Komiksy > Komiksy europejskie

Bourgeon

(1/10) > >>

parsom:
Bourgeon nie ma jeszcze swojego wątku? No to już ma.
Nie ma się co rozpisywać:
"Towarzysze zmierzchu"
"Pasażerowie wiatru"
"Cyann"

A zakładam ten watek po lekturze drugiego tomu Cyann. Z pewną taką nieśmiałością do niej podchodziłem, bo naczytałem się recenzji, że słabe, że to nie to i że w ogóle. Ale przeczytałem i od razu kupiłem ostatni tom. Może i to nie jest to samo co pierwszy tom cyklu, ale wcale nie słabe. Co więcej - w trzeciej części chyba wszytko ma się układać w całość (jeszcze nie czytałem). Słowem - bierzcie, póki jest.
To samo dotyczy zresztą pozostałych dzieł tego autora.

misiokles:
Mnie w pierwszym tomie drażniła porywczość i infantylność głównej bohaterki. W tomie 2 już było znacznie lepiej. I tak - wszystko się ładnie zawiązuje.

Martin Eden:
Chyba robiła tym zachowaniem bardziej na złość swojemu ojcu i reszcie, niż wynikałoby to z przeszarżowania przez autora. Jeszcze w tomie 1 jak tylko weszła na pokład statku, stała się pełnokrwistym i dorosłym przywódcą, zachowując te złe cechy tylko dla ojca.

szulig:
Czytałem wszystkie trzy powyższe tytuły.
Pasażerów łyknąłem bardzo szybko.
Cyann mnie odrzuciło po kilku stronach. Wróciłem po kilku-kilkunastu miesiącach i okazało sie ze jest bardzo fajne (czesto mam że na poczatku mnie odrzuca i za kolejnym razem czyta mi sie bardzo przyjemnie).
Natomiast Towarzyszy zmeczylem na siłe. Nie wiem czy nie rozumiem tego komiksu ale czytanie tego bylo dla mnie katorgą

ramirez82:

--- Cytat: szulig w So, 08 Czerwiec 2019, 21:17:47 ---Natomiast Towarzyszy zmeczylem na siłe. Nie wiem czy nie rozumiem tego komiksu ale czytanie tego bylo dla mnie katorgą

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: szulig w So, 08 Czerwiec 2019, 21:17:47 ---czesto mam że na poczatku mnie odrzuca i za kolejnym razem czyta mi sie bardzo przyjemnie

--- Koniec cytatu ---

Próbowałeś już Towarzyszy po raz drugi? Czy tak się zraziłeś, że nie zamierzasz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej