Autor Wątek: Marini  (Przeczytany 31066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Marini
« Odpowiedź #150 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 16:31:49 »
Dopiero odebrałem z paczkomatu i zdążyłem przekartkować. Nie znalazłem żadnej informacji jakie są dalsze plany odnośnie serii. Mam nadzieje że zostaną przedstawione w najbliższą sobotę. Na plus na pewno oznaczenie że jest to komiks dla dorosłego czytelnika, a czego nie zrobił Taurus. ( Choć z rzeczy których nie robili to jest akurat najdrobniejsze przewinienie)

Offline Sikor

Odp: Marini
« Odpowiedź #151 dnia: Śr, 06 Marzec 2024, 17:10:35 »
Ale wydanie przepiękne i ta matowa okładka 😍

Offline Klint

Odp: Marini
« Odpowiedź #152 dnia: Cz, 07 Marzec 2024, 16:26:01 »
ORŁY RZYMU w wydaniu egmontowskim przeczytane. W samym albumie brak jest informacji co do kontynuacji oraz jakichkolwiek dodatków poza słownikiem. Wydania zbiorcze aż proszą się o materiały dodatkowe, kulisy, grafiki. Nie do końca rozumiem politykę wydawcy ponieważ zbiorczy CYGAN opatrzony był stosownymi dodatkami.
Osobna kwestia związana jest z tłumaczeniem i w moim przekonaniu wcześniejsze w wykonaniu Jakuba Sytego wypada lepiej.
Niemniej z niecierpliwością czekam na kolejne tomy kolejnych komiksów Mariniego.

Offline Klint

Odp: Marini
« Odpowiedź #153 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 08:50:44 »
Kolejny SKORPION zapowiedziany na maj. Album zawiera 4 albumy!

Offline JanJ

Odp: Marini
« Odpowiedź #154 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 09:21:09 »
Tak, pewnie ten i kolejny integral będą zawierały po 4 albumy, dzięki czemu wydadzą wszystkie 14 albumów. Ale czy wiadomo co dalej z tą serią? Ona nie miała iść jakość dwutorowo? Desberg coś planuje? Ten one-shot to Marini chyba sam będzie tworzył, czy z Desbergiem? Marini to świetnie maluje, ale jego samodzielne scenariusze nie są zawsze najwyższych lotów...

Jeszcze co do Orłów Rzymu, to ja niestety mam coraz większe obawy, że będą to wydawać pojedynczo na twardo (ew. miękko). Mają zamiar czekać do 2026 z kolejnym integralem (ósmy tom zapowiedziany jest na 10.2025)?

Offline Death

Odp: Marini
« Odpowiedź #155 dnia: Pt, 08 Marzec 2024, 12:14:03 »
Z Sambre czekają.

Offline freshmaker

Odp: Marini
« Odpowiedź #156 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 12:05:15 »
Cytuj
Je reviendrai en solo avec LE SCORPION en 2026, scénario et dessin, one shot, grand format, 120 pages, hors-série, histoire indépendante 🦂 mais d‘abord LES AIGLES DE ROME tome 7 (octobre 2024) et tome 8 (octobre 2025). Bon dimanche 🦂

mały update od maestro - one shot skorpion i orły 7