Autor Wątek: Regis Loisel  (Przeczytany 66300 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #105 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 12:21:56 »
Klasyczna seria W poszukiwaniu ptaka czasu (to, co zostanie wydane w wydaniu zbiorczym) to jest zamknięta historia składająca się z 4 albumów. Jest to nazywane cyklem drugim, a powstające później komiksy prequelowe - cyklem pierwszym. Nie trzeba czytać prequeli, a wręcz raczej nie powinno się ich czytać przed czytaniem cyklu drugiego. Komiksy prequelowe (cykl pierwszy) są fajne, nowocześniejsze w narracji (ale z zachowaniem ducha klasycznej historii), bardzo dobre rysunkowo; jak to prequele - wyjaśniają się tam rzeczy, które zostały niedopowiedziane. Minusem jest to, że nie są zakończone, a wychodzą rzadko. Czy będą kontynuowane - nie wiem.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline carnivale

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 12:55:11 »
Dzięki za wyjaśnienie

Midar

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 14:02:50 »
Zamówiony.  Oczywiście w gildii, PK tradycyjnie liczy za przesyłkę.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Listopad 2019, 14:05:13 wysłana przez Midar »

Offline Teli

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 14:05:36 »
I cyk... kupione  ;) . Chyba jedyna bezpieczna opcja żeby dojechało przed świętami to kurier + gildia i z takiej opcji skorzystałem, pozostaje trzymać kciuki żeby obyło się bez opóźnień.

Offline Arne

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #109 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 14:17:34 »
Zamowiony. Oczywiscie Gildia, nie ma sensu przeplacac.

Offline Death

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #110 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 14:33:12 »
I jeszcze lepsza jakość obsługi. Tu nawet nie ma czego porównywać. Pomijając inne przygody Szninkiel kupiony na Gildii był 3 razy lepiej zapakowany niż Thorgale z Planety.
Fajnie, że nowe Lain wychodzi tego samego dnia, bo wziąłem pakiecik limitka + Ptak Czasu.
Zazdroszczę osobom, które będą czytały W poszukiwaniu Ptaka Czasu pierwszy raz w tych 4K z HDRem. To rewelacyjny komiks jest.

Midar

  • Gość
Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #111 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 15:39:55 »
Ptak w porównaniu z komiksami Rosińskiego szału sprzedażowego nie robi (wolno schodzi). Na PK dopiero 17 szt. poszło. Myślę, że za dużo w krótkim czasie wyszło tytułów 500+ i ludzie mają zadyszkę finansową.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Listopad 2019, 15:42:11 wysłana przez Midar »

Offline Hans

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #112 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 16:03:35 »
Jeśli nawet sprzedadzą to w dwa - trzy tygodnie, czy nawet miesiąc, to i tak wg mnie to doskonały wynik.
To ze będzie wolniej schodził to było oczywiste. Rosiński u nas to gwarancja sukcesu  :)
Fajnie ze wzięli się za europejski komiks, czekam teraz na inne tytuły.
Kupione w gildii a teraz niech to jak najszybciej wysyłają  ;D

Offline Szekak

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #113 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 16:05:28 »
Wątpię by sprzedali w dwa czy trzy tygodnie, Szninkiel do dzisiaj wisi, a to mega kultowy komiks, mega kultowego autora, a do tego był niedostępny na rynku od dłuższego czasu. Dzisiaj ruszyła sprzedaż, a na Planecie komiks prawie nie schodzi.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline freshmaker

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #114 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 16:12:13 »
zamówiłem wyjątkowo na gildii - za pobraniem, bo nie mam już w tym miesiącu forsy. mam nadzieje, że się sprzeda ten komiks bo to zapewne test, który zdecyduje o wydawaniu innych autorów niż rosiński.

Offline Hans

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #115 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 18:09:25 »
zamówiłem wyjątkowo na gildii - za pobraniem, bo nie mam już w tym miesiącu forsy. mam nadzieje, że się sprzeda ten komiks bo to zapewne test, który zdecyduje o wydawaniu innych autorów niż rosiński.
Pomyślałem dokładnie to samo i trzymam kciuki aby się sprzedało bo liczę na inne tytuły.

Offline Death

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #116 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 21:24:07 »
Na Planecie Ptak zacznie lepiej schodzić jak skończy się na Gildii.

Offline Lyricstof

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #117 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 23:36:51 »
A jednak, stało się.  ;D Mój najlepszy prezent świąteczny. Mikołaj się postarał.  :D

"Dzień dobry, dziękujemy za złożenie i potwierdzenie zamówienia w naszym sklepie. Posiada ono numer #XYZXYZ i składa się z:
1. 1 x W poszukiwaniu ptaka czasu - Wydanie limitowane. 
Razem za produkty: 550,00 zł
Plus koszty wysyłki kurierem (Fedex): 0,00 zł
Plus koszt pobrania pocztowego: 5,00 zł
Do zapłaty: 555,00 zł
Rozpoczynamy realizację zamówienia, które wyślemy za pobraniem.
W momencie wysłania paczki powiadomienie wyślemy do Ciebie E-mailem.
Spodziewamy się, że paczka zostanie wysłana w dniu: środa, 18 grudzień 2019
Powinna zostać dostarczona przez kuriera w dniu: czwartek, 19 grudzień 2019"

Ech, teraz tylko czekać.  :)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline mack3

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #118 dnia: So, 16 Listopad 2019, 10:20:46 »
Ile było egzemplarzy na liczniku Planety Komiksów jak sprzedaż ruszyła (obecnie 104)?

Offline amsterdream

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #119 dnia: So, 16 Listopad 2019, 10:31:29 »
Zazdroszczę osobom, które będą czytały W poszukiwaniu Ptaka Czasu pierwszy raz w tych 4K z HDRem. To rewelacyjny komiks jest.

Nie sądzę żeby ktokolwiek kupił komiks za 500+ którego nie czytał w dzieciństwie i nie ma do niego żadnego sentymentu. Całe to Libertago to zwykłe żerowanie na nostalgii.