaj będzie bardzo ważne.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #445 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 00:04:40 »
Ma być twarda w ramach tego co było napisane wcześniej.
To był żart, nawiązujący do poprzedniego wpisu żartującego z marginesów.  Wiem, że oprawa będzie twarda, zamówiłem ten komiks.

majkelus81

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #446 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 09:43:38 »
Małe opóźnienie

Cytuj
Szanowni Państwo,
Thorgal nadciąga, ale z przyczyn niezależnych od wydawcy, premiera albumu opóźni się o dwa tygodnie. Dystrybutorzy rozpoczną wysyłkę 25.4.2019 r .
Najmocniej przepraszamy wszystkich oczekujących na dostawę!
W ramach rekompensaty, do każdego albumu zostaną dołączone trzy litografie z nigdy wcześniej niepublikowanymi rysunkami Grzegorza Rosińskiego❗️❗️❗️Mamy nadzieję, że dzięki tym dodatkom zostaniecie z nami.
Wszystkie osoby, które zdecydują się jednak zrezygnować z zakupu, prosimy o kontakt w celu anulowania zamówienia –przelaną kwotę zwrócimy w ciągu 14 dni od otrzymania wiadomości.
Raz jeszcze przepraszamy za te drobne zawirowania. Dokładamy wszelkich starań, abyście otrzymali Państwo najwyższej jakości produkt. Bez dalszych opóźnień 🙂
Zespół PolishComicArt.pl

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #447 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 10:53:31 »
Tego opóźnienia można było się spodziewać (patrząc na wcześniejsze zdjęcie). Biorąc pod uwagę formę rekompensaty, wcale nie żałuję tej „obsuwy”, zwłaszcza, że jest nieznaczna.
NSC obsunęło Zbira o miesiąc i nawet zakładki nie zaproponowali 😀.
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Kwiecień 2019, 10:55:49 wysłana przez Midar »

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #448 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 19:26:25 »
Niech dopieszczają wydanie, aby nie dostać półproduktu starając się na siłę dotrzymać terminu ;)

Offline asx76

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #449 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 19:35:33 »
Póki co, to "dupieścili" (jakże słoną) cenę ;)