Autor Wątek: Żywe trupy  (Przeczytany 73805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online kosmoski

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 03 Lipiec 2019, 14:37:20 »
Trochę się dziwię, że narzekacie na nierówny poziom serii - przecież to 193 zeszyty, 16 lat gdyby każdy wychodził dokładnie raz w miesiącu, a przecież nie wychodził - musiały być górki i dołki.

Osobiście całość wyceniam bardzo wysoko, i wbrew wszystkim najbardziej podobał mi się 11 tom (między więzieniem a Neganem) ;)

Offline pioma10

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 11:15:31 »
Na moje w #193 uśmiercą Ricka.
Prawie trafiłeś.

Offline freshmaker

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #32 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 18:26:45 »
niepotrzebnie zakładałem oddzielny topik. przeklejam.

przeczytałem compendium vol 4 - czyli zbiorek wszystkich tpb do zakończenia serii i cóż mogę powiedzieć? dobrze, że to już koniec. nie chcę za bardzo spoilować ale w momencie zakończenia wątku whispererów mogli już zamknąć serię. od połowy compendium właściwie z trudem brnąłem przez ten komiks. cała druga połowa to już powtórka z rozrywki. mogliby tak ciągnąć w nieskończoność - nowe miasto, nowy świr.

to co podobało mi się najbardziej to posłowie kirkmana. podaje w którym momencie chciał planowo zakończyć serię - okolice setnego zeszytu- ale popularność serii go przerosła i planował pisać dalej. do tego wbił sobie do głowy, żeby dojechać do zeszytu numer 300, żeby pobić jakiś rekord. dobrze, że zamknęli tę serię w tym momencie i nie ciągneli na siłę kolejnych 100 zeszytów.

ogólnie, mimo spowolnienia i wtórności na koniec, całą serię komiksową oceniam bardzo dobrze. dobrze napisane postacie, fajne czarne charaktery, dobra cliffhangery i zwroty akcji.

Offline gashu

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 05:45:23 »
Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał i nie boi się wersji cyfrowych komiksów - na Humble Bundle można nabyć komplet Żywych Trupów w cenie kilkunastu $.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 20:30:49 »
Mógłby ktoś przechwycić te trupy i wydać całość na twardo po polsku 😁

Offline xanar

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 20:42:15 »
Jest promocja na Image - 50%.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Deg

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 20:55:59 »
Mógłby ktoś przechwycić te trupy i wydać całość na twardo po polsku 😁
Najlepiej wszystko w jednym tomie :)
This is my truth, tell me yours.

ramirez82

  • Gość
Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 08 Lipiec 2020, 21:06:52 »
Tylko w tym przypadku musieliby postarać się z klejeniem ;)


Offline nocny

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #38 dnia: So, 18 Lipiec 2020, 22:44:27 »
W październiku startuje The Walking Dead Deluxe. Wszystkie 193 zeszyty w kolorze. Kolorystą jest Dave McCaig.











« Ostatnia zmiana: So, 18 Lipiec 2020, 22:49:10 wysłana przez nocny »

Offline xanar

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #39 dnia: So, 18 Lipiec 2020, 23:24:26 »
Czy ja wiem czy to w kolorze lepiej wygląda.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #40 dnia: So, 18 Lipiec 2020, 23:31:23 »
Ciężko powiedzieć, czy lepiej, ale na pewno nie wyszło to źle.

Offline Jaxx

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #41 dnia: So, 18 Lipiec 2020, 23:38:16 »
Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Mi osobiście zawsze brakowało tego koloru w Walking Dead - nie wiem, ale nie widzę potrzeby, aby akurat ta seria była czarno-biała.

Może na takie Deluxy zbiorcze pokusiłby się wydawca pokroju Egmontu? Kupowanie całości raz jeszcze w takim przypadku miałoby już sens. Ja bym brał :) 

Offline Death

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #42 dnia: So, 18 Lipiec 2020, 23:40:53 »
Faktycznie dobrze wygląda. Czytelnie.

Offline Takesh

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 10:00:46 »
Kirkman ogłaszając kolorowy restart powiedział, że będą tylko zeszyty i w najbliższym czasie nie przewiduje zbiorczych.

Ciekawe jak ma się to rynków zagranicznych? Bo np. Egmont pewnie z chęcią się weźmie za wersję kolorową, ale pewnie tylko zbiorcz6ch, a nie zeszytach....

A! I mają być po 2 numery miesięcznie. Szybkie tempo.

Offline KubciO

Odp: Żywe trupy
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 19 Lipiec 2020, 12:37:42 »
Wygląda to nieźle. Ale na zbieranie w zeszytach może nie wystarczyć mi zasobów. :P Nie obraziłbym się, gdyby np. Egmont wydał to w zbiorczych HC. ;)