Autor Wątek: Żywe trupy  (Przeczytany 73789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 14:11:44 »
Egmont nie umie w kolory  ;)

Online adamarluk

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 14:22:58 »
Właśnie Egmont głównie w kolory

Online misiokles

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 16:47:29 »
Egmont też nie umie w Image :)

Offline xanar

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #48 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 16:51:15 »
Jakiś problem chyrą babą jest, czy coś  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline locarnos

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #49 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 12:03:59 »
Kiedy i czy w ogóle zostaną wydane pozostałe tomy TWD po polsku?

Offline tB

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #50 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 12:20:43 »
Ja już przestałem wierzyć, że Taurus wyda te brakujące tomy i kupiłem wersje ENG.

Szanse widzę, ale po przejęciu tego przez inne wydawnictwo, jak wygaśnie licencja i będzie ich na nią stać. Może Egmont po Invincible weźmie TWD w kolorze? Choć sam serial TWD, który napędzał sprzedaż na początku, pewnie zmierza do końca i może nie być powodu dla Egmontu wchodzić w tę serię.

Kilka lat temu odpowiedź jaką dostawałem od Taurus brzmiała mniej więcej "czekamy na materiały z USA". I tak ze 2 lata pod rząd. W kolejnym roku zaczepiałem jeszcze Image bezpośrednio, żeby interweniowali - coś tam niby drgnęło, ale ostatecznie chyba się nie dogadali i już przestałem dopytywać.

Offline Tiago

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #51 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 23:45:54 »
Taurus ma chyba inne kłopoty niż licencja na Trupy. Ktoś widział ich plany lub zapowiedzi na 2021 rok? Też liczę na dużego gracza odnośnie TWD. Może być w kolorze :)

Offline Voitas

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #52 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 13:44:37 »
Jestem w trakcie czytania 4 tomu Kompendium Trupów. Czyta się to wyśmienicie, ciężko się oderwać. Pytanie co byście polecili w podobnych klimatach? Nie musi być u nas wydane. Chętnie przygarnę coś co zamyka się w jednym/dwóch omnibusach.

Online misiokles

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 13:47:15 »
W tym roku ma być wznowienie dwóch pierwszych tomów i premiera trzeciego tomu serii Postapo. Choć coś temat umilkł.


Offline dreamer36

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #55 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 15:05:31 »
Z okazji dwudziestej rocznicy Walking Dead, Image zapowiedziało wydanie boxów z kompletem historii. W każdym boxie znajduje się ok. 8 TPB.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/WALKING-DEAD-20TH-ANNV-BOX-SET-1/217902

Jednak jest jeszcze wydanie w omnibusach - bardzo duży format, slipcase, fajny gruby papier, mnóstwo dodatków.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/WALKING-DEAD-OMNIBUS-HC-VOL-01/4814

W tym wydaniu deluxe mam 4 tomy Spawna - wydanie jest mega, rysunki Todda w takim formacie robią wrażenie, zwłaszcza plansze całostronicowe lub splash arts. Jednak cena jest dość wysoka, a za 8 tomów Walking Dead to już sporo wyjdzie, stąd moje pytanie do osób, które czytały:

Czy rysunki w serii są na tyle dobre, szczegółowe, że warto je mieć w mega formacie, czy lepiej sobie kupić takie boxy? 560x4=2240 < 3600=450x8. Lubię ładne wydania, ten Spawn na półce wygląda obłędnie, rysunki w tym formacie wyglądają obłędnie, dodatki (cz-b plansze z samym tuszem, okładki wydań zbiorczych) są na najwyższym poziomie, ale czy w przypadku The Walking Dead też warto zainwestować? To jest 60% taniej w tych TPB niż wydanie DLX. Bardzo proszę o podpowiedź osoby, które czytały itp. - będę wdzięczny za odpowiedź.

Offline Raveonettes

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #56 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 16:16:05 »
Ja polecam to wydanie : https://www.atomcomics.pl/pl/p/WALKING-DEAD-HC-VOL-13/73626. Każdy tom zawiera 2 trejdy plus niewielką ilość dodatków. Sam w tą wersje zainwestowałem, jako że zależało mi na twardej oprawie.
Poza tym, scenariuszowo seria jest świetna, natomiast graficznie nie wyróżnia się ona niczym szczególnym aby inwestować w omnibusy.

Offline martinus100

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #57 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 20:18:07 »
Graficznie ta seria jest dla mnie bardzo słaba. Szkoda kasy na omnibusy. Jakby coś będę miał na sprzedaż całą serię (27 tomów wydanych przez Taurusa plus 5 kolejnych tomów po angielsku czyli 28 - 32 plus Here's Negan plus ostatni numer czyli 193 po angielsku).

Offline roble

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 16 Sierpień 2023, 13:03:35 »

kurcze, wątek odświeżony po tak dlugim czasie, myślałem już że ktoś zapowiedział nowe wydanie po polsku..  ;)
ja bym brał..  :)