Komiksy > Komiksy europejskie

Dylan Dog

(1/15) > >>

asx76:
Gdybyż tak jeszcze ściągnęli koncept z wydawaniem cyklu "Dylan Dog" od początku... O ile mnie sterana zaawansowaną sklerozą dziurawa niczym durszlak pamięć nie myli, to swego czasu Fanta cuś wspominała o tym ;)

majkelus81:
Dylan Dog wydaje Bum Projekt, więc zdecydowanie skleroza.

asx76:

--- Cytat: majkelus81 w Wt, 26 Luty 2019, 23:01:45 ---Dylan Dog wydaje Boom Studio,

więc zdecydowanie skleroza.

--- Koniec cytatu ---

1. Tyle to i ja wiem ;) Tylko z tym wydawaniem idzie jak po grudzie.

2. Nie do końca, Szanowny Panie. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź z innego forum: "Już jak zapowiedział, że wyda WSZYSTKIE Dylan Dogi (których jest chyba od cholery) i każdy osobno w twardej oprawie na kredzie (kiedy to powinno być wydawany jak Komiks Gigant, a jak chcą w tej twardej oprawie to bardziej opyla się grube wydanie zbiorcze), to co niektórym zapaliła lampka ostrzegawcza"
:P

moai:

--- Cytat: asx76 w Wt, 26 Luty 2019, 22:40:30 ---Gdybyż tak jeszcze ściągnęli koncept z wydawaniem cyklu "Dylan Dog" od początku... O ile mnie sterana zaawansowaną sklerozą dziurawa niczym durszlak pamięć nie myli, to swego czasu Fanta cuś wspominała o tym ;)

--- Koniec cytatu ---
Fanta chcial wydawac od poczatku i w twardej oprawie Nathana Nevera i Martina Mysterie.

Kalander:
Nie przypominajcie, naprawdę wtedy miałem ogromną nadzieję, że może jakimś cudem to wypali. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że może jakiś inny wydawca zaryzykuje i pójdzie tym tropem (tylko żeby jednak na miękko było).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej