Autor Wątek: Shangri-La  (Przeczytany 1906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tysonek

  • Gość
Shangri-La
« dnia: Śr, 19 Luty 2020, 09:48:17 »
Czytał ktoś może ten komiks ? Wart wydania na niego ciężko zarobionych peelenów ?

Offline rzodkiew

Odp: Shangri-La
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 10 Marzec 2020, 13:53:20 »
No dobra wczoraj skończyłem, to się wypowiem, ale zastrzegam, że zbyt wielkiego obycia w komiksach nie mam, i być może moja opinia wynika z tego, że wiele jeszcze do odkrycia przede mną i jako taka osoba jestem mniej krytyczny. Dodatkowo jestem bardzo zły w recenzje, bo często nie do końca potrafię zdefiniować, dlaczego coś mi się podoba. Trochę jak z zupą: wiem, że mi smakuje i już.
Czy fabuła jest jakaś niesamowicie oryginalna? Niezbyt. Podobne motywy tej bezdusznej koroporacji - monopolisty i wszystkich zagrożeń związanych z obecnością tejże przewijają się w kulturze, ale i historia jest zgrabnie opowiedziana i naprawdę pochałaniałem stronę za stroną. Graficznie - można obejrzeć sobie przykładowe plansze w necie i to właśnie one mnie przekonały do zakupu. Ja uważam, że naprawdę warto i jak dla mnie "Shangri-La" jest w tej chwili w trójce najlepszych komiksów jakie przeczytałem w roku kalendarzowym 2020 obok "Bezprawia 1" i "Kronik dyplomatycznych".

Motyl

  • Gość
Odp: Shangri-La
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 18:35:39 »

Offline indyk1983

Odp: Shangri-La
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 08:32:52 »
Mocno się nad tym komiksem zastanawiam.
Poniżej bardzo entuzjastyczna recenzja:

http://bajkochlonka.pl/2020/03/14/shangri-la-recenzja-komiksu/