Autor Wątek: Hugo  (Przeczytany 4848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Hugo
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 14:23:06 »

Offline Dracos

Odp: Hugo
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 14:54:59 »
Nie było przypadkiem takiej kreskówki kiedyś? Spojrzałem na okładki i mam wrażenie jakbym już to gdzieś widział, a na pewno po francusku nie czytałem :)

Offline radef

Odp: Hugo
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 14:58:31 »
Troszkę drętwa kreska i kwadratowe postacie...uboga kolorystyka i "ekspresja" postaci. Dziwi mnie dlaczego nikt jeszcze nie wziął i nie zrobił integralu ALI BEBER tego autora?!
Ponieważ żadne francuskie wydawnictwo nie jest zainteresowane tym tytułem. Tak tylko przypominam, że wznowienie "Hugo" powstało głównie dlatego, że Egmont (w osobie TK) wiele lat o to prosił. We Francji, z tego co pamiętam, integral "Hugo" miał nakład 4 czy 5 tysięcy, w Polsce pewnie większy.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online JanJ

Odp: Hugo
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 15:13:06 »
Apropo Ali Bebera to Egmont chyba sam mógłby złożyć te 3 tomy w całość i puścić w integralu. To chyba nie taki duży problem o ile są materiały.

Offline keram2

Odp: Hugo
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 16:10:53 »
Jak widac na planszach, Mistrz w formie! Niestety kolorowanie Pani Cerise to cień maestrii Bedu z czasów "Hugo"

Małe sprostowanie, Bedu nie kolorował Hugo, robił(a) to Luce Daniels.

Offline radef

Odp: Hugo
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 19:28:06 »
Apropo Ali Bebera to Egmont chyba sam mógłby złożyć te 3 tomy w całość i puścić w integralu. To chyba nie taki duży problem o ile są materiały.
No właśnie problem polega na tym, że zarówno z "Hugo" przed reedycją jak i z "Ali Bebera" nie ma materiałów. Tzn. pewnie gdzieś ktoś ma analogowe materiały, ale nigdy nie zostały one zdigitalizowane i dlatego "Ali Baber" od lat nie był nigdzie wznawiany.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Online JanJ

Odp: Hugo
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 14:56:02 »
Apropo jeszcze Bedu, to Trzewiczek na Kanale fantastycznym ogłosił właśnie, że Bedu będzie teraz rysował Kajko i Kokosza do antologii Opowieści z Mirmiłowa :)  Choć ja osobiście wolałbym kolejne części Hugo  ;)

Offline Gustavus_tG

Odp: Hugo
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 15:33:29 »
O tym Bedu rysującym Kajka to już na jakimś lajwie kiedyś słyszałem. Kolejny Hugo to marzenie ściętej głowy, ale byłoby fajnie, to fakt Może jak nie Bedu to jakiś kontynuator by się znalazł?

Online Midar

Odp: Hugo
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 15:47:39 »
O Bedu i KiK wiadomo od ostatniego MFKiG.

Online JanJ

Odp: Hugo
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 16:49:39 »
Sorry Panowie, jakos umknął mi ten news.

Offline HugoDumont

Odp: Hugo
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 17:04:41 »
Kolejny Hugo to marzenie ściętej głowy, ale byłoby fajnie, to fakt Może jak nie Bedu to jakiś kontynuator by się znalazł?
Bedu kilkukrotnie w wywiadach mówił że nie będzie wracał do "Hugo" i wspominał również że nie chciałby kontynuatorów, czyli wybrał drogę "Tintina" a nie "Asteriksa"... Ja najbardziej żałuję że tak chamsko zamknęli mu serię na początku lat 90-tych, bo tak powstało by z pewnoscią jeszcze kilka albumów.

Offline Spiff

Odp: Hugo
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 17:00:04 »


 :o 
...

podkreślenie moje

Edit:
"Komiks" 6/1993  :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Marzec 2024, 17:03:58 wysłana przez Spiff »
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Takesh

Odp: Hugo
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 17:06:35 »
A myślałem, że mam wszystkie numery z Orbity. Jaki był tytuł tego czarno-białego? Pewnie dlatego, że był taki sobie go nie kupiłem...

Przy okazji skąd ten fragment?

Edit:
Z ciekawości zerknę. Bo to Komiks Fantastyka?

Offline Spiff

Odp: Hugo
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 17:22:25 »
"Komiks" 6/1993 (zeszyt 24)
Wyniki Ankiety Klubu Komiksu

Pewnie dlatego, że był taki sobie go nie kupiłem...
...a ja, bo był raczej elitarny.  :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Marzec 2024, 17:35:30 wysłana przez Spiff »
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?