Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 480909 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1095 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 23:44:57 »
„Pobawiłem” się drugim tomem Thorgala i muszę powiedzieć, że sprawił mi mnóstwo satysfakcji. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić (choć znalazłem jedną numerowaną czystą stronę 😀). Nie wiem dlaczego, ale ten tom wydaje się mieć „lepsze” kolory niż jedynka, bardziej klimatyczne. Poza wpadką z dodatkową grafiką (na szczęście wydawca i dystrybutor zareagowali błyskawicznie) jest to naprawdę perfekcyjnie wydany Thorgal. Jedynkę przejrzałem tylko oglądając kolejne plansze, dwójkę przeczytałem zatrzymując się dłużej na wielu stronach, aby chłonąć rysunki i kolory.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1096 dnia: So, 05 Październik 2019, 02:55:54 »
Witam,
czy ktokolwiek otrzymał od wydawnictwa potwierdzenie realizacji, wysyłki zamówienia.
U mnie strasznie kręcą. Raz przysyłają maila z informacją, że można odebrać album na KENie, aby po mojej uwadze, że mam wykupioną wysyłkę przepraszać, bo pomylił im się wiadomości. W końcu o 20 w piątek na mailu znalazłem taką oto wiadomość :Twoje zamówienie zostało zrealizowane (sic). Do rzeczy, nie wiem czy to oznacza, że nadali przesyłkę, czy może moje zamówienie jest już odebrane (kolejne sic), i co najistotniejsze jak to się ma do sprawy z uszkodzonym litografia i, które podobno mają dotrzeć dopiero w poniedziałek. Ponadto zero informacji nt. wysyłki, kiedy, co, jak, numer jakikolwiek paczki.... Totalny chaos.
Jeśli ktoś dostał podobną wiadomość, to proszę o doinformowanie mnie co ona oznacza. Dzięki z góry

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1097 dnia: So, 05 Październik 2019, 08:54:12 »
Też dostałem maila, ale sądzę że to taka wiadomość wydmuszka informująca o tym że zamówienie zrealizowane i leży sobie u nich na magazynie. Na stronie jasno określili się że wysyłka dopiero we wtorek. Wtedy pewnie przyjdzie kolejny mail informujący o wysyłce. Na razie się nie stresuje. Ale po ostatnim poście Midara nie mogę się doczekać przeczytania mojego najulubieńszego "Ponad krainą cieni" (nr.1 w moim prywatnym zestawieniu najlepszych Thorgali) w tym mega wypaśnym formacie.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1098 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 16:31:12 »
Dostałem przed chwilą telefon, że litografia Thorgala właśnie dojechała, i że mogę ją odebrać.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1099 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 20:00:49 »
Odebrałem grafikę. Ciekaw jestem wrażeń innych posiadaczy. Jakbym próbował znaleźć w swoich komiksach cieńszą i bardziej wiotką kartę kredowego papieru, to pewnie bym nie znalazł 😀.
Sam obrazek wygląda tak (mnie się podoba):

« Ostatnia zmiana: Pn, 07 Październik 2019, 20:20:55 wysłana przez Midar »

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1100 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 20:03:37 »
Jak dla mnie sam obrazek w dechę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline marceli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1101 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 20:44:42 »
Mi też się podoba.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1102 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 22:10:23 »
Niesamowity, klimatyczny, pełen doznań estetycznych, oraz mroku... Ta postać w lewym rogu, niczym nie będąca, czy ktoś też ją dostrzega🙁?

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1103 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 23:12:17 »
To Kriss i Tjall

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1104 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 23:33:58 »
...i Tjall

Podzielność uwagi poziom mistrzowski.  :o  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1105 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 01:02:34 »
Niesamowity, klimatyczny, pełen doznań estetycznych, oraz mroku... Ta postać w lewym rogu, niczym nie będąca, czy ktoś też ją dostrzega🙁?
Kurcze, sam z siebie bym nie dostrzegł! Brawo!

Offline PocoNacoLoco

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1106 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 01:23:54 »
W dalszym ciągu czekam na komiks, na przesyłkę, na kuriera, na info, że już w drodze, na wiadomość, że wysłali, że może już spakowali, a może chociaż, że pamiętają, albo po prostu niech przyślą jakąkolwiek, zdawkową, jedyną informację.... Kurde, no kiedy będę miał ten album✌️🥁

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1107 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 07:13:23 »
Informacja o wysyłce wisi od piątku na FB planety komiksów i jest dostępna publicznie więc nie ma się co stresować prawdopodobnie jutro album będzie już w Twoich rękach:

"Drodzy klienci! Przekazujemy informację od wydawcy Thorgala.
Tom 2 czeka cały i zdrowy, niestety dziś okazało się, że musimy poczekać na litografie. Bardzo Państwa przepraszamy za tę niedogodność. Przesyłki pakujemy od wczoraj, jednak kurier odbierze je z magazynu dopiero we wtorek (w poniedziałek będziemy dopakowywać brakujące litografie).
Odbiory osobiste czekają już na Państwa w Gamiko, jednak na razie bez tej dodatkowej litografii (ta z podpisem jest już jednak w środku). Jeśli nie chcą Państwo czekać na dodatek można odebrać je już dziś.

Jeszcze raz w imieniu wydawcy przepraszamy za zamieszanie."

Nie wiem jak z Gildią bo tam nie zamawiałem, a na ich FB próżno szukać jakiegoś info.

Co do litografii, o wiele ładniejsza od tej podpisanej, trzeba będzie na jakieś spotkanie z mistrzem zabrać i błąd samemu skorygować :) 
« Ostatnia zmiana: Wt, 08 Październik 2019, 07:34:50 wysłana przez Teli »

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1108 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 07:19:16 »
Ja dostałem od gildii info, że wysyłka na początku tego tygodnia po otrzymaniu litografii właśnie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1109 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 10:15:25 »
Bardzo fajna ta grafika, jeśli o mnie chodzi, to uratowała zakup, bo poważnie zastanawiałem się nad rezygnacją z zakupu, rezerwacji, zamiaru zebrania kompletu i olaniem tego wszystkiego w diabły. Działania wydawcy i dystrybutora (Planeta Komiksów) w zakresie tego projektu to amatorszczyzna pełną gębą. Aż pozwolę sobie parafrazować klasyka i stwierdzić: wam kury szczać prowadzić, a nie ekskluzywne komiksy robić.