Autor Wątek: Regis Loisel  (Przeczytany 23559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online freshmaker

Odp: Regis Loisel
« Odpowiedź #315 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 10:33:00 »
jajo mroku z pierwszego wydania egmontu chodziło po 300 pln parenascie lat temu.

odnosnie wydawania przez libertago to nie zgodzę się że przesycili rynek. to po prostu ten album się sprzedaje wolniej. tak samo czarno-biały thorgal - większy nakłąd pewnie pędzie schodził ze 2 lata. to nie jest egmont który musi wypuścić pakiet co miesiąc.

Offline Gazza

« Odpowiedź #316 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 10:53:10 »
Szanuję ich robotę (choć idealnie nie jest ;) ), posiadam 2 wydania (Szninkiel i Thorgal "noir") ale przychylam się do opinii Apasza, że lekko mogli przeszarżować. Może Ptak jest tego przykładem właśnie i będzie dłużej schodził (sam mam go na oku ale to pewnie w marcu najwcześniej), a cz/b Thorgal, choć mnie cieszy, ogólnie może zbyt szybko w stosunku do ekskluzywnego kolorowego wydania został wypuszczony? Myślę, że teraz wydawca będzie bardziej powściągliwy w rzucaniu na rynek innych serii/one shotów.
Kurcze - gdyby ich tytuły były o 20-30% tańsze, schodziłyby na pniu pewnie za każdym razem...
Niezwyciężony - 7/10  |  Sędzia Anderson: Szambala - 8/10  |  Mandroid - 8/10  |  Fear Agent - 7/10  |  Bezprawie - 8/10

Offline Apasz

« Odpowiedź #317 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 11:18:42 »
A właśnie, zapomniałem o cz/b Thorgalu. Ten zdecydowanie za szybko został wypuszczony.
#stopmowienienawiści
#wolnesondy
#OTUA

Online freshmaker

« Odpowiedź #318 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 12:43:54 »
wg mnie mogą planować przystopowanie z wydawaniem czego innego niż kolorowy thorgal. kolorowy i tak będzie się sprzedawał - zakładam że zbieracze będą chcieli mieć komplet. za chwilę będzie slipcase itd. nie widziałem na allegro wysypu aukcji na tom 1 i 2 kolorowego thorgala.

jeżeli loisel będzie gościem na którymś festiwalu w polsce to też pewnie podbije sprzedaż.

Offline Hans

« Odpowiedź #319 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 16:18:38 »
Ech, jak zwykle fermenty :)
Wydaje mi się, że nawet jak będą sprzedawać ten tytuł pół roku albo i rok, to i tak będzie to doskonały wynik.
Ja to z niecierpliwością czekam na inne wydania, bo o ptaku niemal już zapomniałem.