Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 182001 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #450 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 15:44:45 »
Niech zaoszczędzone pieniądze wydadzą na jakieś korepetycje z polskiego, bo w tym tekście zapowiedzieli właśnie, że będą wznawiać tego Szninkla, tak więc mit ekskluzywności właśnie upadł.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Pawelek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #451 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 16:06:47 »
Heh, parodia. Pewnie zgodził się podpisać limitowane wydanie a po kilku tygodniach powiedzieli, że to 750 sztuk będzie do podpisu.  ;)

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #452 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 16:20:06 »
No jeśli Szninkla też machnęli w wersji na francuskojęzyczny rynek tak jak Thorgala,  to już się zrobiło ponad 1000.  :D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline isteklistek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #453 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 17:28:31 »
Pewnie się zgodził wstępnie, a później okazało się, że skoro wydanie limitowane, to i zapłata będzie odpowiednia - w zasadzie kwestia zapłaty może być drugorzędna, albo było niestety logika nie wytrzymała: "z przyjemnością ogłaszamy, że w Ekskluzywnym wydaniu komiksu Szninkiel, poza odręcznym autografem Grzegorza Rosińskiego swój odręczny podpis złoży scenarzysta".....gdy autor dowiedział się, że grafika jest w ekskluzywnym wydaniu.

Offline Death

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #454 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 17:41:44 »
Gdzie moja książeczka do From Hell z podpisem Van Hamme'a?

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #455 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 18:27:23 »
Niech zaoszczędzone pieniądze wydadzą na jakieś korepetycje z polskiego, bo w tym tekście zapowiedzieli właśnie, że będą wznawiać tego Szninkla, tak więc mit ekskluzywności właśnie upadł.  ;D

Z czego Ty to wyczytałeś, z tego komunikatu?

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #456 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 18:53:02 »
Tak, dla ułatwienia wytłuszczam:

"Raz jeszcze bardzo Państwa przepraszamy i obiecujemy, że w kolejnych wydaniach - aby uniknąć tak niezręcznej dla nas sytuacji - wszelkie informacje o dodatkach umieszczać będziemy po ich otrzymaniu."

To był oczywiście sarkazm z mojej strony - zapewne pan wydawca miał na myśli coś innego, ale napisał, co napisał. Chyba, że faktycznie już planuje kolejne wydania tego konkretnego tytułu.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #457 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:01:53 »
W kolejnych ekskluzywnych wydaniach jakie planujemy na Polskim rynku.

Tak brzmi ten komunikat na moje oko ;) Nigdzie tam nie jest wspomniane że mają na myśli kolejne wydanie Szninkla.

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #458 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:07:51 »
Jak widać nie tylko on nie wie, co oznacza słowo "wydanie".
Ale w końcu to forum komiksowe, a nie kółko polonistyczne.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Death

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #459 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:13:16 »
Ja już nawet porzuciłem pomysł zakupu integrala Yansa, choć właśnie kilka dni temu został przeze mnie nominowany do uzupełniania zamówienia do progu darmowej wysyłki. Zamiast niego z puli rzeczy, które już czytałem, a sukcesywnie dobijam nimi zamówienia, żeby mieć swoje wydanie wziąłem sobie Wieczną Wolność.
Bardzo czekam na Yansa 1-5 w tym wielkim wydaniu. Ale tylko 1-5. Żadne tam 1-4 i piątka w następnym, bo strzelę focha.

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #460 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:26:57 »
Tak, dla ułatwienia wytłuszczam:

"Raz jeszcze bardzo Państwa przepraszamy i obiecujemy, że w kolejnych wydaniach - aby uniknąć tak niezręcznej dla nas sytuacji - wszelkie informacje o dodatkach umieszczać będziemy po ich otrzymaniu."


Do wytłuszczenia dodam jeszcze:
Raz jeszcze bardzo Państwa przepraszamy i obiecujemy, że w kolejnych wydaniach - aby uniknąć tak niezręcznej dla nas sytuacji - wszelkie informacje o dodatkach umieszczać będziemy po ich otrzymaniu ."

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #461 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:31:06 »
Ale będzie tych wydań Szninkla i dodatków do nich. Nie pozbieramy się.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #462 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:52:55 »
Jak widać nie tylko on nie wie, co oznacza słowo "wydanie".
Ale w końcu to forum komiksowe, a nie kółko polonistyczne.  ;D

Lepsze to jak dorabianie teorii do czegoś :)

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #463 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:59:23 »
To nie teoria, takie są fakty.
Lepsze to niż myślenie, że wydanie to dokładnie to samo co wydawnictwo/publikacja/tytuł.


Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #464 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 22:20:32 »
Teorię sam sobie dopisałeś, bo myślę że sam doskonale wiesz co chciał w tym komunikacie przekazać wydawca. Ale nie ma to jak skupić się na czymś nieistotnym z punktu widzenia przyszłych posiadaczy tego komiksu. Z mojej strony tyle off-topu.