Autor Wątek: Hermann  (Przeczytany 18141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Hermann
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 22:30:00 »
Myślę że nowi czytelnicy mogą się przyczynić do wydania kolejnych tomów poprzez zakup w znakomitej zniżce -40% pakietu pierwszych dziewiętnastu albumów. :)
https://www.gildia.pl/komiksy/417614-jeremiah-pakiet-tomow-1-19
Cenowo spoko, ale będąc nowym czytelnikiem nie wziąłbym od raz 19 tomów jakiejś serii.

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #61 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 09:38:31 »
22 września we Francji wyjdzie 16 tom Wież Bois-Maury.
Jestem zaskoczony, byłem przekonany, że to już zakończona seria.
Ciekawe, czy któreś z polskich wydawnictw podejmie temat.

www.bedetheque.com/BD-Tours-de-Bois-Maury-Tome-16-L-Homme-a-la-hache-431384.html

Nie mam żadnych nowych wieści, ale właśnie zauważyłem, że najnowszy tom wyszedł też z inną okładką, to wrzucam, bo fajna. :) Kurde, mógłby to ktoś wydać. :/ Oczywiście Niemcy mają, a my zawsze do tyłu.


Online michał81

Odp: Hermann
« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 10:19:51 »
Może Ongrys by się skusił?

Offline Nawimar III

Odp: Hermann
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 16:43:05 »
Raczej Wydawnictwo Komiksowe.

Offline Dracos

Odp: Hermann
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 17:34:54 »
Raczej Wydawnictwo Komiksowe.

How so ? To nie jest ten imprint prószyńskiego który zaprzestał z dwa lata temu wydawania komiksów ? Jakoś wątpię żeby np. posiadając dalej prawa zdobyli się na wydanie jednego komiksu.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Hermann
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 17:43:37 »
How so ? To nie jest ten imprint prószyńskiego który zaprzestał z dwa lata temu wydawania komiksów ? Jakoś wątpię żeby np. posiadając dalej prawa zdobyli się na wydanie jednego komiksu.

Nadal wydają komiksy, tylko mniej. Ostatnio Mr. Silence Turka rok temu.

Offline Dracos

Odp: Hermann
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 17:52:01 »
Nadal wydają komiksy, tylko mniej. Ostatnio Mr. Silence Turka rok temu.

To jakoś mi ten fakt umknął że dalej kontynuują działalność, w takim wypadku trzymam kciuki żeby wydali następny tytuł z Wież :)

Online michał81

Odp: Hermann
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 18:04:58 »
Raczej Wydawnictwo Komiksowe.
Wątpię. Prawa do komiksów Hermanna przejął Prószyńskiego, więc WK nie ma w tej sprawie nic teraz chyba do powiedzenia. Nie sugerowałbym się opisami na gildii, który komiks od którego wydawcy, bo tam jest to pomieszane.

Zasugerowałem Ongrys, bo on przejął i wznowił Comanche. Może byłby zainteresowany wznowieniem w zbiorczych innej rysowanej przez niego serii. A że była dyskusja, że wydaje to co zna, więc pasuje jak najbardziej.

Offline Dracos

Odp: Hermann
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 15 Sierpień 2022, 18:25:45 »
Biorąc pod uwagę ostatni materiał filmowy to wątpię żeby Ongrys się tego podjął, Comanche wzięli bo rozmowy o Comanche trwały już dłuższy czas. Imo Wieże jeśli są do wzięcia to i tak kiepsko widzę żeby jakieś wydawnictwo zdecydowało się na wydanie pojedynczego 16 tomu serii (albo 6 zależy jak kto liczy).

Offline Nephilim

Odp: Hermann
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 08:12:22 »
Nie mam żadnych nowych wieści, ale właśnie zauważyłem, że najnowszy tom wyszedł też z inną okładką, to wrzucam, bo fajna. :) Kurde, mógłby to ktoś wydać. :/ Oczywiście Niemcy mają, a my zawsze do tyłu.

A ta jeszcze fajniejsza ;)


Offline Kadet

Odp: Hermann
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 15:54:30 »
Ongrys dawał znać, że "Comanche" to na pewien czas ostatnia z nowych serii zagranicznych i teraz skupią się na kontynuacji zaczętych tytułów.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #71 dnia: So, 20 Sierpień 2022, 12:14:24 »
Tak patrzę i na Allegro jest komplecik głównej serii Bois-Maury i wychodzi z wysyłką niecałe 200 zł czyli 20 zł za album. Zajebista oferta za jeden z najlepszych komiksów jakie u nas wyszły. Gdybym nie miał, to wszedłbym w to jak dzik w zarośla. :)

Offline Eyeless

Odp: Hermann
« Odpowiedź #72 dnia: So, 20 Sierpień 2022, 16:11:39 »
Kurcze, kiedy dostrzegłem obok Jaskinie wspomnień i Koziorożca to aż zacząłem się zastanawiać czy to nie mój mebel i żona nie próbuje zrobić porządku na półkach z pomocą allegro. :)

Offline grzegorz.cholewa

Odp: Hermann
« Odpowiedź #73 dnia: So, 25 Marzec 2023, 18:30:48 »
Ile wyszło tych Bernard Prince'ów? Tom 4 skompletował by już wszystkie? Z pierwszego tomu chyba najlepsza historia to ta pierwsza - Piraci z Lokangi. Najlepszy klimat i jakby mniej inflantylne, oraz nie ma tak naciąganego motywu cudem uratowanych bohaterów. To przygooka jak filmy z tamtych lat, to jeszcze nie Indiana Jones, tylko bardziej Skarb Sierra Madre.

Offline Midar

Odp: Hermann
« Odpowiedź #74 dnia: So, 25 Marzec 2023, 22:25:05 »
Wyszło 19 albumów. U nas pozostało jeszcze 5. Wydanie kolejnego, ostatniego już integrala załatwiłoby sprawę.  Kurc we wrześniu 2021 mówił, że jest problem z jednym albumem (trwają negocjacje ze spadkobiercą). Hiszpanie spasowali i wydali bez tego albumu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Marzec 2023, 00:04:18 wysłana przez Midar »