Autor Wątek: Hermann  (Przeczytany 18187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Hermann
« Odpowiedź #90 dnia: Pn, 03 Kwiecień 2023, 11:50:56 »
Nasz rynek komiksowy jest akurat taki, że najlepiej sprzedają się integrale, bo dla wielu od treści ważniejszy jest sposób wydania i poczucie, że im grubszy komiks tym lepiej.

Niezła erystyka. Czy integrale nie zwierają tej samej treści? Czy intergrale nie oferują jeszcze jakiejś wartości dodanej? Skoro więc ludzie wolą integrale (ta sama treść plus wartość dodana), skąd wniosek, że sposób wydania jest dla nich ważniejszy od treści?

Offline plast

Odp: Hermann
« Odpowiedź #91 dnia: Pn, 03 Kwiecień 2023, 12:40:13 »
Ja w przypadku rzeczy, które nie są w kategorii "muszę to mieć choćby nie wiem co", czyli jakieś 90% tego co kupuję, zwracam uwagę przede wszystkim na formę wydania. Jak nie ma integrala to szanse mocno spadają. Jak jest miękka okładka to już w ogóle dramat. A jak integral oferuje coś ponad zlepek poszczególnych tomów to szanse zakupu mocno rosną. Zatem tak, może sposób wydania nie jest ważniejszy od treści, ale jest bardzo ważny. Mam wiele pozycji z tą samą treścią w różnych wydaniach - właśnie przez sposób wydania (np. inny format, inne kolory lub black/white, dodatki, inny papier, itd.).

Offline amsterdream

Odp: Hermann
« Odpowiedź #92 dnia: Pn, 03 Kwiecień 2023, 15:53:15 »
Dziwi mnie, że jak ktoś woli integrale to często już pojedynczych w miękkiej nie kupi. Ja wolę pojedyncze tomy, ale jak takich nie ma to biorę integrale - trudno, jakoś przeboleję te okładki w gorszej jakości poligraficznej  ::)

Offline Arne

Odp: Hermann
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 12 Październik 2023, 09:11:47 »
"Wieże Bois-Maury" będą wznowione w integralach.
Elemental zapowiedział na FB

Offline Archelon

Odp: Hermann
« Odpowiedź #94 dnia: Pn, 20 Listopad 2023, 21:19:30 »
Hermann nie zwalnia tempa. W bieżącym roku ukazał się nowy "Jeremiah" i "Duke". W styczniu 2024 pojawi się "Brigantus". Opowieść jest dyptykiem do scenariusza Yvesa H. Akcja dzieje się na terenie obecnej Szkocji zamieszkałej przez Piktów, w czasach ekspansji Cesarstwa Rzymskiego. Bohaterem jest Melo (Melonius Britannicus), wojownik XX Legionu. Legionista o niepewnym pochodzeniu, próbuje odnaleźć swoją tożsamość.

Komiksy dotyczące czasów Cesarstwa Rzymskiego (Alix, Orły Rzymu, Murena) znajdują u nas nabywców. Chętnie bym widział wersję polską "Brigantusa".





 
Hermann podczas pracy. W lipcu skończył 85 lat. Oby jak najdłużej tworzył kolejne historie.


Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 13 Luty 2024, 17:47:17 »
Ktoś rozpoznaje jaki komiks Hermanna będzie w nowym Relaxie?
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Koalar

Odp: Hermann
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 13 Luty 2024, 18:00:44 »
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.