Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181866 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #255 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:07:05 »
Namówiliście mnie. Teraz i ja posiadam jedyną i właściwą wersję Szninkla  ;)

Offline szuwarek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #256 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:09:27 »
Czy była informacja ile sztuk jest na Gildii?

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #257 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:12:38 »
Jak dzwoniłem to uzyskałem odpowiedź, że około 200 ale konkretniej ilości nie mogą ujawnić.

Offline JanJ

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #258 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:14:37 »
Czyli jak zejdzie z Gildii to razem pójdzie już ok 450 sztuk.

Offline mack3

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #259 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:15:56 »
Mi na fb napisali podobnie, że będzie to podobna liczba do tego, co na planecie komiksów wczoraj (200 sztuk), ale nie mogą ujawnić dokładnie.

Czyli jak zejdzie z Gildii to razem pójdzie już ok 450 sztuk.

Ja naliczyłem 418 (zakładając 200 na gildii).

EDIT:
By the way, mam nadzieję (choć zdaję sobie sprawę, że szansa jest minimalna), że poprawią ten czarny pasek  w tle pod napisem "Wydanie ekskluzywne" w wersji "czerwonej" okładki", żeby nie wyjeżdzał poza szerokość rysunku, bo wygląda to mocno amatorsko i trochę szpeci piękną skądinąd okładkę (po "niebieskiej" stronie okładki jest w miarę OK).
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Maj 2019, 14:22:38 wysłana przez mack3 »

Offline szuwarek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #260 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:17:32 »
Jak dzwoniłem to uzyskałem odpowiedź, że około 200 ale konkretniej ilości nie mogą ujawnić.
Dzięki Marceli.
Ciekawe czy ta pula w Gildii zejdzie już dzisiaj w całości...

Offline darkwolf1

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #261 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:18:22 »
Ja również sobie zamówiłem komiks. Teraz tylko czekać do czerwca na przesyłkę :) Swoją drogą jestem ciekaw jakie inne komiksy mogą ukazać się w takim wydaniu. Kolejne Thorgale ? Yans ? A może coś z super hero ?

Offline szuwarek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #262 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:21:00 »
Ja również sobie zamówiłem komiks. Teraz tylko czekać do czerwca na przesyłkę :) Swoją drogą jestem ciekaw jakie inne komiksy mogą ukazać się w takim wydaniu. Kolejne Thorgale ? Yans ? A może coś z super hero ?
Kolejne Thorgale oczywiście - tomy 5-8 były już zapowiadane na jesień. A poza tym myślę, że raczej Zemsta hrabiego Skarbka. Może jeszcze Skarga Utraconych Ziem lub Western.

Offline mack3

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #263 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:21:15 »
Dzięki Marceli.
Ciekawe czy ta pula w Gildii zejdzie już dzisiaj w całości...

Obstawiam, że zejdzie w ciągu godziny - dwóch.

Offline Megatron

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #264 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:31:15 »
Nie bez powodu napisałem też o smartfonach z dostępem do internetu, właśnie mając na uwadze te zawody, którym komputer do pracy potrzebny nie jest. Proszę czytać ze zrozumieniem. A Megatrona proszę o powstrzymanie się od inwektyw, bo jak widać jesteś po prostu kolejną osobą, która narzeka dla samego narzekania. To dopiero cebulactwo. Kolega z forum zaproponował ci pomoc w zdobyciu egzemplarza, a ty i tak nie chcesz. Lepiej zalogować się na forum i narzekać...  ::)

Widać dalej muszę udowadniać, że nie jestem spokrewniony z koniowatymi. W firmie nie mają połączenia też komórki. Nie będę szpanował, że wiem jakiej technologii użyto, gdyż nie zajmowało mnie to wcale i w temacie o Szninklu nie jest to ważne. Odpuść sobie Milordzie. Z resztą, tym razem się udało i jestem już szczęśliwym posiadaczem obietnicy otrzymania komiksu :) zamiast obciążać inne osoby, wolałem sam zadbać o siebie, nie widzę w tym ani krzty cebulactwa. Gdyby to był ostatni rzut, mógłbym się głowić, czy nie skorzystać z oferowanej pomocy.

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #265 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:36:09 »
Może nie będzie tak szybko jak w Planecie ale według mnie do wieczora już nie będzie.

Midar

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #266 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:37:35 »
Namówiliście mnie. Teraz i ja posiadam jedyną i właściwą wersję Szninkla  ;)
Nikt nie namawiał. Sam dokonałeś jedynie słusznego wyboru 😀.

Offline Teli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #267 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 15:20:50 »
Z cyklu: "Oszukać Przeznacznie".

No i właśnie całkiem niechcący zostałem właścicielem "Szninkiela". Zgodnie z moimi wcześniejszymi deklaracjami nie kupiłem, ale nie przeszkodziło to mojej żonie poinformować mnie przed chwilą że mam już zakupiony przez nią prezent imieninowy.

Cóż kobiecie się nie odmawia, prawdopodobnie ma lepszy gust niż ja. :P 


Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #268 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 15:29:02 »
Brawo żona  :)

Offline starcek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #269 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 15:47:21 »
[...] A poza tym myślę, że raczej Zemsta hrabiego Skarbka. Może jeszcze Skarga Utraconych Ziem lub Western.
Tylko czy dla tych tytułów magia Rosińskiego jest wystarczająca silna żeby kusić się o edycje kolekcjonerskie?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.