Autor Wątek: Lucky Luke  (Przeczytany 13287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #90 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 17:31:19 »
Morris z czasem rysował słabiej bo się najzwyczajniej w świecie zestarzał i ręka była już nie ta. Ale i tak wolę Morrisa z tomu 70 niż Achde z jakiegokolwiek. Chociaż w tych tomach Achde to nie kreska jest problemem tylko scenariusze Jula.
Gdyby tylko się zestarzał, to ja doskonale rozumiem, mówię to jako osoba, która obserwuje losy niektórych włoskich twórców komiksów Disneya, którzy robią komiksy po 50-60 lat. Tylko Morris się totalnie rozleniwił.
Choćby strona z ostatniego albumu jego autorstwa (ale jakby co - podobnie było w wielu ostatnich z końca kariery) - kilk
Postać pułkownika to 3 razy przekalkowana ta sama poza (raz odbicie lustrzane).

@radef a Bzika rysował Morris czy też tylko był podpisany a rysunki faktycznie robił ktoś inny?
Przypadkiem odpowiedziałem już wyżej.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Death

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #91 dnia: Nd, 09 Kwiecień 2023, 21:39:28 »
Ale i tak wolę Morrisa z tomu 70 niż Achde z jakiegokolwiek.
Ja tak samo.

Chociaż w tych tomach Achde to nie kreska jest problemem tylko scenariusze Jula.
Dla mnie problemem są kreska, kolory i scenariusze. Ale nie aż tak dużym, żebym nie kupował. Ciągle szukam w tych albumach zalet, jakiegoś żartu, fajnego nawiązania, choćby jednej kropli, mignienia starego Lucky Luke'a.  :)

Offline Spiff

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #92 dnia: Pn, 13 Listopad 2023, 18:57:15 »


przychylam.
świetnie się bawiłem czytając ten komiks ! 8)
...
na zachętę kilka kadrów:

Spoiler: PokażUkryj
- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline bosssu

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 15:54:37 »