Autor Wątek: Aria w integralach  (Przeczytany 8223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 18:52:19 »
Vasco szturmem nie zdobył serc czytelników po latach, więc tym bardziej Aria nie ma szans.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline keram2

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 19:14:56 »
Vasco szturmem nie zdobył serc czytelników po latach, więc tym bardziej Aria nie ma szans.
[/quote

Dlaczego "tym bardziej"?
Twoim zdaniem Vasco po pierwszej wizycie w Polsce miał lepsze notowania niż Aria?
Moim zdaniem to Aria była lepiej przyjęta i pamiętana przez czytelników.
Po za tym nie musi niczego zdobywać "szturmem", wystarczy, że znajdzie odpowiednią liczbę czytelników dzięki  którym będzie mogła się ukazywać.
Wysokie miejsce w ankiecie Ongrysa wskazuje, ze to możliwe.

Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że wyniki ankiety niczego nie przesądzają (co w sumie jest prawdą) - ale skoro tak to Ongrys tracił czas.


coś pochrzaniłem z cytowaniem - sorki


« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Maj 2020, 19:16:33 wysłana przez keram2 »

Offline 79ers

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 17:44:41 »
U mnie Vasco bardziej, ale ostanio ani Vasco, ani Storma  :( :(

Offline Death

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 18:47:44 »
Czytałem ponownie kilka lat temu Rycerzy Aquariusa oraz Łzy bogini i nadal bardzo mi się podobały. Za to ten niebieski tom nie za bardzo do mnie trafiał nawet w latach 90. Dyptyk o jeziorze jest bardzo fajny.

A jak już jesteśmy przy fantasy tamtych lat, Sferach, Talizmanach, Magii i mieczu czy Sfinksie, to właśnie do mnie idzie Księga miecza Ozgi w nowym numerze magazynu Komiks i My i sporo sobie po tym komiksie obiecuję.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Maj 2020, 18:50:28 wysłana przez Death »

Offline Guru_Komiksu

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 14:48:35 »
Rycerze Aquariusa i Łzy Bogini to mój komiks dzieciństwa, który wielokrotnie wypożyczałem z biblioteki. Gdy ostatnio powróciłem do niego, to już może nie wywoływał takich emocji jak niemal 30 lat temu, ale nadal bardzo dobrze się czytało. Niestety inne albumy mi się już niezbyt podobały i nie trzymały poziomu historii o jeziorze. Aż ciekawe, że jest to ciągle wydawane. Jednak w Belgii czy Francji musi się w miarę sprzedawać skoro jest tego niemal 40 albumów...

Offline death_bird

Odp: Aria w integralach
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 16:20:30 »
Widocznie tam dla większej liczby czytelników to komiks dzieciństwa. ;)
I tak jadą na sentymencie jak "u nas" z Thorgalem.  8)

Skądinąd jak wspomnę na "Siódme Wrota" z reklamą "Magia i Miecz" na ostatniej stronie okładki to też odzywają się we mnie dosyć silne sentymenta.  ::) To była jednak wtedy trochę większa "magia".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".