Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181911 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #60 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:15:58 »
To zwykłego prędko Egmont nie wyda  :'( Limitki psują rynek  ;D

750 zł?  ;D
« Ostatnia zmiana: So, 11 Maj 2019, 10:17:32 wysłana przez JanT »

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #61 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:21:01 »
208 stron (Thorgal) ----->350 stron

Cena może być faktycznie znacznie wyższa....

Offline Teli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #62 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:22:37 »
No ke?  :o Thorgala jakoś udało mi się zignorować ale Sznikel w takim wydaniu... już czuję że po plecach zaczyna mi się wspinać nerwica natręctw.
Chyba czas posłuchać klasyka. Wziąć kredyt, zmienić pracę...

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #63 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:26:17 »
Okładka w tym przypadku jest fenomenalna, od razu przykuwa oko. Dwie wersje kolorystyczne w jednym albumie... Plus jakieś 30 stron dodatkowych stron, może w końcu coś ciekawego się pojawi? Integral ma 160 stron także x2 daje 320 stron, więc jakieś dodatki muszą być.

Offline Szekak

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #64 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:29:32 »
W-S-P-A-N-I-A-L-E!

PS. Tylko slipcase by się przydał do takiej kobyły!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline JanJ

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #65 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:35:19 »
To zwykłego prędko Egmont nie wyda  :'( Limitki psują rynek  ;D
750 zł?  ;D

No niestety, w momencie kiedy na rynku jest tylko wydanie ekskluzywne, a brak wydania szeroko-dostępnego, to zgadzam się, że limitki psują rynek. Tym bardziej jeśli wydawca blokuje zwykłe wydanie, choć to tylko moje przypuszczenia odnośnie Szninkla. Zapewne część osób kupiła by tylko zwykłe wydanie. No nie wiem czy na rynku frankofońskim zdarzają się takie przypadki. Dodatkowo spodziewając się popytu na ten album wprowadziłbym choć limit zakupu jednej sztuki na osobą. Przecież teraz 90% z obecnych tu zakupi po kilka-kilkanaście sztuk i po kilku kliknięciach na kompie zarobi na czysto kilka stówek, a wiele osób, która zgapiła się 5 min będzie musiała wyłożyć jakieś kosmiczne sumy.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Maj 2019, 10:39:14 wysłana przez janjedlikowski »

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #66 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:40:41 »
Luzik, ja poczekam na normalne wydanie do czytania. Nie mam zamiaru podsycać rynkowych patologii.

I po raz kolejny proszę o wydzielenie osobnego wątku na te kompulsywne rozważania.

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #67 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:42:19 »
a wiele osób, która zgapiła się 5 min będzie musiała wyłożyć jakieś kosmiczne sumy.

Nie będzie musiała. Jak ktoś jest na tyle głupi, żeby to zrobić, to sam jest sobie winien.

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #68 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:48:21 »
Nie będzie musiała. Jak ktoś jest na tyle głupi, żeby to zrobić, to sam jest sobie winien.

Jak czytam takie komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać... Jak ktoś zarabia po kilka tysi miesięcznie to jest idiotą, że kupi taki album z drugiej ręki czy nie? Bo to chyba wszystko zależy od kwestii indywidualnej, kto i za ile może sobie pozwolić na takie wydatki?

Od poniedziałku ma się rozpocząć dystrybucja.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Maj 2019, 10:54:37 wysłana przez Itachi »

Offline isteklistek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #69 dnia: So, 11 Maj 2019, 10:57:30 »
Trzeba powiedzieć, że szybko działają. Chyba nikt się nie spodziewał, że pojawi się taka niespodzianka - w zasadzie to tytuł na który sporo osób czeka, więc zainteresowanie może być spore. Mocno zastanawiam się nad zakupem i mam nadzieję, że rozsądek wygra gdy zobaczy cenę :)

Itachi

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #70 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:04:02 »
Szninkiel będzie w Gildii. Potwierdzone info przez Wydawcę.

Natomiast cenę i nakład poznany dopiero w poniedziałek.
« Ostatnia zmiana: So, 11 Maj 2019, 11:13:07 wysłana przez Itachi »

Offline parsom

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #71 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:13:05 »
Jak czytam takie komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać... Jak ktoś zarabia po kilka tysi miesięcznie to jest idiotą, że kupi taki album z drugiej ręki czy nie? Bo to chyba wszystko zależy od kwestii indywidualnej, kto i za ile może sobie pozwolić na takie wydatki?

Jak czytam takie komentarze, to ubolewam nad poziome polskiej edukacji - czytanie ze zrozumieniem nadal jest sztuką.

Offline freshmaker

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #72 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:19:17 »
chyba nowe wydanie szninkla dotyczy szninkla? nie? chyba jest to forum poświęcone komiksom więc będziemy się tu pałowali nt ceny, wyglądu i innych rzeczy tego wydania? nie?

sorry ale tak działa forum. możesz rozpocząć dyskusję nt walorów komiksu - jeżeli ktoś podejmie to git.

Offline isteklistek

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #73 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:22:22 »
To trzeba będzie szykować się na poniedziałek, o ile wcześniej nie pojawia się jakieś przecieki. Będzie gorącą, bo ludzie przekonali się, ile można zarobić na Thorgalu, więc tutaj będą zabijać się o każdą sztukę - ciekawe, ile będzie egzemplarzy i czy wydawca widząc to, co sie dzieję z Thorgalem będzie chciał ukrócić spekulantów, w sensie ich opóźnić, że tylko 1 egzemplarz na konto.

ramirez82

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #74 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:30:42 »
Coś czuję, że ten Szninkiel będzie jeszcze większym hitem, niż ekskluzywny Thorgal. Równie kultowy, a od dłuższego czasu niedostępny w normalnej dystrybucji, w dodatku obie wersje kolorystyczne w jednym tomie? Sam przez chwilę pomyślałem "a może by tak...", na szczęście w porę się opamiętałem, zdzieliłem sobie plaskacza, by te chore myśli wybić sobie z głowy.