Komiksy > Komiksy europejskie

Storm

<< < (2/4) > >>

starcek:
Co rok, to prorok - bardzo ładne tempo.  ;D

Dzięki za wyjaśnienia - popatrzę na te od 5. tomu.

tuco:

--- Cytat: Megatron w Nd, 02 Maj 2021, 11:33:42 ---To nawet nie jest śmieszne.

Data wydania:20 listopad 2018
Data wydania:30 wrzesień 2019
Data wydania:30 wrzesień 2020

Zanosi się że ok 2030r będzie komplet.

--- Koniec cytatu ---
zależy o jakim komplecie mówisz. z tego, co wiem, Storm wciąż się ukazuje, nie pamiętam, czy główna seria, czy tylko poboczne, ale jednak. jeśli masz na myśli Storma w wykonaniu Dona Lawrence'a, to chyba już niewiele zostało (od albumu nr 23 głównej serii mamy innego rysownika). nie wiem, na ile tomików została skrojona edycja wykorzystywana przez Kurca, być może rzeczywiście to forma otwarta, która jest uzupełniana na bieżąco wraz z odpryskami. z tym że np. takie "Kroniki międzyczasu" to już taki trochę bełkot, który ja na pewno odpuszczę.

grzegorz.cholewa:
Tego jest chyba teraz z 30 odcinków. 

Rzadko się to zdarza u Storma ( tylko w tomie 7 jeszcze co najwyżej to nastąpiło ) lecz album nieparzysty jest lepszy od parzystego. Teraz się trochę to bardziej wyrównuje. Dotąd zawsze było na odwrót ( nadto widoczne jest to w tomie 1 czy 5 ), jednak historia z pociągiem jest bezbłędna, historia z robotami nie do końca.

79ers:

--- Cytat: Megatron w Nd, 02 Maj 2021, 11:33:42 ---
Zanosi się że ok 2030r będzie komplet.

--- Koniec cytatu ---

A jak wyjdzie spin-off z rudą to jeszcze dłużej  ;D

grzegorz.cholewa:
W tej chwili Storm ma 33 odcinki a u nas wydano 20. Wiem, że będą jeszcze 2 a potem co dalej? Zmienił się już w tym momencie rysownik lecz czy Lodewijk dalej pisze?

10 tom tym razem z przystankiem na ciąg dalszy. Wielka asteroida trochę przypomina to coś z Authorithy z 3 części atakujące Ziemię. Ciągle seria oferuje dość niecodzienne widoki i nieco archaiczne ale nietypowe scenariusze. Ciekaw czy w końcu twórcy zaczną się powtarzać i dojdą z bohaterami do jakiegoś miejsca przeznaczenia. No bo w końcu kiedyś Storm skończyć się musi a najpewniej zostanie urwany jak Tytus na nędznej księdze 31.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej