Autor Wątek: Asteriks i Obeliks  (Przeczytany 47771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline greg0

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #240 dnia: Śr, 19 Kwiecień 2023, 20:40:41 »
Ważne żeby narzekać...

Offline bosssu

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #241 dnia: Nd, 03 Grudzień 2023, 23:22:35 »
Strasznie słaby ten nowy album...chyba najgorszy z całej serii...graficznie nie odbiega od oryginału ale pomysł na fabułę słabiutki i taki bez jaj i humoru

Online freshmaker

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #242 dnia: Pn, 04 Grudzień 2023, 00:13:59 »
tak, graficznie jakbym nie wiedział że to kontynuacja to jak późny uderzo. scenariusz denny, nudny i nieśmieszny. pomysły im się ewidentnie skończyły. mogliby chociaż puścić galow do krajów w których ich jeszcze nie było.

Offline gashu

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #243 dnia: Pn, 04 Grudzień 2023, 06:26:16 »
Ja tam bawiłem się dobrze. Dwa czy trzy razy nawet zaśmiałem się na głos, co ostatnio w przypadku omawianej serii zdarzyło na mi się chyba przy Papirusie Cezara.

Mega-słaby był w moim przekonaniu poprzedni Asteriks i Gryf, gdzie niby wysłano bohaterów do odległych krain, ale zupełnie zabrakło humoru, a historia okazała się totalnie nie wciągająca.

Online Crono

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #244 dnia: Pn, 04 Grudzień 2023, 08:43:41 »
Tak, poprzedni Asteriks był strasznie nudny. Ten najnowszy nie jest taki zły. W sumie to nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że to najlepszy Asteriks od czasów Uderzo.

Online freshmaker

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #245 dnia: Pn, 04 Grudzień 2023, 23:31:52 »
o jakości komiksu z gryfem świadczy najlepiej to, że nawet nie pamiętam czy go czytałem

Offline Kadet

Odp: Asteriks i Obeliks
« Odpowiedź #246 dnia: Śr, 06 Grudzień 2023, 21:19:49 »
mogliby chociaż puścić galow do krajów w których ich jeszcze nie było.

Teraz to sztywno trzymają się tej zasady puszczania na przemian albumów podróżniczych i satyrycznych społecznie albumów dziejących się w wiosce lub jej pobliżu.

Najnowszy album nie taki najgorszy w mojej opinii. Myślę, że obok "Piktów" najlepszy z tych po Uderzo (chwalony "Papirus Cezara" jakoś nie przypadł mi do gustu). Na pewno lepszy od "Italii", "Córki Wercyngetoryksa" i "Gryfa".
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!