Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 486656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1035 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 21:11:31 »
dostałem mailowa odpowiedz ze komiks będzie do odebrania około 20 września


Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1037 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 22:47:46 »
Ja już dawno sobie odpuściłem, ale tak patrzę na te rysunki i właściwie niczym szczególnym się to nie różni od Surżenki czy wielu innych autorów. Czy to efekt tego, że teraz wszyscy przerzucili się na tablety itp.?
Rzeczywiście rysunki Rosińskiego musiały być, a nawet są nadal ogromnym powiewem świeżości.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 22:49:29 wysłana przez janjedlikowski »

Kapral

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1038 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 23:24:02 »
właściwie niczym szczególnym się to nie różni od Surżenki

Serio? Może nie założyłeś okularów?

Offline JanJ

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1039 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 00:14:18 »
Może nie założyłem. Z serii pobocznych czytałem tylko kilka tomów, ale jak sobie tak patrzę w necie na plansze Surżenki, De Vitto, czy Vignauxa, to oni mają (przynajmniej dla mnie) bardzo podobny styl.

A tu jeszcze chyba jakaś wstępna okładka Rosińskiego do najnowszego albumu

Szczerze to dla mnie bez szału. Ostatnia okładka, która mi się rzeczywiście podobała to Lodowy drakkar.
« Ostatnia zmiana: Pn, 09 Wrzesień 2019, 00:17:29 wysłana przez janjedlikowski »

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1040 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 00:29:56 »
ale jak sobie tak patrzę w necie na plansze Surżenki, De Vitto, czy Vignauxa, to oni mają (przynajmniej dla mnie) bardzo podobny styl.

Gdyż podobieństwo do stylu Rosińskiego było głównym kluczem przy szukaniu rysowników do spin-offów ;)

Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1041 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:27:05 »
Jakby ktoś był zainteresowany to na Planecie i Gildii ruszyli z przedsprzedażą II tomu wydania zbiorczego... na chwilę obecną jeszcze trochę dobra zostało.

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1042 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:37:38 »
Na gildii już wyprzedane?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1043 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:46:45 »
Na planecie to w ogóle gdzieś jest? Bo oprócz informacji o przedsprzedaży nie można nic znaleźć. Nie ma linka, nie ma w sklepie, nie ma w przedsprzedaży.

Offline Pawelek


Offline Teli

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1045 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:48:25 »
Wygląda na to że z Gildii już wyparowało na Planecie jeszcze 24szt i leci ;)

Offline Szekak

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1046 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 15:23:45 »
To super, że tak ładnie idzie tom drugi, to daje bardzo duże szanse na wydanie wszystkich dziewięciu tomów w trzech pięknych slipkejsikach.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1047 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:02:46 »
To jest ten moment kiedy powiadam pass.

Chyba trochę za dużo tego w krótkim odstępie czasu, Thorgal 1, Szninkiel, Thorgal 2 a w międzyczasie pakiet Noir. Pod koniec miesiąca festiwal także bak pusty.

Natomiast. Kolejny raz śpiewanie pięciu stówek za komiks i jedną grafikę to już naprawdę nic specjalnego. Dodatkowych litografii brak, podpisu scenarzysty brak. Wtedy mimo wszystko miałbym większy zgrzyt. W aktualnej sytuacji zastanawiam się tylko i wyłącznie czy nie zamówić z tym samym numerkiem aby mieć łatwiejszą  możliwość sprzedaży. Tyle że Planeta kasuje 35 złotych za dostawę hihi :) Nie no podziękował!


Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1048 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:16:19 »
Teraz kasuje 25 zł. Na szczęście. No ja kupiłem wszystkie te rzeczy o których napisałeś, opłaciłem kilka preorderów na gry i faktycznie mogliby już nie kusić. Na szczęście noclegi w Łodzi już dawno opłacone. Będę tam 4 dni, od piątku do poniedziałku. Tylko teraz mieć silną wolę na stoiskach. :D
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Midar

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1049 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 12:03:09 »
Teraz kasuje 25 zł. Na szczęście. No ja kupiłem wszystkie te rzeczy o których napisałeś, opłaciłem kilka preorderów na gry i faktycznie mogliby już nie kusić. Na szczęście noclegi w Łodzi już dawno opłacone. Będę tam 4 dni, od piątku do poniedziałku. Tylko teraz mieć silną wolę na stoiskach. :D
Rozum mówi „NIE KUPUJ”, ale silna wola zwycięża.