Autor Wątek: Regis Loisel  (Przeczytany 66294 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #270 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:56:03 »
Czekaj, czekaj... To znaczy, że w hiperekskluzywnym wydaniu za pięć stówek jeden tom jest pokolorowany tak, a drugi siak? No nie wierzę :)
Stówki nie mają znaczenia jeśli licencjonodawca przesyła takie a nie inne pliki źródłowe.

Offline freshmaker

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #271 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:58:09 »
pokolorowali tylko pierwsze dwa tomy od nowa - w nowej edycji tom 3 i 4 miały zostawione stare kolorowanie. wydanie libertago jest spójne z tymi które są dostępne obecnie na rynku.

@szekak - kolory w tomie 3 w edycjach egmontu 2003 i 20015 oraz libertago się niczym nie różnią

Offline Szekak

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #272 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:59:16 »
Chodzilo mi o spojnosc zawartosci, a nie z innymi edycjami.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline radef

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #273 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:00:37 »
Czekaj, czekaj... To znaczy, że w hiperekskluzywnym wydaniu za pięć stówek jeden tom jest pokolorowany tak, a drugi siak? No nie wierzę :)
Nie wiem jak wyglądały supereksluzywne wydania albumowe we Francji, ale najnowsza francuska albumowa edycja tak wygląda. Pierwsze dwa albumy z nowym kolorowaniem, ostatnie dwa ze starym. Na szczęście różnica aż taka spora nie jest.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline misiokles

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #274 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:02:17 »
Chodzilo mi o spojnosc zawartosci, a nie z innymi edycjami.
Czyli taki integral Rorka nie jest spójny, gdyż album 0 jest czarno-biały a reszta kolorowa?

Kapral

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #275 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:04:26 »
Stówki nie mają znaczenia jeśli licencjonodawca przesyła takie a nie inne pliki źródłowe.

Czyli za pięć stówek daliście sobie opchnąć to, co licencjodawca wcisnął jakiemuś frajerowi z dalekiej Bolandy. Cudowne!  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:06:06 wysłana przez Kapral »

Offline misiokles

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #276 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:14:22 »
Tak. Ale mało kto ma ból Bolandy z tego powodu. To czysto akademicka przyjebka dla samej przyjebki.

Kapral

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #277 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:18:47 »
Jasne. A kto się teraz przyzna, że za pięć stówek dał się załadować w ciula? Wszyscy będą udawać, że tak miało być :)

Offline misiokles

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #278 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:23:29 »
Bo tak miało być. Skoro Francuzi wydali kasę na nowe kolorowanie to dziwnym nie jest, że wciskają odświeżone kolory nawet we własnym kraju w kolejnych wznowieniach. Gdybyś ty od nich kupował dostałbyś wybór - albo to albo wcale.

Kapral

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #279 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:29:35 »
Wszyscy będą udawać, że tak miało być :)

Bo tak miało być.

A nie mówiłem?

Offline freshmaker

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #280 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:33:42 »
czy ktoś się czuje zrobiony w ciula? to nie jest wydanie omnibusowe zbierające każde wydanie / kolory itd. tutaj robotę robi format, papier.

Offline Teli

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #281 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:34:43 »
Kapral, tobie to nawet jakby te pięć stówek dopłacili to byś psy wieszał. Pisz do Francuzów może ugną się przed Twoją argumentacją i na przyszłość będą sprzedawali inne licencje.
Kto chciał kupił, a jak się nie spodobało to nikt nikogo nie zmusza, mamy tak zwane prawo zwrotu. Także argument ładowania w ciula jest trochę infantylny.

Skończyła się gównoburza z numerkami to trzeba zacząć z kolorowaniem.

Offline Szekak

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #282 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:39:00 »
Czyli taki integral Rorka nie jest spójny, gdyż album 0 jest czarno-biały a reszta kolorowa?
Nie widziałem, nie czytałem, więc się nie będę wypowiadał, ale  tak jak wolę by wszystkie zeszyty rysował jeden rysownik, tak wolę by wszystkie zeszyty były pokolorowane w tym samym duchu i klimacie i jeżeli dwa pierwsze zeszyty są odświeżone jak na zdjęciach, a kolejne dwa wyglądają jak pierwsze dwa przed odświeżeniem, to imo słabo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #283 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:40:08 »
tutaj robotę robi format, papier.

Daliście po pięć stówek za papier??? Ja pierdzielę  ;D

Offline freshmaker

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #284 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 12:44:03 »
słabe to twoje trollo kapral. i nie 5 stówek tylko 5,5.