Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Midar

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #705 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 17:32:40 »
Bardzo trafne spostrzeżenie, ja po jednej sesji z komiksem mam odbite paluchy na okładce. Muszę się przejść do introligatora, aby stworzył dla Szninkla i Thorgala plastikową obwolutę. Wtedy problem zostanie rozwiązany, szkoda tylko że sam musi człowiek takie rzeczy ogarniać w komiksie za 600 zł.
Itachi, 2 x poproszę 😀.

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #706 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 17:53:40 »
Będziesz żałował .

No, ba - kto nie kupił, przegrał życie.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #707 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 18:45:22 »
Itachi, 2 x poproszę 😀.

Dam znać czy i za ile u mnie robią coś takiego.

Offline wesstman

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #708 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 19:16:03 »
Dam znać czy i za ile u mnie robią coś takiego.
I wrzuć później fotki, jak to wyglądać będzie na Twoich komiksach. Pozdr

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #709 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 19:20:12 »
Na Planecie zwolniły się nieopłacone Szninkle.

Offline wesstman

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #710 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 19:23:58 »
Na Planecie zwolniły się nieopłacone Szninkle.
Na Thorgala chyba nie ma szans na taką okazję cenową.

Offline Szekak

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #711 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 21:46:19 »
Thorgal wyprzedał się na długo przed premierą, więc na pewno nie ma szans. Wszystkie sztuki są już u czytelników.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline hansior

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #712 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:31:27 »
Bardzo trafne spostrzeżenie, ja po jednej sesji z komiksem mam odbite paluchy na okładce. Muszę się przejść do introligatora, aby stworzył dla Szninkla i Thorgala plastikową obwolutę. Wtedy problem zostanie rozwiązany, szkoda tylko że sam musi człowiek takie rzeczy ogarniać w komiksie za 600 zł.

Kupiłeś przepiękne wydanie komiksu za bagatela 600zł, a teraz zamiast cieszyć nim oko opakujesz go w obwolutę? :)

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #713 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:37:49 »
A co zmieni w prezentacji przeźroczysta obwoluta?

Offline hansior

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #714 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:41:50 »
Uspokoiłeś mnie. Bo już zacząłem się o Ciebie martwić :)

Offline Milord

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #715 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 22:51:15 »
Bardzo trafne spostrzeżenie, ja po jednej sesji z komiksem mam odbite paluchy na okładce. Muszę się przejść do introligatora, aby stworzył dla Szninkla i Thorgala plastikową obwolutę. Wtedy problem zostanie rozwiązany, szkoda tylko że sam musi człowiek takie rzeczy ogarniać w komiksie za 600 zł.

Przecież nie musiałeś kupować tak drogiego komiksu. Mogłeś kupić integral od Egmontu za 52,5 zł. A jeśli się nie załapałaś wtedy (miał nawet dodruk i tego typu cena utrzymywała się bardzo długo), to mogłeś kupić teraz za 120. Albo możesz czytać w rękawiczkach (lol). Albo możesz odsprzedać, myślę że nie będzie z tym kłopotu nawet za cenę zakupu i nawet opalcowane.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #716 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 23:08:33 »
Albo mogę sobie po prostu zamówić obwolutę, dzięki której pozbędę się kłopotu i rzeczy która mnie irytuje. Nawet przez chwilę nie rozważałem opcji sprzedaży tego komiksu.

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #717 dnia: Śr, 19 Czerwiec 2019, 12:38:10 »
Szninkiel na Gildii się wyprzedał, zostało 14 sztuk na Planecie Komiksów

Midar

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #718 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 01:26:48 »
Szninkiel na Gildii się wyprzedał, zostało 14 sztuk nań Planecie Komiksów
I, tak w nieskończoność. Tak to jest, jak ze standardowego makładu, jak na Polskę, próbuje się zrobić nakład limitowany. To jest standardowy nakład poczytnych tytułów np. ze SL.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #719 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 11:14:16 »
Do tego doliczyłbym lekko pięćdziesiąt egzemplarzy, które będą się pojawiały w foliach na allegro przez najbliższe miesiące :) Jak mówię, aby ze Szninkla można było coś ukuć na plus musi minąć sporo czasu. Jak Rosiński przyjedzie na festiwale to krok po kroku tych spekulacyjnych egzemplarzy powinno być coraz mniej, ale do tego daleka droga.