Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 480972 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #870 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 18:52:04 »
Ostatnio mówił przy okazji wypowiadania się o wydaniu Libertago, że skoro jest popyt na zbiorcze wydania i ludzie ich chcą to takie wypuszczą i termin o jakim wspomniał to było właśnie dwa lata. Mówił też, że na pewno nie będzie tak wypasione jak to Libertago, ale będzie lepsze niż to co obecnie wydają. Jakoś miesiąc temu na festiwalu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline VooDoo-79

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #871 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:00:44 »
Mi się wydaje że jeśli Egmont faktycznie kiedyś ruszy (jeśli w ogóle) ze zbiorczymi Thorgalami to nie prędzej niż pojawi się ostatni tom od Libertago czyli jeśli będą 2 rocznie to zejdzie ze 4 lata, może Szninkiel prędzej ale coś mi się wydaje że Rosińscy mają tu dużo do powiedzenia i ciekawe jak to wyjdzie.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #872 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:03:58 »
Chyba, że pójdą w edycję czarno białą która nie będzie bezpośrednio kolidować z wydaniem Libertago, a nawet będzie ją uzupełniać - sam bym ją kupił mimo posiadania edycji uber hiper kolekcjonerskiej. A te Thorgale limitowane to miały być 3 rocznie, więc też specjalnie długo to nie zajmie o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #873 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:05:38 »
Gdzie zostało napisane/powiedziane że trzy rocznie? Proszę o podanie źródła.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #874 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:13:17 »
Nie podam zrodla. Mozliwe, ze komunikat na fb.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #875 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:21:40 »
Mój kumpel pytał się na fb ile ma wyjść tomów w tym roku i padła odpowiedź "dwa". Dwa tomy Thorgala plus ewentualnie inne komiksy Rosińskiego. Nigdzie nie było wspomniane o trzech tomach rocznie, a śledzę temat uważnie. Natomiast jeśli jednak coś przeoczyłem to czekam na sprostowanie.

Offline VooDoo-79

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #876 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:27:21 »
Mi też się wydaje że padła informacja o dwóch tomach rocznie...

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #877 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:33:15 »
Chyba gdzies padlo od wydawcy o trzech tomach bo sie nawet ucieszylem wtedy, bo dwa tony to dla mnie za wolne tempo. Oczywiscie wierzyc mi nie musisz. Co do dwoch tomow w tym roku to nie stoi to w sprzecznosci, bo raz, ze jeszcze Szninkiel wyszedl, a dwa, ze Thorgal mial premiere w kwietniu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:37:07 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #878 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 18:51:35 »
skończyłem dopiero czytać ex thorgala. powiększone plansze są genialne. scena w baszcie z pochodnia czy galernicy, wioska, jarmark - jakbym czytał od nowa te komiksy. coś jak oglądanie blurAy po erze dvd.

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #879 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 09:22:22 »
Dokładnie tak jest. Działa też w drugą stronę czyli pomniejszanie komiksów. Mam nadzieję, że taki Timof nie wyda plansz serii Donjon tak jak zrobił z Wampirem, bo chcę mieć to w full HD, a nie oglądać na małym telewizorku z PRL-u. Thorgal i Szninkiel, to chyba jak na razie jedyne komiksy w 4K.

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #880 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 14:20:01 »
Info z Gęboksiążki jakby ktoś nie miał:

"Na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym klientom za dziesiątki wspaniałych wiadomości jakie otrzymujemy od Was na skrzynkę.
Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze wydania komiksów tak bardzo się Wam podobają i obiecujemy dalej pracować ciężko, aby tworzyć dla Was komiksowe „dzieła sztuki”.
Na przełomie lipca/sierpnia ogłosimy nasze dalsze plany wydawnicze oraz informację dotyczącą systemu prenumeraty komiksu Thorgal.
W imieniu Galerii Polishcomicart.pl oraz wydawnictwa Liberago - Dziękujemy"

Czyli test się powiódł prenumerata "Thorgal kolekcja 2.0" wkrótce startuje :) Ucz się Hachette

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #881 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 14:22:09 »
Świetna wiadomość. Może to będzie jakieś ciekawe wydanie z dodatkami, kierowane do mniej zamożnych klientów.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #882 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 14:27:58 »
Ja to odebrałem jako prenumeratę tych limitowanych 'dzieł sztuki', czyli kontynuacje po prostu.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #883 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 14:42:35 »
Nadzieja umiera ostatnia :-)
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Murazor

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #884 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 15:01:34 »
Nie no jasne, Thorgal dla k(l)asy średniej to jakaś nadzieja na taką wersję Szninkla