Autor Wątek: X-Men  (Przeczytany 239705 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #450 dnia: So, 21 Marzec 2020, 19:21:36 »
Ciekawe czy to też Egmont wyda  :)


Wide, że już mamy propagowanie otyłości, spoko nie mogę się doczekać a Superman będzie latał z 50kg nadwagi  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline R~Q

Odp: X-Men
« Odpowiedź #451 dnia: So, 21 Marzec 2020, 19:54:16 »


Wide, że już mamy propagowanie otyłości, spoko nie mogę się doczekać a Superman będzie latał z 50kg nadwagi  :)
No ale Goldballs też był gruby.

Offline xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #452 dnia: So, 21 Marzec 2020, 20:00:21 »
Tylko tam był jeden, teraz już widzę tu dwie postacie i tam wcześniej też była jedna z tym plecakiem czyli już mamy trzy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline FanEgmontu

Odp: X-Men
« Odpowiedź #453 dnia: So, 21 Marzec 2020, 20:25:36 »
Tylko tam był jeden, teraz już widzę tu dwie postacie i tam wcześniej też była jedna z tym plecakiem czyli już mamy trzy.
O nieeee aż TRZY grube postacie jak oni mogą!!!! powtarzam T R Z Y 
Widzę, że kolega trochę odpłyną wiec warto rzucić tu kilka suchych faktów.USA od kilku lat walczą z epidemią otyłości. Dwie trzecie Amerykanów ma nadwagę, a 36% dorosłych i 18% dzieci jest otyłych.Grube dzieciaki w usa to normalny widok i naprawdę absurdalnie jest rzucanie zarzutów o propagowanie otyłości w momencie gdy są to AŻ TRZY postacie. Polecam zdjąć foliową czapkę z głowy przed napisaniem następnego posta.

ramirez82

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #454 dnia: So, 21 Marzec 2020, 20:28:21 »
Propagowanie to było sterydów i silikonu w latach 90-ych ;)

Offline xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #455 dnia: So, 21 Marzec 2020, 21:04:06 »
O nieeee aż TRZY grube postacie jak oni mogą!!!! powtarzam T R Z Y 
Widzę, że kolega trochę odpłyną wiec warto rzucić tu kilka suchych faktów.USA od kilku lat walczą z epidemią otyłości. Dwie trzecie Amerykanów ma nadwagę, a 36% dorosłych i 18% dzieci jest otyłych.Grube dzieciaki w usa to normalny widok i naprawdę absurdalnie jest rzucanie zarzutów o propagowanie otyłości w momencie gdy są to AŻ TRZY postacie. Polecam zdjąć foliową czapkę z głowy przed napisaniem następnego posta.
Ja znam te dane u nas jest podobnie myślisz, że jak takie rzeczy będą robić to będzie mniej, czemu to w ogóle ma służyć.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: X-Men
« Odpowiedź #456 dnia: So, 21 Marzec 2020, 21:55:18 »
Propagowanie to było sterydów i silikonu w latach 90-ych ;)

Taaa bo atletyczna sylwetka musi od razu oznaczać sterydy, a duże piersi silikon. Radzę poszerzyć horyzonty.

No ale wiadomo, każdy ma swoje fetysze, jeżeli takie przedstawienie postaci w komiksach superhero spowoduje wzrost sprzedaży tych komiksów to niech tak robią. Grubasy i najlepiej non-binary.

Już pierwsze zdanie z tego materiału filmowego budzi śmiech.

"New characters". A co tu mamy, żeńską podróbę Gambita, Cyclopsa, Rosomaka, Angela.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 21:58:07 wysłana przez Antari »

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #457 dnia: So, 21 Marzec 2020, 22:20:33 »
Propagowanie to było sterydów i silikonu w latach 90-ych ;)

Przynajmniej było na czym oko zawiesić (względem tego silikonu). Dla mnie komiks jest rozrywką a nie ulotką kampanii społecznej.
Ciekawe jak będzie się to sprzedawać i co autorzy będą mówić o komiksiarzach jeżeli sprzedawać się nie będzie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #458 dnia: So, 21 Marzec 2020, 22:35:11 »
Propagowanie to było sterydów i silikonu w latach 90-ych ;)

No to coś się nie udało
 
USA od kilku lat walczą z epidemią otyłości. Dwie trzecie Amerykanów ma nadwagę, a 36% dorosłych i 18% dzieci jest otyłych.Grube dzieciaki w usa to normalny widok.

Patrząc po liczbie like'ów/dislik'ów pod tymi filmami bardzo się ludziom podoba.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #459 dnia: So, 21 Marzec 2020, 22:46:22 »
Taaa bo atletyczna sylwetka musi od razu oznaczać sterydy, a duże piersi silikon. Radzę poszerzyć horyzonty.

Serio? Czyli nie było nic złego w tym, że nawet takie dziadki jak Xavier, czy Magneto mieli "atletyczne sylwetki"? Że u takiego Jima Lee  nie uświadczyłeś kobiety, która nie wyglądała jak top modelka?

Offline xanar

Odp: X-Men
« Odpowiedź #460 dnia: So, 21 Marzec 2020, 22:51:37 »
Jak jesteś docięty to optycznie wyglądasz na większego, poza tym to przecież Homo superior, inna genetyka  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: X-Men
« Odpowiedź #461 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 10:48:41 »
Przemieliłem wczoraj origin Emmy i niestety konstatuję, że zrobiłem sobie lekkie bo lekkie, ale jednak kuku w głowę. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie wcześniejszy okres życia tej postaci. O ile na początku historia była dosyć zbieżna z nabudowanymi wyobrażeniami nt. WQ o tyle im dalej w las tym bardziej zaczęło się to wszystko rozjeżdżać z oczekiwaniami. ::)
Ostatecznie po zakończeniu lektury nie mam pojęcia jakim sposobem
Spoiler: PokażUkryj
dziewczyna trafiła w objęcia Hellfire Club.

Od jakiegoś 1992 roku ( ;D) w głowie miałem obraz
Spoiler: PokażUkryj
zimnej, twardej, "od zawsze" wyrachowanej suczy, funkcjonującej wyłącznie w kontekście rodzinnej fortuny, korzystającej bez cienia zażenowania z dostępnych przywilejów i płynących z nich możliwości, będącej cyniczną, np. celowo źle podpowiadającą na testach małolatą, nastolatką bez cienia skrupułów odbijającą innym facetów i ogólnie historie w ten deseń potwierdzające, że pieniądze i władza potrafią już na wczesnym etapie zmienić człowieka w sopel lodu.
Tymczasem scenariusz stwierdził raz, że dosyć długo była całkiem hm... normalna a dwa - robiła naprawdę zaskakujące głupoty. Ciekaw jestem czy jest/będzie ciąg dalszy tej historii, bo mimo wszystko człowiek zastanawia się w którym momencie i dlaczego "mała, biedna Emma" przedzierzgnęła się w kostkę lodu pt. White Queen...


Generalnie o ile nie da się napisać, że historia jest rozczarowująca jak np. origin Logana (inna sprawa, że w jego przypadku otoczka tajemnicy i niedopowiedzeń mimo wszystko była immanentną cechą tej postaci i czego scenarzyści by nie wymyślili i tak byłoby to rozczarowaniem) tak jednak zdecydowanie brakuje mi tutaj tego pazura, którego spodziewałem się po tej konkretnej postaci.
No i na koniec: Emma Frost jest tleniona??? Że co? Że jak... ???  :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Nawimar III

Odp: X-Men
« Odpowiedź #462 dnia: Śr, 01 Kwiecień 2020, 15:04:58 »
Bardzo bym chciał tytuł poniżej. Polskiej edycji tej zbiorówki wypatruję od lat. A Mucha jakby mutantami zainteresowana.
 

Offline FloreK

Odp: X-Men
« Odpowiedź #463 dnia: Śr, 01 Kwiecień 2020, 16:46:56 »
Bardzo bym chciał tytuł poniżej. Polskiej edycji tej zbiorówki wypatruję od lat. A Mucha jakby mutantami zainteresowana.

Oj tak, dobry pomysł. Parę tych historii z mutantami jest do publikacji. Ostatnio stwierdzili, że z Age of Apocalypse jadą tak jak w omnibusie. Dla mnie bombą byłoby gdyby ruszyli Claremonta od początku i wzięli na warsztat omnibus Uncanny X-Men v.1 i podzielili go na dwie części i dalej po kolei :D

ramirez82

  • Gość
Odp: X-Men
« Odpowiedź #464 dnia: Śr, 01 Kwiecień 2020, 16:55:27 »
Też chciałbym run Claremonta...