Autor Wątek: Regis Loisel  (Przeczytany 13778 razy)

Offline Szekak

• Polubień: 836
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #210 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 13:53:39 »
Kiedy uruchomili sprzedaż Ptaka czasu? Bo licznik od jakiegoś czasu niepokojąco stoi w miejscu... Wszyscy kupują na gildii?
Stoi bo nakład duży, w Gildii też jeszcze jest, więc można spokojnie założyć, że nawet połowa nakładu jeszcze nie zeszła.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Hans

« Odpowiedź #211 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 15:19:31 »
O to akurat bym się nie zakładał, zwłaszcza w okresie przedświątecznym.
Pamiętam jak w ostatnich latach na koniec roku chciałem porobić zakupy i sporo interesujących mnie pozycji po prostu brakowało.

Edit:
Faktycznie w magazynie mają te same ilości, dla mnie planeta za bardzo manipuluje tą swoją stronką. Nie dość że jest jakaś staroświecka to ilości u nich często się czasami mnożą. Niech wydawca zastanowi się nad zmianą głównego dystrybutora, ja wprawdzie nie miałem z nimi kłopotu, ale jak poczytałem o tych wysyłkach to horror jakiś
« Ostatnia zmiana: Pn, 02 Grudzień 2019, 15:23:14 wysłana przez Hans »

Offline Szekak

« Odpowiedź #212 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 15:49:18 »
Ale to sugerują liczby. Gildia i Planeta dostała pewnie po połowie nakładu, w Planecie nie zeszła jeszcze pierwsza pula (do tej pory zawsze limitki w dwóch pulach sprzedawali), w Gildii jest, więc wychodzi na to, że połowa nakładu jezcze jest spokojnie.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Hans

« Odpowiedź #213 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 16:33:06 »
No wlanie to jest dziwne  bo śledzę ich stronkę.
Wyglądało to tak, że mieli 120, spadło do 60 kilka i zrobiło się po kilku minutach ponownie 118.
Dlatego napisałem że manipulują swoją stronką, albo dorzucili do tej pierwszej puli.
Następnym razem zrobię zrzuty ekranu.

Offline Szekak

« Odpowiedź #214 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 17:18:32 »
A sorry, myślałem, że ciągle stoi na poziomie 60. Czyli faktycznie coś tam się bawią tymi licznikami.