Komiksy > Komiksy europejskie

Joann Sfar

(1/11) > >>

Koalar:
Kurcze, jak ja lubię komiksy Sfara. Dziwi mnie to, bo jednak jego rysunki to takie bazgroły. Ale i tak je lubię. Przeczytałem niedawno Ostatki i ciekawe te jego eksperymenty i szukanie drogi (pozycja raczej dla fanów czy koneserów). A teraz w końcu przeczytałem Klezmerów, no bo po 10 latach dostaliśmy 2 tom. A tu bach! Są jeszcze 3 niewydane tomy! Czy ja dożyję do 2049?

gashu:
Również jestem wielkim fanem. Sfar jest dla mnie mistrzem snucia opowieści, który odnajduje się praktycznie w każdym gatunku opowiadanej historii (przygoda, obyczajówka, komiks obyczajowy, filozoficzny, czy też czysto humorystyczny).
 
Z pozycji wydanych w Polsce w sumie tylko "Nie musisz się mnie bać" podobało mi się trochę mniej.
Cała reszta to "must have" każdego, szanującego się komiksiarza :).

parsom:
Gorzej, że większość aktualnie niedostępna w porywach do bardzo niedostępna. Bella nikt nie wznawia?

gashu:
Z ciekawości - w sklepie Gildii, na 24 pozycję Sfara w katalogu (nie licząc pakietów) - 12 było oznaczonych jako niedostępne. Tragedii nie ma, choć oczywiście wznowienia (zwłaszcza w przypadku pierwszych tomów serii) byłyby wskazane.

parsom:
Istotne ALE - te niedostępne sprawiają, że nie ma sensu brać się za część tych dostępnych (nie ma np. Wampira, nie ma 1 tomu Merlina).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej