Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 481015 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2910 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 21:21:46 »
IMHO, takie kolekcje są dla tych, co lubią kolekcje. Jak chcesz po prostu poczytać Thorgala, nie tędy droga.

Ke? Piszesz tak, jakby wydanie Hachette to były tylko okładki, grzbiet z panoramą i puste kartki w środku. Każde dotychczasowe wydanie Thorgala jest do poczytania i jest fajne, bo zawiera twórczość Van Hamme i Rosińskiego. Poza tymi nowszymi tomami i spin-offami.

Pewnie, że to kolekcyjne wydanie ładnie wygląda, ale i egmontowskie jest

...tanie, ;) Po 12 latach wreszcie osiągnęliśmy stan, w którym Egmont dopiął swego. Dziś jego komiksy są tańsze, niż tomy Kolekcji. Hura, TK ma satysfakcję. :)

Są teraz dwie wersje serii. Mamy różne ich porównania w necie. Widać co oferują. Każdy sam może zdecydować które chce kupić. Niezależnie od wyboru i tak warto.

Offline Zwirek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2911 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 22:00:53 »
IMHO, takie kolekcje są dla tych, co lubią kolekcje. Jak chcesz po prostu poczytać Thorgala, nie tędy droga.

Jeśli ktoś chce tylko poczytać, to proponuję bibliotekę, wyjdzie najtaniej. Niewiele osób poleca całość Thorgala, jeśli ktoś mimo wszystko wytrwa do tego 41 tomu, to przecież nikt nie broni czytać dalej w innym wydaniu, bo przecież czytaniu to nie szkodzi ;)

Offline greg0

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2912 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 22:22:04 »
Poprawiłem 8) jak już iść standardem to jednak takim.
Dzięki !
Ja faktycznie się pomyliłem. :D
Miałem na myśli "Wilczyca" a napisałem Władca Gór.
Szaleństwo. :D
Na Wilczycę kliknąłem w ankiecie .
A więc:

Proponuję wyd.Hachette do Władcy Gór, Wilczycy, resztę albumów olać i czekać na integrale.  :)
Ważne żeby narzekać...

Online Michał

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2913 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 23:42:21 »
Dzięki za spory odzew. Tak czytałem kiedyś parę tomów thorgala i całkiem mi się podobało. Teraz trochę przez kolekcję, trochę przez trailer do gry chciałbym w końcu zebrać w sobie chakrę i przeczytać do końca.... albo do tej wilczycy zależy jak bardzo poziom spadnie  ;). Podsumowując zostanę przy wydaniu egmontu.

A tak jeszcze korzystając z okazji, że coś się zacząłem ostatnio udzielać

...tanie, ;) Po 12 latach wreszcie osiągnęliśmy stan, w którym Egmont dopiął swego. Dziś jego komiksy są tańsze, niż tomy Kolekcji. Hura, TK ma satysfakcję. :)

naprawdę podziwiam, że przez tyle lat chce Ci się ciągnąć tego trolla

Offline 79ers

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2914 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 19:20:26 »

Online Rodrigues

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2915 dnia: Pn, 18 Marzec 2024, 21:42:02 »
Pierwszy trailer do gry
https://www.youtube.com/watch?v=RHAm8lK5pLs

Wątek tej produkcji wystartował już na stronie 192: https://forum.komikspec.pl/komiksy-europejskie/thorgal/msg263812/#msg263812. Na tą chwilę wygląda na to, że obracamy się jedynie wokół konceptów wspieranych przez AI i nic więcej.

Offline Orco

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2916 dnia: Pn, 25 Marzec 2024, 12:12:41 »
Ja mimo wszystko dodam swoje 3 grosze do wątku gry i studia. Mega rozczarowanie, bo myślę, że to mega wałek po prostu. Zarówno w przypadku Thorgala, jak i Pana Lodowego Ogrodu. Pewnie zaklepali sobie licencję i teraz będą próbować zarobić na tworzonym hype, ewentualnie liczyć na to, że kupi ich ktoś większy. Albo wyruszą zaraz na giełdę i zgarną kupę kasy z IPO, a potem będą wodzić akcjonariuszy za nos, jak robi to wiele giełdowych podmiotów. Studio bez żadnego doświadczenia, bez żadnych tytułów na koncie, a biorą się za gry, które swoją epickością mogłyby dorównać Wiedźminowi. Mogłyby, ale zapewne skończą jak Inkwizytor. I to jest dla mnie smutne, bo zawsze po cichu liczyłem, że Thorgal będzie trzecią dużą franczyzą CD Projektu.

Choć oczywiście bardzo chciałbym się mylić i żeby ostatecznie obie gry okazały się hitami, albo żeby faktycznie to studio kupił jakiś CD Projekt, czy inny 11bit.