Autor Wątek: Halloween Blues  (Przeczytany 2360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Halloween Blues
« dnia: Pn, 25 Luty 2019, 19:39:49 »
Nowe wydanie Halloween Blues od Egmontu trafiło już do sklepów. Poniżej prezentacja wideo i zdjęcia.

Halloween Blues - prezentacja komiksu

« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Luty 2019, 19:41:57 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Motyl

  • Gość
Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 19:58:28 »

sum41

  • Gość
Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 19:59:15 »
Dzieki Mati wahalem sie ale widze ze moje klimaty i na liste dodalem☺

Tysonek

  • Gość
Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 12:30:31 »
Kupione, przeczytane i trafia na półkę z podpisem "the best of the best of the best". Recka paradoksu mówi na temat tego komiksu wszystko co powinno się wiedzieć przed zakupem.

Offline dziku77

Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 04:24:15 »
Wachałem się przed kupnem tego komiksu, ostatecznie do zakupu zachęciły mnie rysunki. Na szczęście bo komiks jest super , a Kasprzak odwalił znakomitą robotę.

Offline Gascon200

Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 09:27:58 »
Mnie również rysunki zachęciły, jak i sama prezentacja komiksu. Nie kupię w najbliższym czasie, ale trafia na listę zakupów, i zdecydowanie na listę nadrobień w 2019.

Offline NuoLab

Odp: Halloween Blues
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 13:57:15 »
Moim zdaniem komiks doskonały, jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to do motywu paranormalnego - chyba lepiej byłoby poprowadzić historię tak aby pozostawić kwestię realności ducha żony nierozstrzygniętą. Rysunkowo wspaniale, w każdym kadrze widać risercz wykonany przez Kasprzaka - zgodne z epoką wiernie odwzorowane modele samochodów, ubiory, architektura. Czuję niedosyt- chciałbym więcej komiksów rysowanych w tym stylu i tematyce.