Autor Wątek: Jean Van Hamme  (Przeczytany 11004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pig-Pen

Odp: Jean Van Hamme
« Odpowiedź #60 dnia: Nd, 25 Kwiecień 2021, 21:08:47 »
Dzięki - czyli można przeczytać, ale szału nie ma. Trochę się zawsze obawiam komiksów "zaangażowanych", ale nie podejrzewałem Van Hamme'a o pretekstowe fabuły. Z tego, co czytam, "SOS dla szczęścia", które u mnie wciąż na półce "do przeczytania" wypada w tej kategorii znacznie lepiej.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Jean Van Hamme
« Odpowiedź #61 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 12:09:23 »
Przydałyby się jakieś dodruki, albo lepiej - integral - XIII. Ma ktoś może przemyślenia jak mogłoby być z licencją w tym przypadku? Bo na Taurusa nie ma co liczyć raczej. Może Egmont by się za to wziął...

Offline keram2

Odp: Jean Van Hamme
« Odpowiedź #62 dnia: Cz, 27 Maj 2021, 17:20:02 »
Przydałyby się jakieś dodruki, albo lepiej - integral - XIII. Ma ktoś może przemyślenia jak mogłoby być z licencją w tym przypadku? Bo na Taurusa nie ma co liczyć raczej. Może Egmont by się za to wziął...

Przecież Egmont już raz "wziął" się za XIII, a potem z niej zrezygnował.
Rozumiem, gdyby seria była wolna (niewydawana w Polsce) to można by brać Egmont pod uwagę, w sytuacji jednak gdy licencję posiada Taurus takie dywagacje nie mają sensu.
Ja jestem wdzięczny Taurusowi, że podjął tę serię po rezygnacji Egmontu i mam nadzieję, że nikt nie będzie mu tutaj bruździł.

Offline Nephilim

Odp: Jean Van Hamme
« Odpowiedź #63 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 12:49:53 »
Przecież Egmont już raz "wziął" się za XIII, a potem z niej zrezygnował.
Rozumiem, gdyby seria była wolna (niewydawana w Polsce) to można by brać Egmont pod uwagę, w sytuacji jednak gdy licencję posiada Taurus takie dywagacje nie mają sensu.
Ja jestem wdzięczny Taurusowi, że podjął tę serię po rezygnacji Egmontu i mam nadzieję, że nikt nie będzie mu tutaj bruździł.
Dokłądnie tak! Taurus robi robotę! Akurat wczoraj przeczytałem 23 i 24 tom i jest to wciaż świetny komiks. Rysunki Jigounova idealne, scenario Sente to też kawał wciągającego story. Do końca roku Taurus wyda tomy 25 i 26 więc po co szukać nowego wydawcy?