Autor Wątek: Hugault  (Przeczytany 1704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Hugault
« dnia: Śr, 13 Luty 2019, 17:59:35 »
Autor przepięknych ilustracji do wydawanych przez Scream Comics komiksów przygodowo-wojennych z mocnym motywem lotniczym; Angel Wings, Książe Nocy i Edelweiss. W oczekiwaniu na kolejne komiksy jego autorstwa po cichu liczę na artbook.

sum41

  • Gość
Odp: Hugault
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:51:35 »
Ha a ja mam jego 3 z 4 artbookow a najlepsze jest to iz z tymi artbookami mialem brac Angel Wings po francuzku, jednak wbilem na FB tak sobie a tam zapowiedz albumu.

Na FB Roman zaprezentowal plansze z 6 tomu Angel Wings wiec gdy wyjdzie Scream bedzie mialo komplet na kolejny tom😊

Offline LordDisneyland

Odp: Hugault
« Odpowiedź #2 dnia: So, 16 Luty 2019, 02:57:33 »
Kupiłem ostatnio w Centrum Komiksu "Ostatni lot"- nie miałem pojęcia, że taki komiks istnieje, bardzo przyjemna niespodzianka. Dobry komiks, świetne rysunki- chciałoby się przeczytać np.  biografię Santos- Dumonta w ujęciu Hugaulta...

Aha, co dla mnie nietypowe- po lekturze nie miałem wrażenia , że komiks jest zbyt krótki [co zdarza mi się przy tzw frankofonach], to było dzieło pełne. Nic dodać- nic ująć. Choć zdaję sobie sprawę, że w roli źródła informacji choćby o VVS to raczej nie warto go wykorzystywać ;)






PS- kurczę...setny post? już? ;)
« Ostatnia zmiana: So, 16 Luty 2019, 03:02:24 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Klint

Odp: Hugault
« Odpowiedź #3 dnia: So, 13 Kwiecień 2019, 18:06:36 »
"PONAD CHMURAMI" przeczytane. Graficznie troszkę słabiej, mniej szczegółowe względem wydanych u nas pozycji. Scenariuszowo zaś lepiej. Ogólnie polecam.