Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfman

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #555 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 22:47:08 »
Mnie nikt nie przebije - to będzie moje pierwsze wydanie :)

No, to ja jestem na drugim końcu tej skali  :)

Offline LordDisneyland

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #556 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 01:32:01 »
No, to ja jestem na drugim końcu tej skali  :)

Czyli ostatnie i już żadnego nie kupujesz? Nawet gdyby w następnej edycji Rosiński jr. dołączył certyfikat autentyczności podpisany krwią oćca? :)
,, - Eeeeech.''

Offline Alfman

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #557 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 08:01:38 »
Czyli ostatnie i już żadnego nie kupujesz? Nawet gdyby w następnej edycji Rosiński jr. dołączył certyfikat autentyczności podpisany krwią oćca? :)

Tak, to moje czwarte wydanie i prawdopodobnie, ostatnie  ;)
 

Offline UciK

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #558 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 09:38:33 »
Na olx takie ogłoszenie znalazłem

https://www.olx.pl/oferta/szninkiel-wydanie-ekskluzywne-wersja-kolor-CID751-IDA9Ep8.html#25407e043d

Jak ten Szninkiel jest w końcu wydany?
Wyszedł w 2 wersjach w osobnych albumach czy w jednym?

Gadałem z gościem. Koleś kroi komiks na pół i dorabia okładki u introligatora...  :o

Offline Szekak

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #559 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 09:53:38 »
xDDDDD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Teli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #560 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 10:27:59 »
Gadałem z gościem. Koleś kroi komiks na pół i dorabia okładki u introligatora...  :o

Przedsiębiorczość nie zna granic :D Ja pitolę... co te Janusze nie wymyślą. Tylko czekać aż ktoś wpadnie na pomysł żeby pójść krok dalej i zrobić aukcję pt.: "Szninkiel - wydanie ekskluzywne strona 152/153. Rosiński na nią patrzył. Okazja! Licytacja już od 30zł!"

Offline isteklistek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #561 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 10:48:59 »
A co miał powiedzieć, że buchnął z drukarni? Nie ma szans, aby było tak, jak napisał, bo komiks najwcześniej był dostępny w piątek dla wszystkich, wiec musiałby ogarnąć komiks i introligatora w bardzo krótkim czasie. Ogólnie niezależnie z której strony trolling....całkiem dobry.
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Czerwiec 2019, 10:51:05 wysłana przez isteklistek »

Offline Neofita

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #562 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 16:21:32 »
No to słabo. Generalnie wydanie super- hiper, na pierwszy rzut oka wygląda świetnie, ale czemu zawsze musi być jakieś ale. Wiem, że dla większości to będzie tylko moje narzekanie, ale w takim wydaniu brak tych okładek to dla mnie duży minus. W monografii są ich miniaturki, a tu aż się prosiło o wrzucenie ich w dużym formacie.

Dorzucenie kilku stron żeby mieć na prawdę kompletne wydanie to nie był chyba jakiś problem. Aczkolwiek wiem, że dla większości to nie ma pewnie aż takiego znaczenia.

"Podczas najblizszych targow (wstaw nazwe), pieknego roku 2020, odbedzie sie premiera najnowszego ekskluzywnego wydania 'Szninkla', w wersji na maksymalnym wypasie. Napedzani miloscia do XI muzy, wydawcy dolozyli staran, by ta najostatniejsze premiera przebila wszystko, co do tej pory widzialy oczy pasjonatow.
Ta wersja bedzie zawierac, m.in., zbior okladek poszczegolnych tomow, ktore nie wiedziec czemu, zostaly omylkowo pominiete w poprzednim, mniej epickim, wydaniu.
Nie bedzie tam natomiast autografow obu Autorow, poniewaz wydanie zawierajace powyzsze zaplanowano dopiero na rok 2025 (pamietac, zeby ostatnie zdanie usunac z oficjalnego komunikatu, tutaj jako informacja dla akcjonariuszy)."

Tak zupelnie juz serio - wcale sie nie dziwie, bo i dla mnie tez mialoby znaczenie, gdybym byl szczesliwym posiadaczem tego wydania. Szczerze zazdroszcze mimo wspomnianego braku, bo wydanie zaiste wyglada zacnie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Czerwiec 2019, 16:23:15 wysłana przez Neofita »

Offline mack3

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #563 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 14:31:46 »
Na planecie pojawiły się 2 Szninkle (teraz już jeden). W sumie kto wie czy to nie jedna z ostatnich możliwości kupna po okładkowej.

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #564 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 15:27:25 »
Na FB jeden gość pisał, że zamówił 6 szt. ale wycofuje się z inwestycji. Gdzieś więc pojawi się więcej..
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline LordDisneyland

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #565 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 16:26:26 »
Na FB jeden gość pisał, że zamówił 6 szt. ale wycofuje się z inwestycji. Gdzieś więc pojawi się więcej..

Może u tego pracownika drukarni :D
,, - Eeeeech.''

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #566 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 07:45:25 »
Orientuje się ktoś kiedy gildia rozpocznie wysyłkę Szninkla?

Offline Hans

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #567 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 08:48:41 »
Kupię to gdzieś jeszcze ??

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #568 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 08:52:05 »
Na pewno, zaraz zacznie się rezygnacja zamówień przez osoby które odstąpia od umowy, więc parę sztuk powinno gdzieś się pojawić.

Offline Alfman

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #569 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 09:55:45 »
Kupię to gdzieś jeszcze ??

Na Gildii znowu jest.