Autor Wątek: Szninkiel  (Przeczytany 181882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #240 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 21:47:40 »
Ale dalej nie wie komu należy się bura, że sprzedaż ruszyła i zakończyła się kiedy niektóry byli w pracy.

Offline Spiff

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #241 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 22:02:41 »
Ale dalej nie wie komu należy się bura, że sprzedaż ruszyła i zakończyła się kiedy niektóry byli w pracy.
Z Thorgalem ruszyli w niedzielę .
...
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline Megatron

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #242 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 23:41:30 »
Ale dalej nie wie komu należy się bura, że sprzedaż ruszyła i zakończyła się kiedy niektóry byli w pracy.

Uruchomili i sprzedali. Głos kierowałem w niebo.

PS. Dziękuję za propozycję zakupienia sztuki dla mnie, ale przy nie małej kasie wolę nie angażować nikogo. Może uda się kupić w następnych rzutach.

Offline derp

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #243 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 23:56:03 »
Takie pytanie do szczęśliwych nabywców.
Czy takie ekskluzywne wydania w ogóle się czyta, czy trzyma na półce jako lokatę kapitału?

Wiadomo, że można używać rękawiczek, czytać tylko przy stole itd. ale wiadomo, że każde otwarcie takiego woluminu wiąże się z ryzykiem zabrudzenia, zagięcia, zarysowania itd. Sam dbam o swoje komiksy, ale są dla mnie jednak przedmiotem użytkowym - czytam w łóżku czy przy jedzeniu. Czy taka skrajna ostrożność i świadomość wartości komiksu nie odbiera przyjemności jego czytania?
Z perwersyjną przyjemnością potargam folię a każdą stronę opalcuję. Mówię to poważnie, bez zgrywy. Nie jestem inwestorem a entuzjastą komiksów. Żadnego z albumów nie kupiłem z myślą o odsprzedaży. Lubię popatrzeć jak się prezentują na półce, od czasu do czasu przekartkować czy odświeżyć sobie historie.
Nie wierzę, że mój zbiór makulatury będzie miał wartość większą niż opałową (nie licząc ewentualnej wartości emocjonalnej) dla moich spadkobierców. Nie chodzi bynajmniej o stan w jakim będą się znajdować - nie siadam do nich jedząc skrzydełka z kurczaka czy czipsy... Po prostu tak mi się to układa z mojego doświadczenia zdobytego w erze pre-allegro i spektakularnych wtop na Lądowaniu w Andach, Strażniczce kluczy, Piętnie wygnańców etc. :D

Offline Milord

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #244 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 09:17:28 »
Nie bez powodu napisałem też o smartfonach z dostępem do internetu, właśnie mając na uwadze te zawody, którym komputer do pracy potrzebny nie jest. Proszę czytać ze zrozumieniem. A Megatrona proszę o powstrzymanie się od inwektyw, bo jak widać jesteś po prostu kolejną osobą, która narzeka dla samego narzekania. To dopiero cebulactwo. Kolega z forum zaproponował ci pomoc w zdobyciu egzemplarza, a ty i tak nie chcesz. Lepiej zalogować się na forum i narzekać...  ::)

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #245 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 09:31:28 »
Już jest wystawione 10 sztuk na allegro za 699 zł przez Komiksenklawe.

Offline Mateusz

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #246 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 10:15:28 »
Właśnie ruszyła przedsprzedaż na Centrum komiksu: https://www.centrumkomiksu.pl/szninkiel-ekskluzywne-wydanie-zbiorcze,3,4183,8927

Prawdopodobnie tylko 10 sztuk.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

ktosiek

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #247 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 10:44:38 »
Nie bez powodu napisałem też o smartfonach z dostępem do internetu, właśnie mając na uwadze te zawody, którym komputer do pracy potrzebny nie jest. Proszę czytać ze zrozumieniem. A Megatrona proszę o powstrzymanie się od inwektyw, bo jak widać jesteś po prostu kolejną osobą, która narzeka dla samego narzekania. To dopiero cebulactwo. Kolega z forum zaproponował ci pomoc w zdobyciu egzemplarza, a ty i tak nie chcesz. Lepiej zalogować się na forum i narzekać...  ::)

Zanim coś napiszesz następnym razem miej na uwadze, że ludzie pracują również w miejscach gdzie nawet smartfon z dostępem do internetu nie pomoże, np. praca w magazynie albo na produkcji, itp., gdzie wszystkie osobiste rzeczy w tym telefon zostawia się w szafce i przez cały dzień jesteś odcięty od świata.

Online Szekak

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #248 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 10:57:08 »
No to jak ktos ma taka prace to musi sie liczyc z tym, ze nie kupi sobie czasem czegos przez internet i nie narzekac.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline marceli

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #249 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 11:13:04 »
Sprzedaż na Centrum Komiksu już tak szybko nie idzie. Jeżeli rzeczywiście mieli na stanie 10 sztuk, to w godzinę sprzedali 3 sztuki.

Midar

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #250 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 11:16:50 »
Sprzedaż na Centrum Komiksu już tak szybko nie idzie. Jeżeli rzeczywiście mieli na stanie 10 sztuk, to w godzinę sprzedali 3 sztuki.
Nie jest tak szeroko znane i spodziewane do dystrybucji takiego tytułu, jak np. gildia.pl. Gildia już wprowadziła tytuł na stronie, przedsprzedaż rusza o 14.00.

Offline misiokles

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #251 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 11:18:36 »
Ej! Na drugiej zmianie wtedy będę! Nikomu nie dogodzisz :)

Offline Milord

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #252 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 11:23:11 »
No to jak ktos ma taka prace to musi sie liczyc z tym, ze nie kupi sobie czasem czegos przez internet i nie narzekac.

Albo skorzystać z życzliwości kolegi z forum. Dla chcącego nic trudnego :)

Offline Mateusz

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #253 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 12:01:42 »
Pierwsza partia (10 sztuk) poszła w nieco ponad godzinę. Teraz kolejne 5 sztuk na CK: https://www.centrumkomiksu.pl/szninkiel-ekskluzywne-wydanie-zbiorcze,3,4183,8927
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Maj 2019, 12:03:50 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Midar

  • Gość
Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #254 dnia: Wt, 14 Maj 2019, 14:02:26 »
Sprzedaż na gildii rozpoczęta. Proces przebiega błyskawicznie, nie ma zapchania serwera, jak wczoraj na PK.