Autor Wątek: Lucky Luke  (Przeczytany 13280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #30 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 18:21:03 »

Offline Murazor

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #31 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 18:22:23 »
No to po LL, anulują serie :'(

Offline gashu

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #32 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 19:19:24 »
Django unchained?

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 12:25:01 »
Hej. Mam takie pytanko. Zainteresowały mnie wydane przez Egmont wydania zbiorcze dotyczące tej postaci. Widziałem, że ukazało się 7 tomów. Czy ta seria została zamknięta i ukazały się wszystkie tomy? A jeśli nie to czy może jest coś planowane jeśli chodzi o takie wydania zbiorcze? :)

Offline Dracos

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 12:31:27 »
https://i.redd.it/stj8mml5g4551.jpg
najbliższy LL  :o

Być może jedyna szansa zakupić ten album za 5 czy 10 lat dodruk będzie niemożliwy :)

JanT

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 12:52:58 »
Hej. Mam takie pytanko. Zainteresowały mnie wydane przez Egmont wydania zbiorcze dotyczące tej postaci. Widziałem, że ukazało się 7 tomów. Czy ta seria została zamknięta i ukazały się wszystkie tomy? A jeśli nie to czy może jest coś planowane jeśli chodzi o takie wydania zbiorcze? :)
Te zbiorczo to były pomniejszone wydania zbierające po 3 albumy czyli razem wyszło ich 21. Egmont od kilku lat wydaje pojedyncze albumy w normalnym formacie i jest już ich prawie 50 (z 80ciu kilku) i najlepiej zbierać te wydania które są w naprawdę dobrej cenie bo tylko 25 zł. Egmont te pojedyncze będzie wydał jeszcze kilka lat i na pewno w najbliższych latach nie będzie żadnych zbiorczych.
« Ostatnia zmiana: Cz, 12 Listopad 2020, 12:55:02 wysłana przez JanT »

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 12:58:04 »
Wiem, że Egmont wydaje takie wydania, ale tamte co się ukazały to w zupełności by mi wystarczyły. Dzięki! :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:12:03 »
Chyba nie wystarczyły, skoro pytasz o kontynuację ;)

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:21:05 »
Tak tylko pytam, jak by była kontynuacja to nie muszę kupować tych co teraz wydaje Egmont. A tak zatroszczę się o te 7 tomów. :)

Offline Kadet

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:40:53 »
Ale z tego,co widzę, te zbiorcze albumiki chodzą na Allegro po 70-100 zł, czyli są znacznie droższe niż trzy albumy z nowego wydania od Egmontu ( które da się realnie kupić za łącznie ok. 50 zł). A do tego są w małym formacie.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:45:26 »
Na allegro zawsze jest drożej, do tego doliczana jest prowizja. Ja i tak zawsze staram się kupować na innych portalach i w miarę normalnych cenach. :)

Offline Kadet

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 22:06:07 »
No to powodzenia w poszukiwaniach!
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline nori

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #42 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 23:19:09 »
KOMIKSIARZ mocno odradzam te mniejsze wydania, miałem je, sprzedałem, zbieram w formacie A4. Niestety, pomniejszony format źle działa na LL, do tego ceny, jak koledzy podpowiadają, za te albumy są przesadzone, poza tym dostajesz wybrane historie, niekoniecznie najlepsze. O wiele lepiej skupić się na normalnej serii, albumy są relatywnie tanie, i masz ogromny wybór, jak nie potrzebujesz kompletu, możesz wybrać najlepsze historie.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline 79ers

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #43 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 19:17:34 »
Nie jestem entuzjastą powiększonych wydań, ale LL tylko w A4. Fajne te małe wydania, ale brak perspektyw na kontynuację tej formuły zachęcił/zmusił mnie do sprzedania kompletu -czego nie żałuję. Nie wiem jak z Tintinem, ale w przypadku LL i Jeża Jerzego skalowanie w dół nie sprawdziło się.

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #44 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 20:01:24 »
Nie jestem entuzjastą powiększonych wydań, ale LL tylko w A4.

Ale te wydania nie są powiększone, to tamte były pomniejszone ;)

Ale przyznaję rację - sam jak Egmont wydawał LL w integralach, a ja nie miałem styczności z LL od początku lat 90-ych, twierdziłem, że ten mały format przy tych rysunkach nie działa na szkodę, bo nie są one jakoś szczegółowe. Ale jednak działa  :'(
« Ostatnia zmiana: Pn, 16 Listopad 2020, 20:03:07 wysłana przez ramirez82 »