Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481296 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Boro

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #390 dnia: So, 16 Marzec 2019, 00:56:57 »
Zagubione dziewczęta - 199,50 zł.
Kolekcjonerska "Antresolka profesora Nerwosolka" - 250 zł.  2012 r. !
Tutaj jednak trzeba dodać, że oba tytuły dało się kupić ze zniżkami. Ja za Antrosolkę dałem 199 zł na przedsprzedaży w Gildii, natomiast za Dziewczęta dałem w przedsprzedaży u Timofa 150 zł. Thorgala nigdzie ze zniżkami na razie nie było.

Offline Spiff

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #391 dnia: So, 16 Marzec 2019, 08:28:43 »
Kto wie , może od t. 2 wprowadzą jakiś program lojalnościowy / rabat / dla właścicieli numerka.
..
Ja Antresolke kupiłem za 225 zl. w księgarni Incal - tak że też jakiś rabacik był.
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #392 dnia: So, 16 Marzec 2019, 08:51:01 »
Tak, na pewno będzie program lojalnościowy. Zamiast zapłacić 10% więcej, dla stałych klientów będzie tylko +5%.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #393 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:57:07 »
Czytam sobie ostatnie strony wątku i nie wiem dlaczego część użytkowników stara się w perfidny sposób obrzydzić innym użytkownikom radość z zakupu tego komiksu. Że to przepłacone, że to skok na kasę, że to nic specjalnego, że to można kupić za granicą za parę dolarów, że to autograf na grafice phi, że to w kolorze a nie czarno białe, że to ludzie już zaczynają się obawiać że dobrze zrobili kupując, że to w przyszłości będzie droższe jeszcze, że to cała kolekcja będzie kosztowała tyle kasy że hohoho...


Nie jest to skierowana do większości, ale do dwóch, trzech forumowiczów. Żeby też nie było. Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć jak dana osoba napisze wiadomość że jest zniesmaczona ceną, jednak pewne granice też trzeba umieć zachować. A tu jakieś wytykanie paluchami, negatywne emocje itd itp...


Nie wiem po co tyle krzyku? ;)

Offline wonap

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #394 dnia: So, 16 Marzec 2019, 14:06:34 »
jedni odradzają a drudzy doradzają;) Więc chyba na tym to polega;)

Offline Milord

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #395 dnia: So, 16 Marzec 2019, 23:29:47 »
wreszcie dostaniemy fajne wydanie thorgala na kredzie. dla mnie powiększony format to główny wabik. odnośnie wydruku z podpisem mam nadzieje ze bedzie jakas zaczepka na okładce vide woda sodowa od ongrysa, zeby sie to nie walało luzem.

Miło przeczytać wreszcie coś mądrego w tym wątku :) Mam dokładnie tak samo - dla mnie największą wartością tego wydania jest jego wysoka jakość i powiększony format. Thorgal to dla mnie seria, którą darzę największym sentymentem, która towarzyszy mi przez prawie całe życie i fajnie będzie mieć to w takim wydaniu. Mam też nadzieję, że uda mi się skompletować całość i że w ten sposób zostanie wydany również Szninkiel w kolorze. 

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #396 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 16:59:01 »
Szanowni Państwo, ogłaszamy gościa honorowego Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con (https://www.facebook.com/events/1549048981895773/ ) organizowaną przez Galerię www.Polishcomicart.pl oraz Warsaw Comic Con, którym jest:
GRZEGORZ ROSIŃSKI ❗❗❗
Z dumą informujemy, że piąta edycja komiksowa stoi pod znakiem Thorgala!
Będzie z nami kultowy rysownik i wspaniały malarz – Grzegorz Rosiński! Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia komiksiarzy. Autor „Throgala”, pierwszych tomów „Yansa”, legendarnego „Szninkla”, „Skargi Utraconych Ziem”, klimatycznego „Westernu”, czy niesamowitej „Zemsty Hrabiego Skarbka”. Przed laty także motor napędowy czasopisma „Relax” i jeden z ojców „Kapitana Żbika”. Łowcy autografów – bądźcie czujni!



Offline 79ers

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #397 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 17:07:57 »
Pytanie tylko czy na przyzwoitym Szninklu z Orbity, albo Thorgalu można liczyć na autograf, czy stare wydanie posiadają tylko udawani komiksiarze, a jedyny prawdziwy musi mieć wersję wypasioną?

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #398 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 17:40:44 »
Pytanie tylko czy na przyzwoitym Szninklu z Orbity, albo Thorgalu można liczyć na autograf, czy stare wydanie posiadają tylko udawani komiksiarze, a jedyny prawdziwy musi mieć wersję wypasioną?
Dzień dobry,
regulamin strefy będzie opublikowany w późniejszym terminie.
Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1549048981895773/



Offline 79ers

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #399 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 17:56:28 »
Nie śledzę FB, żeby FB nie śledził mnie.

Przepraszam ale z tym autografem nie było na poważnie! Dla mnie pisanie, malowanie czy  zakreślanie w/na książkach lub komiksach to profanacja, nawet jeżeli autorem takiego przestępstwa był ktoś tak ważny w polskim Komiksowie jak Pan Rosiński. Jedyny wrys jaki posiadam to Orchidea w Yansie autorstwa Kasa.

Na marginesie osobnym problemem jest to, że niektórzy złożą autograf, dedykację, coś skrobną tylko i wyłącznie na świeżym wydaniu swojego dzieła, depcząc uczucia i wrażliwość czytelnika przywiązanego do ulubionego; najbardziej wyczytanego egzemplarza  komiksu.

Online freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #400 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 19:44:48 »
dla PCA szacunek i gratulacje! będzie większe święto niż na 40to lecie w lodzi

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #401 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 19:55:09 »
dla PCA szacunek i gratulacje! będzie większe święto niż na 40to lecie w lodzi


Nie no poczekajmy, znacznie za wcześnie na takie stwierdzenia. I z tego co widzę to chyba będzie teraz 30lecie.

Online freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #402 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 20:17:13 »
40to lecie Thorgala...

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #403 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 20:23:27 »
Odnosiłeś się do Łodzi, więc myślałem że o festiwalu piszesz  ;)

Online freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #404 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 20:33:18 »
tak bo było świętowane na festiwalu w lodzi. wyjątkowo mizernie niestety.