Autor Wątek: Thorgal od Hachette (edycja 2024)  (Przeczytany 54535 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #405 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 17:51:54 »
Upadek Brek Zarith to naprawdę dobry tom. Genialny złol i uwielbiam powtórzenie numeru z czasów obrony Syrakuz. Chociaż samo zachowanie wikingów i ich szaleńczy atak w biały dzień, pójście jak owce na rzeź, było trochę zbyt prostackim  uproszczeniem. Zabrakło mi trochę jakichś widoczków z tej bitwy z armią Shadara i tego jak Thorgal dopina sojusz Galathorna i wikingów, żeby odzyskać Aaricię. Ale plansze w tym wydaniu wyglądają bardzo fajnie.

Offline OokamiG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #406 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 18:02:13 »
U mnie niestety reklamacja, wszystkie 3 komiksy walnięte. Jak u Hachette wygląda procedura?

Offline Death

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #407 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 18:49:29 »
Bardzo mi się też ostatnio podobało oblężenie Syrakuz w nowym Indianie Jonesie. Dla mnie to był najlepszy element filmu, a dla mojego kumpla najgorszy. :) W każdym razie od Thorgala zaczęła się moja przygoda z tą bitwą, bo bardzo mnie to użycie luster zainteresowało i zacząłem o tym czytać. Ten tom poznałem dopiero w 2002 roku, wcześniej nie miałem dostępu do wydania Orbity.

Online Crono

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #408 dnia: Wt, 26 Marzec 2024, 20:39:01 »
U mnie niestety reklamacja, wszystkie 3 komiksy walnięte. Jak u Hachette wygląda procedura?
Ja dzisiaj odebrałem i niestety też wszystko poobijane. Napisz do nich e-mail, odpiszą co zrobić. Ja im ostatnio reklamację odesłałem na adres siedziby ul. Widok 8 i doszło, chociaż początkowo w korespondencji mailowej upierali się żeby wysłać na adres skrzynki pocztowej.

Offline psychoszoku

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #409 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 13:25:43 »
U mnie na szczęście wszystko ładnie, więc potrafią też wysłać dobrze zapakowane.

Online Crono

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 14:10:13 »
U mnie na szczęście wszystko ładnie, więc potrafią też wysłać dobrze zapakowane.
Jestem prawie pewien, że Twoja paczka została tak samo zapakowana jak i moja. Jeżeli kurier/listonosz/pracownik sortowni nie przywali paczką o ziemię, to dojdzie ok. W tym kartonie co wysyłają to praktycznie nie ma luzu i komiksy włożone są na styk.

Offline OokamiG

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #411 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 14:26:42 »
A co z wysyłką do skrzynki jest nie tak, bo u mnie też o to poprosili.

Offline Midar

Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Odpowiedź #412 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 16:00:04 »
Jestem prawie pewien, że Twoja paczka została tak samo zapakowana jak i moja. Jeżeli kurier/listonosz/pracownik sortowni nie przywali paczką o ziemię, to dojdzie ok. W tym kartonie co wysyłają to praktycznie nie ma luzu i komiksy włożone są na styk.
To jest takie samo pudełko, jak przy paczce nr 2. Tylko teraz są 3 komiksy zamiast 2 i nie zostaje nic luzu. Wystarczy lekkie puknięcie w krawędź paczki i już widać na komiksach. Rogi są raczej bezpieczne przy lekkich uderzeniach.