Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 487428 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gryllen

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2250 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 15:07:36 »
O co chodzi z tym surżenką? Co on napisał/powiedział? Bo nie mogę załadowac tych wrzuconych grafik.

Offline nocny

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2251 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 17:23:07 »
Generalnie popiera Putina i wojnę w Ukrainie.

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2252 dnia: Pt, 20 Maj 2022, 14:19:24 »
Z FB:
🔥 Wielka wystawa prac legendarnego rysownika Grzegorza Rosińskiego 🗯️ w Łodzi i w Warszawie. 🔥
O wyjątkowym przedsięwzięciu kulturalnym, które zrealizują dwa miasta poinformowali prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Wspólnie zorganizują monograficzną wystawę wybitnego polskiego twórcy komiksów i ilustracji – Grzegorza Rosińskiego. 🗨️
🖼️ Wystawa w przekrojowy sposób opowie o życiu Grzegorza Rosińskiego przez pryzmat jego twórczości oraz kształtujących go wydarzeń. Zaprezentowane zostaną zarówno oryginalne plansze komiksowe stworzone na przestrzeni lat, jak i uwielbiana przez kolekcjonerów jego twórczość malarska. 🎨
🖼️ Wystawa będzie realizowana w koprodukcji Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 -  EC1 Łódź - Miasto Kultury i Festiwal Komiksu W Łodzi i działającego w Warszawie Staromiejski Dom Kultury. Jej scenarzystami są Maria Lengren i syn rysownika – Piotr Rosinski,  który jest także kuratorem wystawy. Patronat nad ekspozycją objęli prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
🖼️ Wystawa w łódzkim Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 przy EC1 Łódź - Miasto Kultury będzie prezentowana od 28 września 2023 r. do 31 marca 2024 r., a do warszawskiego Pałac Kultury i Nauki Warszawa trafi w czerwcu 2024 r.

Offline Gryllen

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2253 dnia: So, 21 Maj 2022, 08:34:05 »
Z czyjego to FB?

Ciekawe czy marszand również będzie maczał w tym swoje pulchne palce? Jakoś go w tej zapowiedzi nie widać...

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2254 dnia: So, 21 Maj 2022, 09:58:41 »
W zeszłym roku Grzegorz Rosiński przekazał EC1 w Łodzi całą kolekcję swoich prac. Było o tym mówione dość głośno podczas ostatniego MFKiG(oR)*.
Zresztą termin otwarcia wystawy w Łodzi zbiega się właśnie z tegoroczną emefką więc wiadomo co będzie głównym motywem (znowu).
Marszanda chyba szlag wtedy trafił bo tyle kasy poszło sobie do muzeum. Taka karma.


*Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (oraz Rosińskiego)

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2255 dnia: So, 21 Maj 2022, 17:23:26 »
Z czyjego to FB?

Ciekawe czy marszand również będzie maczał w tym swoje pulchne palce? Jakoś go w tej zapowiedzi nie widać...

M.in Piotr Rosiński linkował i chyba właśnie MFKiG. Marszand na szczęście nie ma z tym nic wspólnego, bo jeszcze byłyby ekskluzywne bilety wstępu ;)

Offline Midar

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2256 dnia: So, 21 Maj 2022, 18:05:15 »
Marszand na szczęście nie ma z tym nic wspólnego, bo jeszcze byłyby ekskluzywne bilety wstępu ;)
Przede wszystkim wstęp byłby tylko dla tych, którzy kupili u niego koszulki z Thorgalem.

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2257 dnia: So, 21 Maj 2022, 18:09:38 »
Ale za minimum 400 zł  ;)

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2258 dnia: So, 21 Maj 2022, 18:13:04 »
Ja mam kupioną u nich koszulkę Thorgala, ale pewnie można będzie wchodzić tylko w tej kupionej na wejściu. Czyli płacisz 119 zł, musisz ściągnąć przy wszystkich  koszulkę z Thorgalem kupioną wcześniej, ubrać nową i dopiero w niej wejść.

Offline PabloWu

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2259 dnia: So, 21 Maj 2022, 20:54:21 »
 Death a jak z jakością tych koszulek? Warte są  naszych ciężko zarobionych pieniędzy?

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2260 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 07:23:51 »
Death a jak z jakością tych koszulek? Warte są  naszych ciężko zarobionych pieniędzy?
Tak, jakościowo są fantastyczne. Naprawdę czujesz, że to nie jest kupiona na Allegro koszulka z nadrukiem na życzenie. Świetny materiał i wysokiej jakości nadruk. Za 119 musi taka być, bo pierwszy bym tu obsmarował złą jakość. :)

Jak ją kupiłem w Łodzi, to zrobiłem w hostelu zdjęcie:
« Ostatnia zmiana: Nd, 22 Maj 2022, 07:28:23 wysłana przez Death »

Offline nocny

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2261 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 18:23:28 »
Mam tę samą, jakość i wykonanie świetne.

Offline Random_Hero

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2262 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 11:07:43 »
Może i materiał fajny ale motyw dupy nie urywa... Jest przecież tyle fantastycznych kadrów do wyboru.

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2263 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 11:55:01 »
Ten też jest fantastyczny. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie kręcił nosem czemu ten a nie inny.

Offline Dzidek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2264 dnia: Nd, 29 Maj 2022, 16:55:46 »
No cóż, mnie ten motyw także nie urzeka i przede wszystkim z tego powodu nie zdecydowałbym się na zakup. No ale przecież gdyby wszystko podobało się to samo, to dopiero byłaby kaszana.