Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online donT

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 12:29:09 »
Problem z takim nakladem jest jescze taki jak juz ktos wczesniej mowil - nie jest to ekskluzywny naklad scisle limitowany.

Zawsze myslalem, ze naklad moze byc wysoki lub niski. Nigdy nie slyszalem o eksluzywnym nakladzie.
Abyway, po raz kolejny udowadniasz, ze bardziej niz o komiks, chodzi Ci o to by miec cos czego nie beda mieli inni.
Cyferki, cyferki, cyferki...
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ktosiek

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #346 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:00:30 »
Wspomniany "Ekskluzywny nakład ściśle limitowany" powinien wyjść w nakładzie: 1 szt. w "slipkejsie" i oczywiście dla Szekaka.

Offline misiokles

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #347 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:14:53 »
Egmont nie wyda szybko wznowienia gdyż TK wielokrotnie powtarzał, że chociaż wydawcy komiksowi są dla siebie konkurencją to mimo wszystko wszyscy się znają i świń sobie nie podkładają.

Online Szekak

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #348 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:16:15 »
Zawsze myslalem, ze naklad moze byc wysoki lub niski. Nigdy nie slyszalem o eksluzywnym nakladzie.
Abyway, po raz kolejny udowadniasz, ze bardziej niz o komiks, chodzi Ci o to by miec cos czego nie beda mieli inni.
Cyferki, cyferki, cyferki...
Użyłem tego sformułowania bo wydawca go bardzo często używa. Ja powtórzę, że jeżeli nie rozumiesz czym jest i czym powinno być takie kolekcjonerskie wydanie w ściśle limitowanym nakładzie to nie mój problem. Jakby to było wydanie normalne, to by mi nie przeszkadzał nakład i kilkunastotysięczny.

Anyway, w wydawaniu i kupowaniu komiksów w nakładach ściśle limitowanych i numerowanych które między innymi przez to mają tak wysoką cenę właśnie chodzi między innymi o to by posiadać coś czego nie posiadają inni geniuszu. Jakby liczył się jedynie dla mnie komiks, a nie wydanie to bym nie wydawał 600zł tylko pozostał przy wydaniu Orbity, które mam w prawie idealnym stanie.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Maj 2019, 13:42:28 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawelek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #349 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:29:10 »
Bawi mnie ta rozmowa o ekskluzywności. Proponuję zrobić test. Kupcie żonie pierścionek z tombaku i powiedzcie, że jest tyle samo warty co złoty bo obrazuje te same uczucie. Żona się uśmiechnie bo niewątpliwie to romantyczny gest. Pierścionek wyląduje w szufladzie, bo po domu z nim chodzić to może ujdzie ale nie daj Boże w pracy spadnie z palca i uderzy o płytki.  ;)

Bęc, chyba na gildii po wszystkim.
https://www.gildia.pl/komiksy/398107-szninkiel-wydanie-kolekcjonerskie
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Maj 2019, 13:41:52 wysłana przez Pawelek »

Offline on43

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #350 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:56:01 »
Myślę, że cześć i tak wróci. Zapewne znajdą się tacy co kupią kilka, przez 14 dni będą próbować sprzedać z zyskiem, a jak nie odstąpią od umowy i tyle. Część dystybutorów pewnie ma po kilka na festiwale itd. Nie ma co ale szybko poszło.

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #351 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:56:45 »
Egmont nie wyda szybko wznowienia gdyż TK wielokrotnie powtarzał, że chociaż wydawcy komiksowi są dla siebie konkurencją to mimo wszystko wszyscy się znają i świń sobie nie podkładają.

A niby w jaki sposób wznowienie podłożyłoby świnię temu wydaniu?

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #352 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 13:57:30 »
Bawi mnie ta rozmowa o ekskluzywności. Proponuję zrobić test. Kupcie żonie pierścionek z tombaku i powiedzcie, że jest tyle samo warty co złoty bo obrazuje te same uczucie. Żona się uśmiechnie bo niewątpliwie to romantyczny gest. Pierścionek wyląduje w szufladzie, bo po domu z nim chodzić to może ujdzie ale nie daj Boże w pracy spadnie z palca i uderzy o płytki.  ;)

Jak na razie to o płytki uderzyła ta analogia...
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Maj 2019, 14:05:59 wysłana przez parsom »

Offline Rafa

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #353 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:01:59 »
No i w gildii Szninikiel zszedł....

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #354 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:02:30 »
A niby w jaki sposób wznowienie podłożyłoby świnię temu wydaniu?
Tylko jeśli TK nakupił egzemplarzy na handel.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline on43

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #355 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:21:26 »
Zobaczcie to. Ludzią chyba nie widzą nic innego poza allegro , przepłacanie : https://allegro.pl/oferta/szninkiel-wyd-ekskluzywne-przedsprzedaz-8100164424

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #356 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:23:45 »
A to nie jest Centrum Komiksu na allegro po prostu? Doliczyli prowizję allegro i koszt wysyłki.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Maj 2019, 15:20:09 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline on43

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #357 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:42:43 »
A to nie jest Centrum Komiksu na allegro po prostu? Doliczyli prowizję allegro i kosz wysyłki.
Nieee, to inna baja. Centrum Komisku nie sprzedaje z tego co wiem na alledrogo.

Offline Death

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #358 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:44:56 »
To są oni.

Offline on43

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #359 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:50:35 »
To są oni.
Dziwna polityka jak mają własną stronę i tam po cenie jak wszędzie.